Jump to content

"Национален Ауди Събор 2011"


verter

Recommended Posts

  • Отговори 730
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

И е доста по уредена :hilezh:

П.П. Не знам кой от форума беше, но на входа ни сдъфка яко, че на тази писта сме решили да направим събора сякаш " не знаем колко много са феновете и че все едно сме го накарали да се срамува, че кара Ауди, защото пистата била на "майна си райна". :zustimm:

Редактирано от tita
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Където и да е - бях в Междени - не ми е проблем ходенето из цяла България. :hilezh:

Точно , а и за тези , които не са обикаля ли много из народните пътища , това ще им даде възможност да поопознаят Родината , а това е още един довод всяка среща да е на различно място във всеки един регион , където има Ауди фенове , а те както се видя и на събора са доста !respekt.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Пистата в Калояново събира доста повече коли.

Калояново ще ни разпори джобовете. За там трябва да се подготвим добре финансово. Но не го изключваме де. Който иска да помага, да става официален член. Вече едно момиче от нашия форум изяви желание :hilezh:

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами трябваше,затова другия път ще трябва да си сложим стикери с никовете си на някое от стъклата,то много коли,много нещо.За следващия път направо се чудя как ще се намерим,ако се съберат над 400 автомобила.Ще обикаляме колите да се търсим,като на пазар за коли :D

това не лошо като идея ;)

повечето не се познаваме :steinigung:

така по никовете залепени по колите ни ще се сещаме кой ;) кой е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото повече снимки от събора гледам,толкова повече съжалявам,че не успях да остана и за вечерта :steinigung:

Следващия път силно се надявам всичко да е наред и да се явя с жената за участие в пълната програма :D

Освен това ще си дойда и с мойта кола,че тая RS6 много друса отзад ;)

Редактирано от venko74
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко киловата извади последно колата на диното миналата година, тръгнах си преди да я довършат? :steinigung:

Има ли нещо друго правено след това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък смятам че събора бе проведен на нечовешки красивото място.Гласувам си за Междени,въпреки че много ми харесва идеята всяка година да е на различно място.Не знам само на организаторите кво ше им е :lol:

023922763.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои иска ли да се свърже със собствениците на писта "Калояново" и да ми каже ония колко пари искат аз провеждането на такова мероприятие там ... пък аз ще се постарая да намеря финансиране и спонсори, които да го заплатят .... говоря съвсем сериозно. Аз на Васко му намекнах за подобна идея, ама нещо май не ме отрази на сериозно .... или пък може да не му се занимава на човека просто :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои иска ли да се свърже със собствениците на писта "Калояново" и да ми каже ония колко пари искат аз провеждането на такова мероприятие там ... пък аз ще се постарая да намеря финансиране и спонсори, които да го заплатят .... говоря съвсем сериозно. Аз на Васко му намекнах за подобна идея, ама нещо май не ме отрази на сериозно .... или пък може да не му се занимава на човека просто :lol:

Ето:

http://www.dracon.bg/latest/index.php?option=com_content&view=article&id=9&Itemid=8

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...