Jump to content

Какво работите?


Guest tsvet40

Recommended Posts

Аз имам сервиз за телефони и рекламна агенция със печатница, правя пластмасови карти и всичко свързано с рекламата , ако на някой му трябва нещо за външна или вътрешна реклама да пита ще съдействам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Работя вече 12 години като главен готвач . От 3 съм в Бургас, предстои лято ще се радвам на посетители от клуба ,заведението в което работя се казва Sunraise,намира се зад хотел Мираж.Очаквам ви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизайн, проектиране и производство на мебели.

колега има ли едно местенце за току що завършил инжинер специалност Дървообработване и производство на мебели? Тоест търсите ли си хора?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам сервиз за телефони и рекламна агенция със печатница, правя пластмасови карти и всичко свързано с рекламата , ако на някой му трябва нещо за външна или вътрешна реклама да пита ще съдействам

Колега, интересувам се от печат на смарт карти, както и пънчване на такива до SIM размер. Правите ли нещо такова? :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте на лични въпросите за ПРАВИШ ЛИ ТВА МОЖЕЛИ ОНОВА :hilezh: да си остане само кой със какво се занимава :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Монтьор, Регулировчик и изпитател на специални Радиоприемнопредавателни уредби, GPS системи. Столичен електротранспорт-ЕАД "ТрансЕнерго"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм електро инженер,работя в БНТ и подържам техниката в студиото и апаратните и отговарям за звуковия отдел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз до миналия понеделник работех в Уни кредит в сливенския техномаркет сега ще си почена малко и началото на Май ще хода на Слънчев бряг да бачкам :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвам се Константин Краев(Коко) и работя от 10 години в Техномаркет-Пловдив(не ТМ-2,3,4).За всякави въпроси относно LCD и PLASMA tv ще се радвам да ви бъда полезен.

За всеки,който каже "AUDI" ще има отстъпки и компетентно обслужване от целия персонал. :hilezh:

Редактирано от k kraev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

инж. Геодезист. или друго яче казано землемер. ако някои има нещо за мене също да свирка. геодезически заснемания, вертикално планиране, трасиране на имоти, даване на ос и ниво и т. н. Уточнявам защото много често ме бъркат с геолог :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...