Jump to content

ПРОТЕСТ НА 27 МАРТ !!!


pace

Recommended Posts

За София:

27 март 2011,

ПЛАН НА ПРОТЕСТНИТЕ ДЕЙСТВИЯ

Група 1- от 12:00 до 12:40 среща на паркинга на МЕТРО на бул. Цариградско шосе срещу Експо центъра. В 12:40 тръгване към детелината за магистрала Тракия. Може да се въртите на детелината както си искате, важно е да се запушат и 2-те ленти и най-вече десния завой за магистрала Хемус.

Група 2- от 12:00 до 12:40 среща на бул. Ботевградско шосе, като първите коли спират преди бул. Владимир Вазов (преди тунела). Булеварда е достатъчно широк, има достатъчно място. В 12:40 тръгване към детелината за магистрала Хемус. Важно е да се запушат и 2-те ленти и най-вече десния завой от лентата за влизане в София.

Група 3- от 12:00 до 12:50 среща на паркинга на МЕТРО Люлин. В 12:50 тръгване към кръстовището на бул. Сливница и Околовръстен път, като предлагам да се спре по рано, защото на светофара има караулка и ще ни изгонят на момента.

Група 4- от 12:00 до 12:40 среща ма Околовръстното шосе, като първите коли спират преди светофара с бул. Братя Бъкстон. В 12:40 тръгване към кръстовището на Околовръстен път и бул. Цар Борис ІІІ.

Група 5- събиране на езерото Ариана и в 13:00 блокиране на Орлов мост, за хората, които са пеша.

Бая мазало ще бъде. Не знам само какво са виновни хората дето отиват или се връщат от някъде, но въпреки това ще участвам в този протест. Надявам се да има някакъв успех и понижаване на цените на горивата.

Редактирано от Kiryakov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 176
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

относно протеста чувам че на куките е разпоредено да вземат всички предохранителни мерки и да не допуснат блокирането на възлови артерии!dry.gif Иначе сам утре там!!!!!!!!!!:zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко късно, но все пак да кажа. Възнамерявам да присъствам на протеста и ще съм на Владимир Вазов. Колегите, които ще присъстват и ще стартират от там да сигнализират за да си заформим мини-среща преди потеглянето :hilezh:

Редактирано от MeThTiCaL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Бургас имаше много автомобила.Преди Хотел Мираж/кръговото/ полицаите отбиха първите челни коли от трите ленти, и доколкото разбрах са им взели талоните и ги викаха пред КАТ.Аз бях 2-ра кола на крайната лява, но на 100 метра зад първата.Преди следващото кръгово/изхода за София,пред ОМВ/ се движа в средна лента зад колоната коли и ме спират,казват че началника им се обадил/които карал до мен/че съм съм се движел много бавно,използвал съм звуков сигнал в населено място,за което ще ми съставят АКТ.Седя си в колата и чакам,до мен застана Ауди А4 което го бяха спрели малко по-рано, каза че са им взели талоните и ги викат в КАТ.Полицая ме извика до тяхната кола и каза че трябва да ми вземе ЗЛАТНОТО ТАЛОНЧЕ,и след малко оправдания от моя страна ми вика:- Аре че следващия път няма да има прошка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:dance:"прошка" а? Мамичката им негодна ! Вместо и те с народа в ЕДНО да се обединят, тия тъпунгери се обръщат с/у себе си ! Толкова ли не им стига акъла да схванат, че утре и те ще искат да видят синовете, дъщерите и вничетата си. Ама те ще са на другия край на България - как да дойдат ? Е*аси и малоумщината. :zustimm:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе всякакви ги има. Днес на отиване ме спряха, единият ми разгледа документите отгоре-отгоре, пожела ми "Жив и здрав" и рече, че ако не бил на работа, и той щял да дойде да протестира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

провал и пародия.

докато чакате на "организатори" и "тартори" и "вожди" няма да има протест. ще има агитка на интереси и рязане на овце.

бисери на идиотизма:

Желязков обясни, че протестното шествие се е забавило по бул. "Цариградско шосе", защото на някои коли е свършвало горивото и хората са слизали да ги бутат

Славян Желязков посочи, че не е успокоен от едномесечния мораториум върху цените на горивата, защото за две седмици (от първия протест) е видял само три стотинки разлика в цената.

Той уточни, че "целта не е да бутнат правителството", а протестират срещу монополите.

