Jump to content

ШЕСТВИЕ на Ауди Клуб България


RED-AUDI

Recommended Posts

Честно казано очаквах повече отделено време от страна на bTV. Не да ми обясняват защо листопад няма да го има половин година и да слушам как разни дами си структурират програмата така, че да не изпускат нито една серия от въпросния!

Браво на клуба ! :respekt: Това сме ние!

Все пак дадоха репортаж. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 577
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Силно съм впечатлен от едно - за много от присъстващите това беше първото посещение на АКБ-събитие. Там видях мои клиенти, които съм срещал само по улиците, но никога и на среща. Става дума за хора, които дори рядко отварят форума въобще. За това мероприятие обаче бяха намерили време и сили да дойдат. :) Голям респект точно за тях. :bia: Ние старите муцуни сме си ясни, ние сме си постоянното присъствие, тези колеги обаче заслужават адмирации, защото за първо посещение на АКБ-събитие бяха избрали точно това. :respekt: Горд съм, че съм част от АКБ. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми беше за първи път и надявам се не за последен :) За малко да ме репатрират до НИМ но бях твърдо решен да съм там и сред вас, без значение какво ще ми коства !!!

Още веднъж :respekt: пред всички и всеки присъствал и не присъствал, който по един или друг начин е допринесъл за това събитие от което всеки от нас очаква позитивни резултати в най-скоро време !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събирането беше уникално. Огромен :) за всички организатори и всички участници

http://bnt.bg/bg/news/view/41379/avtopohod...repa_na_biljana

Ето това има в сайта на БНТ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То, хубаво, че БНТ са отразили нещо в сайта си, обаче, поне да бяха сложили номерата за SMS-и и дарителската сметка :)

Редактирано от a3_karam_a3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна организация и уникална атмосфера. Евала на организаторите и се надявам че гласа ни ще се чуе и малката Биби съвесем скоро ще оздравее. Просто онемях сутринта като отидох пред НИМ и видях колко много хора се събират. Макар че големия плакат който беше на предния ми капак излетя още на България, на светофара на Била, от един Опел до мен, младо момиче четейки плаката на страничното стъкло си цъкаше нещо по телефона, така че се надявам да сме привлекли още внимание. Това ми беше първото идване на събиране на АКБ, но със сигорност няма да е последното.

Утре плакатите от моята кола ще бъдат залепени в Столична Община и ДАГ, откъде имат огромно желание да помогнат на Биби с СМС-и засега, а се надявам скоро и с повече!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дават ни! По Канал 1

Редактирано от a3_karam_a3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как не ги е срам тия бе!!!! Много ме ядосаха....държавна телевизия...същата като държавата.....100 автомобила пред НИМ, тия броиха ли изобщо.....поне сметките за детето да бяха казали..и на сайта си нищо по въпроса не са написали.....няма такава цензура....държавна работа....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дадоха и по бнт, пак на кратко.... след кибритаджията

"Обществената телевизия" за пореден път се изложи. :respekt:

Добре, че имаше кой да убеди Бтв да дойдат да снимат, според мен техният репортаж беше доста добър :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отразиха ни и по БНТ,с 10 сек.репортаж.

Защо нито една от двете телевизий не даде банк.сметка или номер за SMS? :)

Редактирано от koky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Gotcha!

Записах го. 45сек национален ефир - като за без пари толкова. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия осъзнават ли, че деца, като нашата Биляна са им бъдещите зрители?!? Направо се разпених....ужас!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Gotcha!

Записах го. 45сек национален ефир - като за без пари толкова. :bia:

Друже, как без пари ? Нали точно от нашите данъци се финансира тази национална телевизия !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да пусне сметките и номера на sms-a като коментар под новината на сайта на БНТ?

Току що четох, колегата Duvi го е направил! :bia:

П.П. Гледах и двата репортажа, наистина Канал1 се изложиха спрямо това, което показаха БТВ, очаквах повече и от двете телевизии, но това което беше на НИМ и изобщо целия ден ме кара да изпитвам едно оптимистично чувство за оздравяването на Биби и за това че още много хора ще бъдат съпричастни към съдбата на Биби!

Редактирано от mashsh
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво !!!

Горд съм за това, че съм член на АКБ и много се радвам, че има толкова много хора с будна съвест и активна гражданска позиция.

Удивен съм от това как всеки от нас прие идеята присърце и търсеше начин да привлече колкото се може повече внимание и участници в кампанията, как хора буквално това работиха последните няколко седмици.

:bia: АКБ :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах репортажите и по БТВ и Канал1 . Страхотна организация :bia: със сигурност ще последва и страхотен ефект!

Убеден съм, че в резултат на шествието и репортажите до няколко дена ще сме събрали оставащата сума.

Билянка ме помоли да благодаря на всички и да ви поздравя от нейно име!!!!

Направихме и кратко клипче което качих ТУК

БЛАГОДАРИМ ВИ !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен АКБ е само една анаграма на интернет пространство, обединяващо хора, с различни възгледи и навици, но с една идея за автомобил. Тук идва момента в който трябва да кажа, че АКБ сме ние юзерите! Преспокойно мога да кажа, че няма от какво да се оплача от организацията, от АКБ(като имам предвид хората), от органите на реда(които се постараха да ни направят компромиси),от помоща и на другите автомобилни форуми и клубове, от това че докато се движехме, събеседника ми в колата каза: "Виж, всички ни гледат". Надявам се всичко това да бъде една голяма капка в морето, надявам се да сме успели да вдъхнем надежда на семейството и да накараме много Българи да се замисят, и да помогнат с каквото могат.

Пак ще плагиатствам от daks, ГОРДЕЯ СЕ ЧЕ СЪМ ЧАСТ ОТ АКБ! :bia: :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...