Jump to content

Insignia OPC vs А3 1.8Т


Recommended Posts

Mного си долен, ве :birthday: стига подклажда вечния във 4 измерения спор. Мен пък ме кефи, трее да има контраст, не само пичове кхххкх. ШпеГз, тея 150 коне, дет ги обади на търкалетата ли си докарал, или на "мотора"?

Редактирано от andre7080
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 693
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Mного си долен, ве :birthday: стига подклажда вечния във 4 измерения спор. Мен пък ме кефи, трее да има контраст, не само пичове кхххкх. ШпеГз, тея 150 коне, дет ги обади на търкалетата ли си докарал, или на "мотора"?

Лъже Шпека повече е :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не лъже, изопачава истината и леко ни подхлъзва. Ще каже да, 150 ма разделени на броя задвижващи търкалета, които при него далеч не са 4, а като на всяка "истинска" ц5 само 2 ( :birthday: ) значи 300 :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Пак удобно избяга да отговориш ти какво лично си направил, със собствените си ръце. Иначе ясно, че имаш самочувствие ама това че си подучул нещо в някой канал не те прави, че отбираш нещо и не си тъп като гъз. А тая астра и аз да я продавах 3 години щех да говоря такива глупости.

а дотогава - дръж у лево и не ми давай наклон на кура.

Е верно ли на тая омекнала чурка и даваш толко смели имена.

Mного си долен, ве :birthday: стига подклажда вечния във 4 измерения спор. Мен пък ме кефи, трее да има контраст, не само пичове кхххкх. ШпеГз, тея 150 коне, дет ги обади на търкалетата ли си докарал, или на "мотора"?

На колелетата.

Лъже Шпека повече е :flipoff:

Е нали съм пуснал тема с графиката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toчно, казва истината ма... мааалко по-така.. който не догледа шси рече, че е сток :flipoff:

Е точно 150 коня съм, не съм излъгал никъде. :birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шпек, с тия 150 коня, ше ми смогнеш ли ако карам до 4К оборота?Клип ти пуснах, нищо не каза, а беше силен преди тва :bia::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шпек, с тия 150 коня, ше ми смогнеш ли ако карам до 4К оборота?Клип ти пуснах, нищо не каза, а беше силен преди тва :bia::hilezh:

казах ти и преди това, като дойдеш ще разберем. Не съм като тебе 2 месеца да лалам по форумите. За мене въпроса е приключен и не виждам какво има да се обсъжда. След това ще обсъждаме.

Е луТ ли си ? Тея са мноооо скъпи.. Що си не земеш осмички, аз щи подаря тасовете, найш къв ш си модерен у катуня ? :bia:

Трабантя беше с 12-ки. :D

дори не си заслужава да те обиждам

достатъчно си обиден от съдбата :bia:

Ясно, пак нема да има графички на душегуба. :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип, преди си пусках темите 1-2 дни преди гонката,ама никой не пишеше!А тая с Цецо се проточи, поради проблеми и от двете страни...Уточнявай се като пишеш, че приемам лично така като ми скочиш...:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип, преди си пусках темите 1-2 дни преди гонката,ама никой не пишеше!А тая с Цецо се проточи, поради проблеми и от двете страни...Уточнявай се като пишеш, че приемам лично така като ми скочиш... :rolleyes:

Хаха явно още ли не си ми свикнал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чич, не се превъзбуждай

1.8т въобще не знам как може да си мислиш, че е лимонка.

да, подходящ е за средноамбициозни преработки, но дотолкова.

За съжаление малко не си прав :rolleyes:

Редактирано от morfei1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в края на краищата,някой изтупа ли прахоляка на хлопела или отново да чакаме включване,защото и на мен ми е интересно?

Редактирано от batiaro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tъкмо щях да пиша,че от 10 дена ,ни звук,ни стон от колегите от Опел форума.

;) Достатъчно предложения им направихме на "натурализираните суперзвезди" :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе какво включване чакате, работата е ясна от седмица поне. ;) Днес я видях тая с прехвалената инсигния, мина близо до мен.

Аз май направих грешка дето сложих в темата мое клипче 0-200, че и им казах че сега върви повече...и дотам бяха. :steinigung:

Редактирано от JoroM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...