Jump to content

Какво работите?


Guest tsvet40

Recommended Posts

Aз карам специализация за рязане на уши и трошене на капачки :)

Темата е чудесна и си се изцепил и ще моля модераторите да позатрият някои неща. Помниш, че се отнесох с теб възможно най-човешки. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е чудесна и си се изцепил и ще моля модераторите да позатрият някои неща. Помниш, че се отнесох с теб възможно най-човешки. :lol:

:):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главен енергетик съм в завода,за фаянсови плочки "Хан Аспарух" в Исперих или по друг начин казано KAI.

Лелее, ако знаеш как са ме мъчили преди години тия вашите плочкии... :) Първите си пари в живота (преди 20 г.) съм изкарвал разтоварвайки камиони с ваша стока за фирма на мои познати, та и до ден днешен като чуя за KAI и ме заболява кръста. :)

Но би било полезно, че работиш там за някой от нас, който се чуди кои плочки са най-качествени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите ,казвам се Антонио и съм нов във форума.Зъботехник съм ,а в свободното време се занимавам с колицата.като студент бачках на автомивка ,и сега нали се сещате :bia: вече не остана боя по колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като се позатоплиш по зъботехниката ще звънкаме :stupid::blink:
б

А инач съм завършил Инженерна геоекология в Минно-Геоложкия университет, занимавам се св политика - член съм на управителния съвет на БЗНС-НС, играя ръгби в www.mercuryrc.wordpress.com, имам фирма за озеленяване, консултации по европроекти, износ на билки и т.н.

абе това са малко от нещата, с които се занимавам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз до скоро бях системен администратор в един Уеб Хостинг доставчик. В момента минах на другия бряг и се подвизавам като C#, .NET разработчик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък имам сергия за наркотици. :blink:

А пък аз работя за единствения легализиран от държавата производител на наркотици "БУЛГАРТАБАК-ХОЛДИНГ" АД.

Сигурно зареждаш от нас :):):stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз работя като лаборант в Метрологична лаборатория - EPIQ EA Ботевград

браво колега,аз там карах стаж,докато учех в техническия и мисля по-натам да идвам и аз във фирмата :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

б

А инач съм завършил Инженерна геоекология в Минно-Геоложкия университет, занимавам се св политика - член съм на управителния съвет на БЗНС-НС, играя ръгби в www.mercuryrc.wordpress.com, имам фирма за озеленяване, консултации по европроекти, износ на билки и т.н.

абе това са малко от нещата, с които се занимавам!

;);):)

Абе човек!!! Кога спиш? :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента се подвизавам зад бара на "Апартамент 52" на Парчевич 52, точно срещу училището :rolleyes:

Wasaby един път ми беше на гости, ма беше зацапал свещите и май не ме позна :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ще имам нужда от вашите услуги

Звънкаш,пишеш,идваме,гледаме,пожелаваш,предлагаме,уговаряме и правиме! :bia:

:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звънкаш,пишеш,идваме,гледаме,пожелаваш,предлагаме,уговаряме и правиме! :rotcol:

:bia:

щом не се плаща елате дома да мерите,гледате,предлагате и правите <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звънкаш,пишеш,идваме,гледаме,пожелаваш,предлагаме,уговаряме и правиме! :jump:

;)

Окс приблизително на какви цени се изършват услугите по озеленяванео,че не съм много в час,може да ми пишеш на лични

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бачкам в сферата на търговията със строителни материали (всичко с изключение на камъни и дърва) + вътрешен транспорт и логистика!

Ще се радвам, ако мога да бъда полезен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мноо поздрави на дани :lol:

я живеем на една пишка от там

Ми мое да минеш се запознаем бе опушена главо :lol:

ПП: Я да си казват всички смотове дето го посещават туй заведение, да знам с кой да не говоря та да се излагам :flipoff:

Редактирано от Brum_Brum
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...