Jump to content

Insignia OPC vs А3 1.8Т


Recommended Posts

  • Отговори 693
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

това клипче го има качено в темата ми за моята кола от половин година поне, само че не го бях сложил в опел форумчето доскоро, и предполагам онея отначало бяха много ербап щото са си мислели че само с едно чипче скачам да ги предизвиквам...

А3 1.8Т AGU без чип, с чип и с K04-001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен старт има колата!Мисля,че изобщо се обезмисля гонка с тоя опел,пък може и да е изгнило нещо междувременно и съвсем да са се отказали... :rolleyes::lol::lol:

Редактирано от Lion_Heart
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са се отказали :hilezh:

Просто ъпгрейдват хлопела за да надмине твойте показания!

Инсигнията е много куца е моето мнение, или "мацката" неможе да кара!

Засяках е на магистралата и след 200 остана назад.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако я набарам някъде в града, ако има възможност, ще я натисна да я видим поне на доускорение как е, ама само веднъж я видях в движение и бях пеша тогава....изядох се от яд. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опела чака подходящи метеорологични условия, които може би ще се появят в края на седмицата.

Тогава да не изквичите и двамата с Жорката... :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опела чака подходящи метеорологични условия, които може би ще се появят в края на седмицата.

Тогава да не изквичите и двамата с Жорката... :steinigung:

Да бе.........ако искаш може да изчакаме и 1м сняг да натрупа,па тогава да се пуснем....с шейни да речем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи колко е отъпкан снега, да не вземе да потънете с наелоните в някой пряспа :flipoff: . Митак ти още ли караш с гумите за мъгла :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те са още на колата, ама аз нали съм от една седмица в софия, тааа, ей са като се върна и слагам 16те...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако я набарам някъде в града, ако има възможност, ще я натисна да я видим поне на доускорение как е, ама само веднъж я видях в движение и бях пеша тогава....изядох се от яд. :)

Нали живее на 200 м. от вас,какъв е ти проблемът да я "набараш"

Човек когато иска нещо намира начин, a когато НЕ иска намира причина :hilezh:

пусни една анкета колко публика ще дойде да те гледа щото е важно :respekt: ,но определено не забравяй да установиш предварително дали дамата ще е ползвала тоалетната преди "гонката" все пак колограмите са от значение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това че живее близо до мен, не значи че се виждаме...откакто я е купила тая инсигния съм я видял само веднъж, нищо че живее в съседния квартал.

И не виждам кво чудно има в това че пиша "ако я набарам", след като тя явно не иска да се пусне с мен...следователно единствения вариант да я пробвам е да я хвана някъде в движение и да я натисна!

Редактирано от JoroM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опела чака подходящи метеорологични условия, които може би ще се появят в края на седмицата.

Тогава да не изквичите и двамата с Жорката... :)

Нямам идея как се държи хлопелското 4х4!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае колеги,айде да ви помоля някой да даде линк към тая тема в опел форума дето се точи тая мацка с инсигнията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе знам че само се чете,то като влизах за един единствен път само,не видях никаква разлика с нашия форум :bia:.Искам само да видя кво точи толкова лиги тая мацка,пък ако треа и ше спамим там.Изчетох я цялата тема тук и от мненията оставам с впечатлението че мацката я страх и се покрива.Неможе толкова време да не отдели 1 час примерно за гонка егати

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...