Jump to content

Какво работите?


Guest tsvet40

Recommended Posts

Управляващ съдружник съм на компания, която се занимава с издаването и разпространението на безплатни списания за автомобили, продажба на имоти, тунинг и мотори.

Мога да помагам с ПР, статии за събития. Реклама в голям тираж на преференциални (близки до производствените) цени за авто къщи, фирми които се занимават с гуми, масла, сервизи и т.н.

За частни лица, мога да им пусна безплатни обяви ако си продават колата или някакъв имот.

За повече инфо:

www.ok-avto.com

www.ok-imoti.com

Хеййй точно ти ще ми свършиш чудесна работа! Опитах се в сайта ви преди няколко седмици да ви видя портфолиото на автомобилното издание, но не намерих такова... Интересува ме все пак къде го разпорстранявате, защото аз не съм го срещала никъде, освен когато един младеж ни го донесе в офиса, заедно с Ок Имоти.

Аз предлагам луксозен рен-а-кар, трансфери в страната и чужбина, управление на авто паркове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh: Аз се занимавам със сухо строителство и дървени къщи!!! www.dryfixbg.com

През другото време вкарвам климатици и бусове от англия правя и поръчки за мпс от англия!!!

Редактирано от krasiaudito
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам ситопечатница.

Печатаме в/у тениски, шапки, стикери, сувенири и всякакви извратении и куротресини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юрисконсулт, по-специално трудово право и ЗБУТ, бивш инпектор по труда, консултации трудови правоотношения, бивш пом. нотариус... Абе, който има желание да завърши право - да вземе да му минава докато е време... :respekt:

Нямам желание да адвокатствам и никога не съм имал, ама ако някой жена му го изгони от вкъщи със се парцалите, или комшията му бутен оградата и си построи свинярник, или са ви изгонили без запплата, или оня солиндар, дето му свършихте работа не плаща, или ви се слчуи нещо, касаещо вашите права и достойнство - нищо не мога да направя, ама елате да пием по бира... Айде със здрае.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шофьор на бус... или по точно разкарвам захарни изделия из Софето и БГ.... в свободното време се занимавам със софтуер и хардуер :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз сам в петролния бизнес прос бензинджия :D през свободното си време се шляя горя нафтата кояти ми е free

Това с нафтата ми хареса... :rolleyes:

P.S. a с бенЦа как седят нещата... :bia::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ахитект.Най-вече се занимавам с енергоефективна архитектура и дизайн от всякакъв род.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще рече фрии - само да не кажеш, че я заменяш с вода в цистерната.

Едва ли, най - вероятно им дават по еди колко си литра без пари като бонус към заплатата =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених си работата :hilezh: вече съм в ЛанКом България ... Занимаваме се с внос на лан оборудвна кабеляци, ракове, суичове ЮпиЕси ,, и тн... ако някой се интересува да пише ... ще помагам с квото мога :bia: става въпрос за количества ако е за една бройка и тн прехвърляме към Жар :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще рече фрии - само да не кажеш, че я заменяш с вода в цистерната.

Ne slagat voda , ama tova e edna mnogo dalga tema za razgovor , v BG naftata e ujas. Niakoi da ima poznat v ob6tina triaditsa v sofia

Редактирано от BATBOBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

търгувам с гюл (розово масло) и прочие етерични масла..... така да се каже "външна търговия" рАботя :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...