Jump to content

"Национален Ауди Събор 2011"


verter

Recommended Posts

  • Отговори 730
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ооо, живот и здраве, ще докарам "бабата" стотачка да гледа какво правят по-младите от АУДИторията. Пък на мен ми дойде идея, някой по-запознат с устройството на колата и т.н., да си донесе гаечните ключове и някой друг спортен филтър и да тунингова на място... Говоря за леки модификации изискващи минимално време, но освежаващи двигателя например. Ако има някой по-зпознат от мен (почти всички) да си даде мнението и да дойде. Шоу да става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на организаторите, дано всичко да мине както е планувано :rolleyes: живот и здраве ще сме там на 100%, колкото повече фенове, толкова по-забавно :D:bia::rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-За всеки участващ автомобил е предвиден цветен стикер с логото на Събор 2011, както и пореден номер за участниците в някоя от надпреварите.

Стикерите са с външно залепване и ще бъдат поставяни на автомобилите от организаторите при желание на участника,

при неговото влизане на пистата.

-За всички желаещи участници ще бъдат изготвени предварително "визитки" на техните автомобили.

Върху тях ще има отпечатана информация за автомобила: неговият модел, двигател, оборудване, модификации

и изобщо всякаква любопитна информация, която собственикът желае да сподели. Визтките ще се поставят върху таблото,

за да могат всички посетители да ги прочетат.

За изготвяне на визитките ще е необходимо да изпратите информацията за автомобила си на е-мейл: verter@abv.bg

по определения за това образец:

Vizitka obrazec.doc (48,5K)

Мисля това ще свърши работа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук става въпрос за самите автомобили а аз казвам за разпознаване на самите участници.На стикера който ти дават няма да го има твоето име или на тези които возиш. :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На стикера който ти дават няма да го има твоето име или на тези които возиш. :2gunsfiring_v1:

Ти не попълни ли визитката? Името и никнейма на собственика се вписват там. :2gunsfiring_v1:

Иначе и ти си прав,ако не си до колата си по-трудно ще се познаваме кой кое(за тези който не се познават лично).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидо например аз няма да имам визитка и ако не ме познаваш ще се чудиш кой е тоя ства УБАУТУ Ауди hilezh.gifwink.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интерсна проява и ако се намери някой от бургаските братя да даде 4 гуми 15 цола да мина техническия и аз съм на СТАРТ . :zustimm:

Не се бойте,самия аз се боя(украинска поговорка от бившето гадже ми остана) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един въпрос към колегите от София : Ще има ли място на което да се съберем и да направим една стабилна колона към пистата :D Ако се събираме някаде преди да тръгнем да го оточним по от рано за да знаят повече хора да дойдат :angry::respekt::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз смятам да отдам чест с присъствието си!!!!

хем да се видя с някой приятели и познати от студеските години!!!!!

за хората от бургас мисля че може да организираме едно комплексно пътуване без елементи

на състезание!!!

нека се забавляваме не да се трепим.!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...