Jump to content

"Национален Ауди Събор 2011"


verter

Recommended Posts

Влади бегло те познавам, но това не ми пречи най-отговорно да заявя, че друг такъв перфекционист не съм срещал. Евала за положените от теб и останалите хора усилия. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 730
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Фена си е ФЕН, независимо от студа посред лято и дъжда по време на събор :bia:

това беше Joro M, нали?

като си помисля тоя човек откъде е минал и дошъл само и само да има шоу...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Жоро му замръзнаха краката и ходих да му давам торбички. А Стоил нещо се чудеше дали изобщо да идва на събора. Пък накрая и награда взе... Жалко, че тия с 6-те ме отказаха да се пусна с А8-та. 2 пъти се пусках и все ме биеха, а с 8-та нямах шанс просто...

Адаша (verter) по едно време незнаеше къде се намира. Всичко му се случваше толкова бързо, че трябваше във всеки един момент да се взема решение какво да се прави и какво ще следва.

Браво на всички за добрата организация.

Стоиле, Никито беше на награждаването, където теглеха наградите заедно с Марин (audi200avant - с очилцата). Предполагам ще се сетиш кой е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако за мен говориш, то аз ти видях колата, но никой не се въртеше около нея.

Нямах шанс да съм при колата просто, даже и една снимка хубава не можах да и направя....

Нищо, следващия път, или някой път може да си спретнем една регионална среща :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това беше Joro M, нали?

като си помисля тоя човек откъде е минал и дошъл само и само да има шоу...

JoroM казва че има бан, защо не му го махнете, както и на други хора които са били на събора (ако има такива)?

Поздравления за събора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъпи другари,

Това беше първият истински СЪБОР, откакто съществува аудифенството в България. Искам да изкажа огромната си благодарност на всички организатори, които осъществиха една мечта, на всички участници, че дойдоха, на всички, които искат да дойдат следващият път и да направим още по-грандиозно събитие. ПОКЛОН!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влади, върна ме още веднъж на събора с разказа си и наистина ми стана супер приятно :bia: Още веднъж благодаря на всички- и на организаторите, и на дошлите за прекрасното преживяване :hilezh: Според мен трябва да ги направим тез срещи 2пъти в годината, че иначе няма да имаме търпение до следващата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един голям поклон на организаторите, дали всичко от себе си за осъществяването на това събитие, а Андро отново се е представил перфектно !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен трябва да ги направим тез срещи 2пъти в годината, че иначе няма да имаме търпение до следващата...

точно така нека да има една лятна и една зимна :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фена си е ФЕН, независимо от студа посред лято и дъжда по време на събор :hilezh:

dsc1870o.jpg

това е сетрами с моята жилетка,аз си купих гащеризон от емо,НЯМАШЕ ПО ЩАСТЛИВИ ХОРА ОТ НАС :hilezh:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зимен събор звучи добре, ще бъде наистина уникален и ще направи страхотно впечатление!

Само да видим какви дисциплини ще се включат. Широко майсторско трасе, слалом.....

Ще ни е трудно да уцелим снега обаче, а и аз нямам вече зимни гуми... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако измислим нещо такова http://vbox7.com/play:14386c56 ще бъде страхотно, само едно голямо замръзнало езеро ни трябва :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не се надъхвайте много! Помислихте ли кой ще ви плати масрафа?

Това теб не виждам по какъв начин трябва да те притеснява :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но въпроса е принципен!

Точно защото въпросът е принципен, хубаво е разходите да ги коментират тези, които ги плащат ;)

Направили сме ги с удоволствие и ще ги направим на драго сърце отново :hilezh: Само да излезе подходящ повод и да има такива фенове, каквито имаше на 11.06.2011г. на самолетната писта, които заслужават всяка изхарчена стотинка и всеки изразходван час труд :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се за което и подкрепям, обаче касата на сдружението не е безънна яма. В този ред на мисли предлагам да направите една кампания за набиране на членове. Може мед да потече и зимния събор да се окаже дори по-добър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем елементарно е.Съвсем спокойно може на такива мероприятия да се плаща по 5 лева вход, с оглед да има приход за следващия такъв събор.Предполагам,че тия 5 лева няма да съборят никого

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем елементарно е.

Предвиждаме нещо такова да има, разбира се. Този път обаче решихме да бъде подарък за феновете, и успяхме да се справим финансово и без такса "Вход" :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това все едно аз съм го писала ;)

То си е до човек.. Аз също през цялото време почти бях вън и снимАх с камерата, а мъжО не излезе от колата :box:

Вечерта особено ми хареса стоплянето колежке :hilezh:

Мда, мисля, че доста добре се получи купона вечерта... ;) Ти май имаш доста материал за постване също? Може би по-скоро първо на Л.С., че са си доста снимките. Рокси и тя снимаше с камера... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рокси и тя снимаше с камера... ;)

Касетата от камерата ще я обработят първо,за да е максимално приятна за гледане :hilezh:

Има доста материал от пистата,както и от посрещането на Софийската група на входа :box:

Надявам се в началото на другата седмица ще мога да ви предоставя записа :hilezh:

За мен бе изключително удоволствие да присъствам и да направя ФОТО СЕСИЯ на пистата и автомобилите ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...