Jump to content

АКБ в подкрепа на Биляна


RED-AUDI

Recommended Posts

По кое личи? Има ли някой който да ги е информирал официално? Ако да - с кого е говорено? Питам, за да им предложим да промотират събитието примерно в сутрешния блок.

Говорих с човек от БТВ (оператор) имам неговото уверение, че ще направят каквото трябва. Относно официалното им информиране ти пратих ЛС с копие до Inkozi.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 184
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Пламен-Atlantis е говорил със свой приятел-оператор в БТВ, а аз или Галя ще се опитаме да се свържем с нашия колега Иво-longmann, който също е оператор в БТВ.

По подразбиране участвам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събираме се кога?

Предлагам в 10:30 на НИМ

Според мен е късно - имат да се лепят плакати, да се организира, ако има представители на медиите ще се дават разни интервюта...докато тръгнем...

Може би 10 е добре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТО!

Имаме разрешение за шествие !

:gmorning:

Пуснете една отделна тема, че тук нищо не се разбира...а и повече хора ще я видят,които едва ли следят тази..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснете една отделна тема, че тук нищо не се разбира...а и повече хора ще я видят,които едва ли следят тази..

Ще го направя тази вечер.

Малко технологично време ми трябва.

:gmorning:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, да не се прави нова тема, защото линка към тази е даден на много места като източник на повече информация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще се включа в шествието. Ще информирам ПРО БГ за подробностите (дата, час). Вече съм говорила с човек от там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, да не се прави нова тема, защото линка към тази е даден на много места като източник на повече информация.

Koлежке, къде са тези много места ? Повечето линкове са към основната тема с молбата на бащата...Тук в темата са смесени няколко различни неща и шествието е едно от тях и мисля , че има нужда такова мероприятие от специално внимание... :hilezh: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте ме и мен, само обстоятелства свързани с малката, могат да ме откажат в последния момент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще се включа в шествието. Ще информирам ПРО БГ за подробностите (дата, час). Вече съм говорила с човек от там.

Супер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ще се възприеме идеята като стигнем пред БНБ и всички се съберем, всеки един от нас да запали по свещичка в знак на солидарност и признак на молитва за оздравяването на Биби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Виждам, че в темата тече преброявяване на хората, които ще се включат в шествието в неделя.

Предполагам,че нямате нищо против да се включат и други автомобили, различни от Ауди - каузата заслужава повече участници и сериозно повдигане на проблема. Откъм организационна гледна точка имайте предвид, че ще се включат още коли, освен изброените от вас. Не предполагам,че не сте се сетили за това, по-скоро давам знак, че кампанията, която тече при вас и се отразява в различни форуми, блогове има ефект и наистина доста хора ще се включват(а както виждате от сметките - вече са се включили финансово). Конкретно аз видях темата от линк във форума на Опел.

Поздрави и респект за начинанието! :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления към всички, които така усърдно се занимават с кампанията на Биляна. За да дам и аз своят принос бих искала да Ви предложа идея: организиране на търг. Преди известно време приятелят ми организира подобно нещо в помощ на Ангел Ангелов - приятел, пострадал при катастрофа с мотор, за когото също бяха нужни средства за лечение. Поствам линк към темета от Мото-зона:

http://forum.moto-zone.bg/index.php/topic,48217.0.html

Абсолютно убедена съм, че всеки има какво да дари като предмет и все някой ще има нужда от въпросната вещ. Ако инициативата Ви хареса, предлагам да използваме правилата, които вече са утвърдени и проверени, че работят. Има още няколко теми, ако проявите интерес:

http://forum.moto-zone.bg/index.php/topic,47955.0.html

http://forum.moto-zone.bg/index.php/topic,48586.0.html

http://forum.moto-zone.bg/index.php/topic,47005.0.html

http://forum.moto-zone.bg/index.php/topic,47490.0.html

Дарителя на предмета го държи при себе си, като обещава, че ако някой спечели, ще го предаде на спечелилия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали предложението е добро и дали има време за такава организация (21-ви идва), но предполагам, че много хора от по-далечните градове, имат желанието, но няма да имат възможността да участват в шествието. Поради тази причина, няма пречка например в градове като Варна и Бургас, да се организират паралелни шествия, които също да бъдат отразени някъде в медиите. Става дума не само за хората от Ауди клуба, а и от другите клубове. Те и без това си правят сбирки през почивните дни, което предполага, че няма да имат нищо против стига да се организират нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писмото за шествието днес беше изпратено до Ива Димова - репортер в социалната сфера на Новините на ПРО БГ, която се занимава с всякакви инициативи за помощ. Дано се отзоват!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...