Jump to content

Откраднаха ми решетката


nicora

Recommended Posts

Коя решетка на капака или на бронята ?

Страшно ядосан съм и в бързината съм пропуснал да напиша коя :lol: решетката е тази на бронята от дясно гледано от към шофьорското място крие куката за теглене

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно ядосан съм и в бързината съм пропуснал да напиша коя :lol: решетката е тази на бронята от дясно гледано от към шофьорското място крие куката за теглене

Няма да се плашиш колега!Не си само ти :lol: На мене преди 1м ми откраднаха също решетката от шофьорската страна!Моя съвет е с застрахователи да не се занимаваш!Ще ти искат от полицията протокол,от полицията ще те разкарват 5пъти(2-пъти ме разкараха и се отказах да се занимавам)И накрая не е сигурно,че ще ти го възстановят,потърси в нета някоя втора ръка,Аз тука от един колега за а3-то си взех една за 30кинта(оригинална) :lol:

Виж питай в интеркар 3000 за мене нямаха,но за тебе може да намерят :)

Редактирано от Alex88
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не сте само вие. Аз си взех неоригинална за 15 лева от един сайт, който ми предложиха в мойта тема, ще се поразтърся и ще го постна. Не съм много доволен, не беше идеална, ама става, за тия кинти... Много хубава снимка на хубавото Ауди, колега. :lol:

Явно темата ми е затрита...

Редактирано от monz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И нам мен ми гепиха преди време - казва се - (десен или ляв) капак за фар мъгла . Ксенона каза , че в студентски град продават , аз от сайтове търсих и все ми казваха , че нямат в наличност .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-лошото е,че това го прави някой колега със същата кола!Не ми се вярва някой специално да ги краде,като струват по 30лв парчето...Аз много се чудя,мойте дали да не ги залепя с поксипол,че мн лесно се свалят :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

намерих на 12 лв :( доста евтинко ми се вижда но ще пробвам какво ще ми пратят ето линк ако има някой който се нуждае от инфо освен мен благодаря за мненията

решетка дясна броня

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моите ги бях хванал със свински опашки

Ммм,добра идея!С черни,така,че да не се виждат ще стане супер!Мерси! :mukkies:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз още като ги сложих решетките ги вързах със свински опашки, по 6 на решетка,не че ще ги спре апашите,но поне може да ги откаже :mukkies:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е колегата да ми сподели на лично от кой квартал е, защото някой е пипнал и моята кола. Полиция не иска да дойде, застрахователите не покриват липси. Тогава е време да вземем нещата в свои ръце. Боя възпитава a078.gif . Заложил съм една примамка и чакам тази вечер. Дори да не дойдат същите хайдуци, все ще пипне някой който е склонен към такива действия или е пипал преди чуждите коли и ще го изяде a082.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е колегата да ми сподели на лично от кой квартал е, защото някой е пипнал и моята кола. Полиция не иска да дойде, застрахователите не покриват липси. Тогава е време да вземем нещата в свои ръце. Боя възпитава a078.gif . Заложил съм една примамка и чакам тази вечер. Дори да не дойдат същите хайдуци, все ще пипне някой който е склонен към такива действия или е пипал преди чуждите коли и ще го изяде a082.gif

Много правилно колега!Само,че ме съмнява апаша да се върне...иначе и Аз ако го набарам този където ми е взел моя,хубавичко ще го потупам :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще използвам темата на колегата,за да не пускам нова.Интересувам се от къде да си намеря от този вид решетки за бронята или поне да кажете чия е колата на снимката,защото снимката е сваляна от форума преди време.

Редактирано от Aleksiev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че ще можете да ги хванете с черни рапидки решетките. Аз така направих, а и да не паднат сами евентуално. Не се виждат въобще. Сложил съм ги странично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време имах Б4, като от същото изчезнаха две от решетките на бронята. След търсене и странни цени, които ми обадиха за въпросните – това беше преди шест години, реших проблема с алуминиева мрежа от онази която слагат „спортните натури“ но я боадисах черна като цвета на колата със спрей и я хванах с рапитки отстрани на бронят, като същите не се забелязваха а и винаги можеш да свалиш някоя от решетките ако има нужда. Стана доста добре, като държа да подчертая че никога не съм харесвал въпросните мрежи, поне във вида в който ги продават.

Е, сега на А6 незнам дали бих направил подобна нтервенция, но тогава свърши работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес и Аз сложих,няколко свински опашки,дано да не ми крадат пак капаците :hilezh:

Редактирано от Alex88
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата на снимката е колата на genitrans.

Решетка за халоген за А6 4Ф е 12лв оригинална, незнам дали е произведена в Китай или Германия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taka :bia: решетката е ехтра пасна идеално в момента единствения проблем е че другите не са лъскави колкото новата :) та ще трябва да поизчакам новата да се омърля че да се оеднаквят :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...