Jump to content

ШЕСТВИЕ на Ауди Клуб България


RED-AUDI

Recommended Posts

Пак ще плагиатствам от daks, ГОРДЕЯ СЕ ЧЕ СЪМ ЧАСТ ОТ АКБ! :bia: :bia:

Според мен в момента всеки един от нас се гордее, че е част от АКБ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 577
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

ВИДЕО от събирането пред НИМ - VBOX7

За даунлоуд от - ТУК.

Може да усетите мащаба на събитието. :huh:

какво БНТ и БТВ...ние сме родени за репортажи :bia:)) :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БЛАГОДАРИМ ВИ !!!

Поздрави на Билянка! Целия Ауди Клуб България и колегите от другите форуми и желаят скорошно оздравяване. Ако отлитате от София със сигурност ще Ви изпратим подобаващо :bia:

ПП: Клипчето още чака своя ред за удобрение от модератор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като го правим културно и спокойно и гледаме всичко да тече като по вода със шествието е така .. 1 минути и 30 секунди време в новините. Ако обаче на всяко кръстовище блоквахме всички от ляво и дясно и пускахме цялата колона да мине... и след това да вкараме една кола през вратата на БНБ цяла вечер щяха да говорят за нас... Но не това е целта радвам се адски много, че показахме че може и мирно и спокойно да стават нещата и то в не малки мащаби !!! Важно е мъника да се оправи !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 35'000 лв трябват до 100.

Трябват и още, защото в 50теК евро не се включват последващите процедури ...

Така, че .. Никакво отпускане, другари и другарки !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:bia: за всички и съжалявам, че не можах да присъствам.

След тази неделя форумът няма как да бъде същият.

Редактирано от JVV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:bia: Благодаря на всички! Бяхте изключителни! Редактирано от Russian
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво БНТ и БТВ...ние сме родени за репортажи :))) :bia:

Братко, ти ли ми беше драйвър? Ако знаеш от кога искам да се запознаем лично... :motz:

Хубаво стана. :motz:

Само прекалихме с баса в музиката и апаратот я отряза. Язък за саундтрака. Обаче видеото е 6. Риск на живото предаване. :gut:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , ако са ви останали плакати от големите налепете ги на вашия вход , на съседния и тн в зависимост от това колко плаката имате :motz: Ще кажете "е да още 4 - 5 семейства са няма смисъл да лепя " е да ама не .. нали знаете приказката "капка по капка вир става " :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 35'000 лв трябват до 100.

Трябват и още, защото в 50теК евро не се включват последващите процедури ...

Така, че .. Никакво отпускане, другари и другарки !!!

Усещането, че сме направили достатъчно сега ще бъде пагубно и може да опропасти всичко. Защо не си създадем навика на всяко ставане сутрин да пускаме по един SMS? Това прави по ок. 30 лв. на човек за месец. Не е чак толкова много нали? Но за малката принцеска ще е много.

Редактирано от daks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , ако са ви останали плакати от големите налепете ги на вашия вход , на съседния и тн в зависимост от това колко плаката имате :motz: Ще кажете "е да още 4 - 5 семейства са няма смисъл да лепя " е да ама не .. нали знаете приказката "капка по капка вир става " :bia:

Добра идея, на мен ми останаха няколко плаката. Ще ги разлепя. Мисля даже някъде около входа на метрото ще е по-добре.

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двата плаката които ми останаха:

Единия смятам утре да говоря с управата на БИЦ-ИЗОТ да го лепнем на входа а другия ще го дам на приятел с ГСМ магазин в Дружба.

The show must go on... :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра идея, на мен ми останаха няколко плаката. Ще ги разлепя. Мисля даже някъде около входа на метрото ще е по-добре.

днес го предложеих и на хората които се върнаха на НИМ някой одобриха идеята .. някой не я приеха сякаш .. но все пак замислете се .. 3 смс-а или 4 или 1 пак е повече от 0 :bia:

колкото до митинга , организацията и тн мога да кажа само " Вени , Види , Вици "

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братко, ти ли ми беше драйвър? Ако знаеш от кога искам да се запознаем лично... :)

Хубаво стана. :motz:

Само прекалихме с баса в музиката и апаратот я отряза. Язък за саундтрака. Обаче видеото е 6. Риск на живото предаване. :gut:

Здравейте!Страхотна е инициативата ви и да знаете, че ако имах годините това събитие нямаше да мине без мен :hilezh: :hilezh: Все пак дадох своя принос, като изпратих СМСи за Биби, но заради такива неща съм горд дори, че просто съм Ауди фен.Надявам се, че след няколко години живот и здраве и аз ще мога да посещавам подобни мероприятия с моето Ауди :flehan: А относно песента тя е много добра и бих искал да зная коя е.Благодаря предварително.Ауди е THE BEST :gut:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , ако са ви останали плакати от големите налепете ги на вашия вход , на съседния и тн в зависимост от това колко плаката имате :hilezh: Ще кажете "е да още 4 - 5 семейства са няма смисъл да лепя " е да ама не .. нали знаете приказката "капка по капка вир става " :hilezh:

Моят плакат мигрира от предни капак на стъклото на входа щом се върнах..... Дано вирът прелее скоро :flehan:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-голямата част от големите плакати са при мен. Тази вечер ще се опитам да ги подготвя и от утре ще можете да ги вземете от мен. Ще ги взема с мен в офиса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искрено съжалявам, че не можах да присъствам. Гордея се с всички вас! :hilezh:

Омръзна ми да пускам SMS-и.... ще преведа някакви "символични" парички... примерно колкото за 2 месеца цъкане по телефона.

След тази неделя форумът няма как да бъде същият.

В това съм повече от убеден!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-голямата част от големите плакати са при мен. Тази вечер ще се опитам да ги подготвя и от утре ще можете да ги вземете от мен. Ще ги взема с мен в офиса.

Може да оставиш някакви координати за хората, които искат да вземат плакати от теб. Може и на лично да ми ги пуснеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно събитие! :flehan: Изказах благодарност на Opel-Club Bulgaria. Имам регистрация там и писах в тяхната тема ( http://www.opelclub-bg.com/forum/index.php...=77851&st=0 ). Радвам се, че се запознах и с Наско (24V) от клуба на MercedesBenz :motz: като на връщане към НИМ го помолих да води колоната нагоре(все пак беше с голям плакат на предния капак). :hilezh: към Галя, Ради, Христо, Тони, Васко и другите взели активно участие в организацията. Мисля, че и полицията също си свърши работата. Изминалия ден доказва колко задружни можем да сме в трудни моменти! Моля се и занапред да сме така, но поводите да не са такива, а само радостни! :hilezh: пред всички участвали!

Редактирано от BaCeTo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля да си возя моите. Както съм Авант никак няма да ми пречат.

P.S.Благодарности и на другите автоклубове :hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля да си возя моите. Както съм Авант никак няма да ми пречат.

P.S.Благодарности и на другите автоклубове :hilezh::hilezh:

То едва ли някой ще ги махне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса ми е към представителите на другите авто клубове, които четат тази тема:

Кога ще създадем общ организационен автомобилен форум, за да могат всички авто клубове да се информират своевременно за такива инициативи?

Я вземето го коментирайте вътрешно с вашите си хора по форумите ...

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...