Jump to content

"Национален Ауди Събор 2011"


verter

Recommended Posts

  • Отговори 730
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

B)

Такаа сега да видим след като аз бях един от първите пуснали си заявката(около 60 мин. след поста за тест-а) дали ще бъда от "одобрените" B) ... ако Да, то евала за честността и точността , ако не - то добре дошли отново в БГ !

B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,Вие само заради тест драйва ли ще присъствате на събора? :)

Естествено че не ! Заради емоцията :respekt: разбира се , запознанства , шоу .... като в шоуто много ми се иска да се докосна до "новите" творения на автомобилостоенето! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такаа сега да видим след като аз бях един от първите пуснали си заявката(около 60 мин. след поста за тест-а) дали ще бъда от "одобрените" ;)

Това КАТЕГОРИЧНО не е вярно! Записал си се на 20.5.2011, в 17:27ч. и това лесно може да се провери. За твоя информация си 25-ти в списъка

дали ще бъда от "одобрените" ;) ... ако Да, то евала за честността и точността , ако не - то добре дошли отново в БГ !

Ако почнеш да се държиш адекватно към ситуацията, лично аз ще направя всичко възможно, за да си сред първите. Нека обаче е ясно друго - полагаме големи усилия, за да ви доставим едно напълно безплатно удоволствие, част от което е тест драйвът. За мен е изключително учудващо как може човек да протестира срещу нещо, което ще се предоставя абсолютно безплатно, при това преди да е протекло самото мероприятие. :dance: Повярвай ми, правим всичко възможно и полагаме повече усилия, отколкото предполагаш, нещата да се случат по възможно най-добрия начин. В същото време мисля на всеки е ясно, че 300 човека няма как чисто физически да могат да покарат новите модели на марката за 5 часа. И да, членовете на Клуба ще се ползват с предимство, всички останали са с равни права и съответно шансове.

Кога ще стане ясно кой е одобрен за участие в тест драйва и как ще го разбере - мейл, л.с. ..

Ще се изясни на 11 юни, на самата писта. Мейл или ЛС с потвърждение няма да получите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ли да носим платежното от банката, че сме платили? Аз мойто не го знам къде е вече, понеже платих доста отдавна. Резервация номер 22. Може ли да се подвърди, че е платена?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Платена е, да!

По принцип не би трябвало да има проблеми, но в случай, че се окажат такива и плащането по някаква причина не е получено от нас, вносната бележка ще трябва да се представи!

За ваша информация, до момента са постъпили плащания по всички резервации без: 4,5,6,7,17,19,25,27,33,35,36,38,45,46,47. Ако някой е платил по някоя от посочените, нека се свърже с мен да проверим къде е проблемът! Всички останали са ОК! В случай, че парите не постъпят по сметката на Клуба до 05.06.2011г, резервациите ще бъдат анулирани. В случай, че стаите се изчерпят междувременно, неплатените резервации ще се анулират по реда на постъпването им и преди крайния за плащане срок!

Редактирано от Васко
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това КАТЕГОРИЧНО не е вярно! Записал си се на 20.5.2011, в 17:27ч. и това лесно може да се провери. За твоя информация си 25-ти в списъка

Ако почнеш да се държиш адекватно към ситуацията, лично аз ще направя всичко възможно, за да си сред първите. Нека обаче е ясно друго - полагаме големи усилия, за да ви доставим едно напълно безплатно удоволствие, част от което е тест драйвът. За мен е изключително учудващо как може човек да протестира срещу нещо, което ще се предоставя абсолютно безплатно, при това преди да е протекло самото мероприятие. ;) Повярвай ми, правим всичко възможно и полагаме повече усилия, отколкото предполагаш, нещата да се случат по възможно най-добрия начин. В същото време мисля на всеки е ясно, че 300 човека няма как чисто физически да могат да покарат новите модели на марката за 5 часа. И да, членовете на Клуба ще се ползват с предимство, всички останали са с равни права и съответно шансове.

Ще се изясни на 11 юни, на самата писта. Мейл или ЛС с потвърждение няма да получите.

Евалата !!! :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера защо трябва едно пробно шофиране да става повод за подобни караници :dance: ?

Изрично е споменато, че местата са ограничени и първите изявили желание ще пръцкат в новите аудита ;)

Ако са прекалено много желаещите е редно да има жребии между тях, а не между всички присъстващи.

Ако бъркам, някой да ме поправи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усещам как ще ни се развали настроението с тези тест драйфове. Който иска тест драйф да ходи в порше запад.

Поправка - който ще идва заради тест драйв, да си ходи в порше запад.:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да няма излишни спорове и недоволни - прекратяваме записването за тест драйв. ВСИЧКИ записали се до момента ще имат възможността да покарат тестово новите модели на Audi. Честито :hilezh:

Редактирано от Васко
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако успея да си вкарам колата в час до 11ти, ще бъда ли допуснат до официалните стартове или ще трябва да изчакам свободните такива!За тези които не ме познават, колата е БМВ :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос: Снимките в първия пост от коя година са? | До колко часа горе долу ще протече съборът?

Редактирано от Marcus Aurelius
форматиране
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда ще стане голямо шоУ ...

И се чувствам леко гузен че може и да не успея да стана част от него :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако успея да си вкарам колата в час до 11ти, ще бъда ли допуснат до официалните стартове или ще трябва да изчакам свободните такива!За тези които не ме познават, колата е БМВ :blink:

Митьо аз и на оптимиста му предложих.. имам една стара решетка от моята, но си има емблема.. слагаш я пред бъбреците и те допускаме в Super+ :hilezh::gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз скрупули нямам, отделно от БМВ не ми плащат дивиденти, таааааа ако си сериозен, ти гарантирам че ше я избацам отпред за да ви зема некоя от купичките в СУПЕР+ :blink::gruebel:

Редактирано от mityo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега си продължавам въпроса и моля да ми се отговори честно и без триене!!!

Защо са забраненени индивидуалните резервации и всички минава през сметката на АКБ с неизвестен титуляр. <_<

Такава забрана нямаше с х-л "Родопски дом" 2009 г.

tita, diters и nmm дойдаха с индивидуално договаряне и не съм им се сърдил никога за това. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...