:respekt::hilezh::gruebel::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:respekt: Долу цените, долу монополите, долу изедниците :gruebel:

На нищо не прилича вече това управление....Не трябва народа да плаща такива цени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък протестирах Събота и Неделя с колелото в Западния парк :gruebel:

По новините гледах фен на трибуквена марка как усилено се мъчеше да си запали

задните гуми. Аз такъФ протест не разбирам :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh: Долу цените, долу монополите, долу изедниците :respekt:

На нищо не прилича вече това управление....Не трябва народа да плаща такива цени.

ти па като първолак... на кой му дреме за стадото? :gruebel: народа да измре. повече мангали = повече гласове = генерал борисович на власт за винаги.

мрете по скоро. малко ви е. много е евтино. в европа е поне 4х по скъпо. < ммда това бе казано от няколко члена на кабинета по време на разговори.

стиге се оплаквахте. левче киловат тока, 50лв кубика вода, 5лв билетче, 800лв парно, 4-6лв бензин, 60% ддс и супер. койно не му харесва, да пасе!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

провал и пародия.

докато чакате на "организатори" и "тартори" и "вожди" няма да има протест. ще има агитка на интереси и рязане на овце.

бисери на идиотизма:

Желязков обясни, че протестното шествие се е забавило по бул. "Цариградско шосе", защото на някои коли е свършвало горивото и хората са слизали да ги бутат

Славян Желязков посочи, че не е успокоен от едномесечния мораториум върху цените на горивата, защото за две седмици (от първия протест) е видял само три стотинки разлика в цената.

Той уточни, че "целта не е да бутнат правителството", а протестират срещу монополите.

:bia::stupid::rolleyes::wall:

Докато бях на Цариградско имаше 2 коли около мен, които ги бутаха, а върху колите бяха сложени празни туби за бензин ама явно по едно време им омръзна да бутат и се качиха да карат. И аз имах чуството че ще ми свърши бензина ама нямах тоя късмет :hilezh: ама така е пред заплата... Поне се запознах с колегата Анди :bia:

Редактирано от ole
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

относно протеста чувам че на куките е разпоредено да вземат всички предохранителни мерки и да не допуснат блокирането на възлови артерии!

Така и направиха. :)

Пълен провал беше този път протеста. Куките се изгавриха с нас.

Ама така е с мирните протести... Евала на гърците :)

А ние сме като прос......ите. Като те "изклатят" няколко пъти, след това ти става ежедневие.

А Българина е свикнал да си го "клатушкат" с векове. Е, за т'ва ще го д....е, "От урва на урва,и от век на век"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, абе каква анкета бе? Как може един смислен начин за протест да не може да се направи ? Ами просто се спира НАПРЕКО (както на стр. 8 вече споменах какво направиха хората преди 10-тина години), натиска се едно ши*ано копче на алармата, колата се заключва и ВСЕКИ си тръгва! Толкова е просто. Какво? Някой се притеснява че ще трябва да повърви до дома си ? Или може би че "паяка" ще му вдигне колата ? Ми да я вдигне ... ако може. Нали в София се регистрират по над 600 автомобила дневно! Толкова ли не можаха да се намерят хора, вместо да спират по молове и да им вземат такса паркинг - просто да бяха паркирали НАСРЕД платното. Какво ? Полицая ще се заяде ? Ха, то ако въобще някой попита, му се репликира веднага - "колата ми изгасна, мисля че имам проблем и отивам за пътна помощ, ДОВИЖДАНЕ!" :flehan: Я да го направят това поне 10 000 автомобилиста, м? И то именно по възловите артерии. Да ги видим къде ще ги изнасят, колко "паяка" ще им трябват, и какво паркинг място ?

Не разбирате ли? Тия ще продължават да се ГАВРЯТ :D и да вземат книжки, точки и всякакви такива измислени (пак от тях) глупости - само и само да ни доведат до просешка тояга, до казаните! Толкова ли е трудно да се проумее, толкова ли не можем да се поучим от останалите ни съседки ? :bia:

Редактирано от centrino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

За два дни 7 стотинки нагоре добре ли е?Тва да не е заради новото земетресение в Япония,или заради миграцията на птиците,или пък може да е заради летния сезон,който в Африка вече е започнал,и оказва своето влияние в/у руския нефт :respekt:

Редактирано от Konstantin993
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...