Jump to content

Recommended Posts

ето линк към торента, трябва да си качиш торент клиент, след което цъкаш на линка който ще ти свали торент файлче, даваш му Open и почваш да дърпаш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 123
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

уф, хайде, заемам се, до няколко часа ще ви дам линк. Всеки който иска да си дръпне елса и някакъв нов ЕТОС е излезнал да ми прати ЛС аз ще му пратя лузер и парола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, с леко закъснение /че ме тресе някаф кучи грип/ Ви представям туй местенце:

http://audi.kotev.net:1909/

Тук след регистрация можете да сваляте и да качвате всякякви програмки, филмчета, документи и т.н. за предпочитане свързани с марката - АУДИ :(

Това е торент сайт - т.е. нито един от тези файлове не се намира на сървъра. За да можете да свалите качените там неща ви е нужен БитТорент клиент като аз препоръчвам bitspirit тъй като е най-лесен за използване.

Когато имам повече време може да пусна една тема с малко повече подробности, засега мисля че стига толкова.

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето тук колегата AuDi_RuLzz написа подробна информация за това какво е торент и как се работи с него, а аз най отгоре съм постнал с няколко думи какво е нужно да направите за да сваляте от тракера. Съветвам ви да си изтеглите и новия етос и да видите как се ъпдейтват цените му. Има настройка дори да ги показва в БГ лева и цените ми се струват доста евтини?!

Редактирано от i_kotev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз преди доста време я дръпнах, качих я подкарах я, но при въвеждане на данни на МПСто, не ми изкарва нищо, някой да се е преборил, пиша си шаси, код на двигателя абе всичко, и не иска :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, с леко закъснение /че ме тресе някаф кучи грип/ Ви представям туй местенце:

http://audi.kotev.net:1909/

Тук след регистрация можете да сваляте и да качвате всякякви програмки, филмчета, документи и т.н. за предпочитане свързани с марката - АУДИ  :hilezh:

Това е торент сайт - т.е. нито един от тези файлове не се намира на сървъра. За да можете да свалите качените там неща ви е нужен БитТорент клиент като аз препоръчвам bitspirit тъй като е най-лесен за използване.

Когато имам повече време може да пусна една тема с малко повече подробности, засега мисля че стига толкова.

:bia:

колега преди малко свалих етоса2006 но не виждам как да го стартирам няма exe файл или setup,би ли обяснил как да стане
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има инфо файл и там по принцип пише, но редуцирано:

дърпаш си deamon tools това е виртуално CD, инсталираш го, рестартираш и след това ще ти се появи една иконка на таскбара до часовника, цъкаш на иконата избираш Device 0: [X] No media и от там отиваш в папката на етоса и посочваш ETOSTEILECD.mds, така инстралацията ще ти се зареди на виртуален cd и от там качваш по стандартния ред., в инфото пише и как да си качиш цените.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси за обяснението колега подкарах я програмата само не знам как да ми показва цената и марката на частта която ме интересува,ако може малко помощ и за това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето оригиналния текст на руски

- Обновление цен:

1. Идём на: http://www.autocd.com/autocd.html?q=10&gc=143&sha=0

2. Жмём на "Download pricelist"

3. Скачиваем Etka_prs.exe

4. Распаковываем в C:\ETOS_Neu\DATA\VA\

C:\ETOS_Neu\DATA\SK\

C:\ETOS_Neu\DATA\SE\

5. Возможно возникнет необходимость записать Fpreis.bin и Fpreis.pnt поверх старых.

6. Цены обновляются ежемесячно.

Ето моя превод /при все че хич незнам руски/:

1. Отиваш на този адрес: http://www.autocd.com/autocd.html?q=10&gc=143&sha=0

2. В горния десен ъгъл на страницата има едно синьо каре в което има линк "Download pricelist", кликаш и сваляш файла

4. Дезархивираш съдържанието му някъде на компютъра си.

5. В папката където си дезархивирал ще имаш два файла Fpreis.bin и Fpreis.pnt.

6. Отиваш на мястото където си инсталирал ЕТОС после в папка Data. Там се намират папките с данните на марките.

7. Копираш Fpreis.bin и Fpreis.pnt в следните папки: [au], [sE], [sK], [VA] и [vw].

8. Стартираш етос, избираш си някой чарколяк, цъкаш два пъти и в прозореца който ти се отваря се появява цена за бройка.

9. Ако искаш цени в BGL : Отваряш ЕТОС, tools->settings->currency & vat и избираш българските левчета. /аз и на ддс писах на трите 20%/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Подкарах Елса-та, само дето няма БГ, иначе има доста нещица за фолкваген и ауди, само дето иска много първоначална инфирмация за модела на автомобила.

Някой да има файловите с БГ? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

ELSA

Продължение.

Днес се заиграх с тази програма да я пробвам. Имам версия 3.0

Не ще да потегли setup.exe

Не разбирам. Нищо никъде не казва. Все едно нищо не става.

Опитвам се да го стартирам от: \ELSA INSTALL 3.0

Ако някой има нужда от инструкция за ЕЛСА 3.3 - ЦЪК на руски.

-------------

Ако някой има нужда - попаднах на ТЕКДОК 2006_1 ЦЪК!

Аз не смятам да го тегля. Няма да отварям магазин я. :hilezh:

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересува ме за audi100 имали ако може напиши руския сайт от където си я намерил

колега имам това

Редактирано от ksi1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оживих ЕЛСАта.

Гадна работа. Трябва предварително да се инсталират глупостите от:

\ElsaWin_v3_0_Utility_CD\MDAC 2.7 & Jet 4.0 SP3\Englisch\

Как се работи с това чудо?

Баси и хакера съм. Пуснах нещо което не знам какво е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Свалих си двата диска за Ауди плюс .iso-файла, обаче не ще да се инсталира, даже първо като пусна програмките от папката ElsaWin_v3_0_Utility_CD\MDAC 2.7 & Jet 4.0 SP3\Englisch\ - не тръгват изобщо. Другите два диска за VW още не са свалени - не ми трябват, дано да не са крайно необходими за инсталацията. Иска ми се все пак да се качат тия файлове някъде за нормално сваляне, проблема е че са доста големи - два файла по 3.9 GB и един по 1.2 Gb, а с другите два за VW стават общо 15 Gb.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...
  • 4 months later...

http://avtocatalog.org/component/option,co...205/Itemid,358/

Тая версия 3.50 на ЕЛСА вече успях да я инсталирам. Само за Ауди файловете е около 3 гигабайта. Става по следния начин - първо, обикновено инсталиране от сетъп, има си сериен номер и после генератор за друг номер да се вкара. Превантивно забраних достъпа на програмата до интернет да не даде, че тоя сериен номер е ползван или невалиден. След инсталацията програма е на немски, отваря се Elsa Win Administration и се прави акаунт admin със същата парола. После се прави друг акаунт с произволно име и парола - тия работи ги пише в един pdf-файл от инсталационната папка. После се стартира от папката Audi един setup и почва да инсталира файлове доста дълго време. Накрая се отваря основната програма ElsaWin и от менюто може да се смени езика с английски, за който не разбира немски. Влиза се не с админ, а с другия акаунт, пише се номера на рамата на колата или модел, двигател и пр. и вече може да се ползва ръководството за ремонт и другите работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...