Jump to content

Цялостни ремонтни решения


Recommended Posts

Ползвах услугите на колегата и смело го препоръчвам на всички.Коректна,бърза,професионална и с добри цени работа.

Голямо благодаря Любе :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 months later...

За пореден път добре свършена работа от Любе! Справи се бързо, професионално и срещу напълно приемлива цена с моя проблем с връзването на газовата ми печка! :blink: Аз съм поредният доволен клиент! :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много рядко човек може да остане доволен от работата и отношението на някой майстор. За щастие Lube е изключение от правилото - друг ВиК майстор няма да влезе вкъщи! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Прочетох как хвалите работата на Любе и не сгреших като се свързах с него.

Справи се бързо и като че ли на шега.

Вече знам на кого да се обадя при ВиК проблемации!

Любе, благодаря! :bia:

Редактирано от Smokie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 5 months later...

Благодарности и от мен на Аква Сървис! Желаният резултат беше постигнат независимо от препъникамъните!

Любе - :bia:

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Дойде и моя момент да се разпиша по адрес на Любе! Перфектно свършена работа, но не това бе най-важното за мен - бързината на реакцията му за мен бе основен плюс! Всички знаем, че потече ли някоя тръба нямаме много време за мотаене, а тук Любето бе направо светкавичен!

Силно препоръчвам!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Мерси адаш

Да си жив и здрав!

Специално благодаря на Любе за бързата реакция тази събота. Обадих се събота вечерта и веднага реагира и ми поправи смесителната батерия.

Любе благодаря! :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

И още един положителен глас за бате Любо, абсолютно професионално и коректно извършихме един ремонт на банята. Браво приятелю, само нагоре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Любе-то мина и през моята баня,дойде с две яки момчета,три дамаджани вино и половин прасе.Всичко протече в срок и коректно,с хубави материали.Благодаря и на Толедо(Vitra ruuulz) и Цветан83 за добрите цени на мивки,бидета и аксесоари.Перфектни хора за изработка на красива баня.Ще постна и снимки.Сериозни професионалисти,препоръчвам ги!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Любо, може ли да подмени / всъщонст със сигурност може /, но дали предмета подлежи на такава промяна.....та може ли да подмети ,,крачетата" основата на шкафче за баня? Не е баш ВиК работа, но е тясно свързано-все пак в шкафчето ми е мивката.

Силно ръждясали са...Много грозно, много неприятно...

На никого не препоръчвам душ-кабина, особено, ако е испанска......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Здравейте! Включвам се , за да благодаря на Любо , Жоро и пак Жоро. Страхотни сте. 

Не ми е препоръчвана фирмата.Реших да правя ремонт на банята и търсех майстори. За целта използвах интернет. Четях само форумите.Най-добри отзиви имаше фирмата на Любо. Не съжалявам. Съобразиха се с всичките ми желания и се получи мечтаната от мен баня. 

Работят чисто , което също е много важно.

На всички, които като мен ще търсят майстори през интернет препоръчвам тези юнаци  :) .

 

 Любо , продължавайте все така ! А аз имам още да ремонтирам и вече знам на кого ще звънна  :ja:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Нека и аз да се похваля. В началото на годината решихме да правим ремонт. Четох, четох и най накрая се спрях на фирмата на Любо, естествено от форума на Ауди.  Подходих малко резервирано тогава, но в момента се радваме на невероятна баня и не съжаляваме. Справиха се невероятно. Пожелавам му много работа и ако нещо стане с банята, да не забравя, че е дал 5 години гаранция. Поздрави и Успех на Любо и хората му.  :blowkiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Така, аз пък искам да се оплача от Любо, щото беше у квартало и не дойде да го почерпя биричка с мезенце. Затова пък Румен и Мишо се представиха на отлично ниво. Майсторски смениха хоризонталния водопровод в банята и дори успяха да си пийнат биричка. Евала на тях и на Lube за точната и майсторска намеса. Препоръчвам ги горещо на всеки, който има нужда от майсторска ръка!!!  :respekt:  :respekt:  :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 3 months later...

Само по телефона свършихме работа (бях на работа). 

Така трябва да работи една фирма в днешно време за да са доволни клиентите и явно Любо и колегата му го знаят ! :)

Препочвам услугите им. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...

Аз съм една от поредните доволни клиенти използвали услугите на фирма "Аква Сървис" с ръководител Любомир Любенов.Смело мога да твърдя,че това е една ремонтна група, която опровергава приказката "Да не ти влиза майстор в къщата".Отговорни,честни,трудолюбиви и точни хора.Горещо ги препоръчвам на всеки, който има необходимост от цялостен или частичен ремонт.Освен невероятни майстори,това са и хора, пълни с идеи.През цялото време на ремонта ми,те бяха хората,които ме предпазиха от много грешки, които бих допуснала ако не се допитвах до тях.

         Искам да благодаря на г-н Любенов за всичко онова, което сътвориха в дома ми.Персонално благодаря на всеки един от групата.

И така както си имам личен лекар,зъболекар и адвокат,те са хората, които ще се грижат за ремонтите и евентуално възникналите аварии в къщата ми.

           СЪРДЕЧНО БЛАГОДАРЯ, "АКВА СЪРВИС"!    

 

:eusa_angel:  :eusa_angel:  :eusa_angel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 6 months later...

Наистина изчетох много в Интернет относно фирми, занимаващи се с ремонти на бани и тоалетни. Попаднах на тази тема тук и на много положително отзиви за Любо и неговата фирма "Аква Сървиз". Тъй като основно коментарите са по-стари, а от последните почти 2 години има само 1 мнение, ми е интересно дали фирмата продължава да се развива така успешно и хората да са все така доволни от нея. Много ще се радвам на повече коментари, тъй като в момента търся точно такива майстори, и колкото по-скоро ги намеря, толкова по-добре. Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любе и компания са брилянтни и продължават да работят с пълна пара. Ползвам съм ги и като клиент и като партньор. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk 3.3.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължават с пълна пара.И Аз съм в групата на доволните клиенти. Моята баня я наптавиха в срок между великден и първи май Любо, Тодор, Румен, Жоро и компания, като удовлетвориха всички мои прищевки. Препоръчвам ги с две ръце.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда, че наистина всички са много доволни от тези момчета, за което голямо браво. Пробвах и аз да се присъединя към тези, на които ще им направят банята, но уви :( - заети са поне още месец и нещо... Явно наистина са много търсени :)

Благодаря на всички за мненията, а на момчета много успехи в начинанието :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...