Jump to content

Ауди Клуб България участва във Фолксваген Клуб Фест


Wizi

Recommended Posts

  • Отговори 383
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Щото Wizi ми го каза....... :steinigung:

буахахаххахахахах сега искам Жорката audi200V8 da влезе и да каже какво му обадих по телефона преди 2 дни, и той да се откаже на свой ред!

аз ще докарам мойта кола, но искам 500 евра да ми бъдат платени аза участието :D

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И сега някой ще махне темата ,като оная застрахователната дето беше уж да ни помагат ама се появи един колега дето не му платили една врата и темата изчезна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на Влади!!!

Аз съм да се бойкотира и от останалите.

Ебаси и циганията,ама управлението на форума е такова,резултатите от "дейност" също.

Как един читав събор не се организира толкова време е най-показателното :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали пък не беше редно и Уйзи да драсне някой ред преди да дойде апокалипсиса :steinigung:

Опит за замазване с тъпи оправдания ли да чакаме ся? И после катинар на темата. Нищо ново. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще докарам мойта кола, но искам 500 евра да ми бъдат платени аза участието :steinigung:

Че той хонорара по скъп от Дачията ве играч :)

Евала на УС-то щом и Вертера изгонихте, няма такъв форум :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, точно както го описа Влади. Звънна ми по телефона, аз му го нямам, беше шумно и не разбрах кой се представи. Думите ми бяха точно тези - опитваме се да не вземем колата на изложението. Исках коли, които не се виждат всеки ден на улицата. Исках 200цата на Марин, V8цата на Жоро, Купето куатро на Златков. Исках ама найсе!

Това е положенито. Съжалявам и се извинявам още ведъж, публично, пред Влади. Каквото и да ми е минавало през ум не беше редно да му го сервирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега всички богоподобни от горните постове влетете да обяснявате как никой от вас никога не греши......баси лешоядите :)

Редактирано от audi200avant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Визи изложението е доколкото разбрах за аудиКЛУБ, фолксвагенКЛУБ и т.н., а не на АУДИклуб, ФОЛКСВАГЕНклуб хващаш ли разликата? Моите уважения към Ники Златков, но какво е направил той повече от Вертера за АКБ (клуб+форум). Ако има някой връзки в Порше да звъни да пратят една РС6ца, Р8-ца и Рс3 и да се свършва, нъл трябва да има уникални кочини, а хората не са важни.

ПП: Хубаво поне, че си призна.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не се пусна нещо като анкета, например? Защо само един човек трябва да решава кое е интересно и кое не е? Нищо лично към Wizi, просто трябваше всеки да предложи примерно по три форумни коли, които смята за интересни, да се направи гласуване и готово! Не е толкова сложно.

п.п. Според мен пък Вертер е за пример как трябва човек да се отнася към колата си и не беше зле да е там, ама мое мнение.

Редактирано от danish
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега всички богоподобни от горните постове влетете да обяснявате как никой от вас никога не греши......баси лешоядите :)

И после защо нищо никога не се случва тук... Щото 2-3 човека се опитват да направят нещо /доколко успешно е друг въпрос/, а в същото това време целият хор от да не казвам какво чака да стане някаква драма, да могат да поплюят във форума, щото за друго и без това не стават. Тъжно, но това е положението :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Държа само да отбележа още това-онова: единствено Вертер, Емси Ауди и един пич, когото дори не го познавам и никога не съм виждал ми се обадиха и въобще се поинтересуваха какво става със събитието. В онова телефонно обаждане Вертер каза, че е напълно готов да присъства, колата е преведена във вид и само чака. Жоро след като му драснах едно лично директно ми се обади по телефона (от къде го беше изнамерил - нямам идея) да ми каже, че мога 100% да разчитам на него. А Веско (levis) когото дори не познавам отдели вчера 15 минути по телефона да ми казва как е готов да седи по цял ден и да помага с каквото може. Да донесе рекламни продукти, тениски, ленти ключодържатели, лайсни, едно-друго - всичко! Ники (nmm) чак на 160км от София бе единствен от членовете на клуба, който каза, че е готов да бие път когато му кажем за да седи цял ден да помага.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние вече цяла година гласуваме за календар за 2011 и повече, ама още не сме го измъдрили. Нищо идва 2012 и тогава всичко ще свърши според някои, за какво ни е календар! :) Та да се върна на въпроса още щяхме да се лутаме коя кола да предложим за изложението. Според мен трябва да се взимат тежки и твърди решения за да се получи, и леко по-лека да се коригират грешките и разминаванията. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото 2-3 човека се опитват да направят нещо

audi200V8, verter и SASHOCOS са участниците в изложението.

Ами ние всячески се опитваме да заобиколим вертер да не участва с неговата А6-ца,

А изобщо знаят ли какво искат да направят?

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А изобщо знаят ли какво искат да направят?

ако знаеха, форума както и организациите нямаше да са в сегашното си състояние ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво е лошото на колата? Има две класики (С6 и В8) и една кола от ново поколение. Сигурен съм,че 50% от хората са виждали 4Ф само на снимка (вкл.и аз)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакайте, чакайте, моля ви

Дайте да видим как да спасяваме изложението. Ясно е че се изложихме предварително, да видим някак да пооправим нещата.

Влади, смятам че повечето хора подкрепят присъствието на колата ти и ако има как - моля те приеми извинението на Анди.

Всички грешим, колкото и тъпо да звучи.

Знам че от седмици подготвяш аудито за изложението и със сигурност не трябваше да става така.

Дайте да изгладим нещата и да затоворим тази тема(в преносния и дори прекия смисъл), защото със сигурност не е от полза на клуба, форума и всички нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

визи продължавай да криеш мнения но направеното няма как да скриеш !

Какво се опитвате да направите ?? И какво направихте ?

От всичките форуми като гледам акабе е най зле огранизация нула.

Само се пишеш как няколко човека се опитват а целия форума скача срещу тях и им пречи :)

Айде стига глупости.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... Ники чак на 160км от София бе единствен от членовете на клуба, който каза, че е готов да бие път когато му кажем за да седи цял ден да помага.....

не го знам кой е тоя Ники и не ме интерисе.... но мога да кажа, че доста хора биха дошли и от по далече..хора от ФОРУМА, само че защо да го правят...за да бъдат после оплювани, пресирани и като цяло омаловажавани техните действия спрямо популяризирането и представянето на ниво на форума ли и то не от кой да е ами баш от башовете на форума ... ?

Тенкс бат НО тенкс!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...