Jump to content

"Национален Ауди Събор 2011"


verter

Recommended Posts

аз смятам да отдам чест с присъствието си!!!!

хем да се видя с някой приятели и познати от студеските години!!!!!

за хората от бургас мисля че може да организираме едно комплексно пътуване без елементи

на състезание!!!

нека се забавляваме не да се трепим.!!!!

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 730
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

колеги и аз искам да дойда на събора но има ли и други от Раднево да можем да се организираме всиЧки?

Буквите 4 и 6 са забранени в правилата на форума.

Редактирано от Един_Луд
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите уважения към организаторите - разбира се че ще уважим това мероприятие.Предлагам на всички от ШУМЕН и околностите които ще ходят да се разберем и да караме заедно към Габрово. Моя тел. е 0894701311 - ако някой иска да се чуем да звънка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам модераторите вече да заформят темите за организирано потегляне за различните райони на страната: да се изберат сборните пунктове за различните градове, часове на събиране и потегляне, маршрут и всичко останало свързано с пътуването до мястото на събитието (това цялото може би в Клубни събития по райони ще е най-удачно да се направи :stupid: )

ПП: Другата седмица почва преобразяването за събора :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В този ред на мисли - има ли възможност някой с VIN декодер да прочете рамите на колите които ще са изложени и да изкара фабричното им оборудване. Така по-лесно ще се определи какво е слагано допълнително на автомобила :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Добавил съм в първия пост състезанието по "Майсторско шофиране"

Извинявам се за куцата графика, но мисля все пак става ясно :)

Трасе:

023421447-big.jpg?r=0

Трасето ще е маркирано с конуси. На графиката е онагледена примерна треактория на движение, която на места може да бъде свободно избирана от състезателите. Има и участъци, които са строго маркирани с ограничители в чийто обхват ще се прави дадена маневра.

Трасето е наредено технично, така че да не позволява на по-мощните автомобили да добият предимство. Всичко зависи от уменията на водача, на усета му към габаритите на автомобила и най-вече на преценка за правилната треактория. Естествено зависи и от големината на автомобилите. По-малките са с предимство.

Трасето съм го тествал с моята А6, така че и по-големите аудита да могат да го преминават.

Регламент за участие:

Всеки участник ще има право само на 2 (два) опита*! Един опознавателен и един за поставяне на време! И в двата опита ще се записва време на участника.

Препоръчително е първия опит да го изпълните по-бавно и да се стремите да е без наказания, а във втория да рискувате за постравянето на по-добро време.

* в зависимост от броя записали се за участие и при възможност за вмъкване в рамките на планираното време на състезанието ще бъдат разрешени по 3 (три) опита на участник. :)

Времето за преминаване ще бъде отчитано с хронометър от един от съдиите на състезанието.

Конусите ще са маркирани с боя върху асфалта, така че да се вижда тяхното оригинално място. Втори съдия ще съблюдава за правилното преминаване на трасето и ще отбелязва наказания, ако има такива.

Наказания - добавено време към общото такова:

- При отместен, но право стоящ конус - 5 секунди.

- При бутнат конус - 10 секунди

- При неправилно заходен и заобиколен конус - 20 секунди

- При игнориране на елемент от трасето - 30 секунди.

Ориентировъчно време на преминаване - 44 секунди.

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добавил съм в първия пост състезанието по "Майсторско шофиране"

Извинявам се за куцата графика, но мисля все пак става ясно :zustimm:

Аз нямам търпение да участвам незнам за другите

Ще се дават ли някакви пари за участие в състезанията

Редактирано от Kimi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеална организация е замислена, БРАВО!:zustimm:

Ако купя шестака 2.8 този понеделник най-вероятно сме там с жената и децата :hilezh:

Редактирано от Kiryakov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Респект и поздравления за организаторите. :wall::hilezh::blink:

Дано стане наистина най-добрия събор, правен досега. :zustimm:

Ще стане....., ако дойдете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една схема на трасето за майсторското шофиране качвам. Да видите как ще са разположени основните конуси.

023458341-big.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Паркинга дали ще събере всички автомобили?

Паркингът е сравнително малък (80x30m), затова на него няма да се паркира. Ще има две големи зони в тревната площ около паркинга за паркиране.

Теренът е равен и тревист, няма проблеми - днес се уверих в това.

Та, паркинг зоната (бетонната) ще я ползваме само за колите участващи в конкурсите "Оценка на публиката" и тези подпомагащи мероприятието. Също и за техническия преглед на участниците в силовите състезания. Останалото място ще е свободно за предвижване към и от пистата. :rolleyes:

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теренът е равен и тревист, няма проблеми - днес се уверих в това.

И аз имам сякаш такива спомени за терена от регионалната среща през октомври миналата година.

Значи всичко е наред. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да получа такъв стикер,как може да стане това?

Какво получавате:

-За всеки участващ автомобил е предвиден цветен стикер с логото на Събор 2011, както и пореден номер за участниците в някоя от надпреварите.

Стикерите са с външно залепване и ще бъдат поставяни на автомобилите от организаторите при желание на участника,

при неговото влизане на пистата.

-За всички желаещи участници ще бъдат изготвени предварително "визитки" на техните автомобили.

Върху тях ще има отпечатана информация за автомобила: неговият модел, двигател, оборудване, модификации

и изобщо всякаква любопитна информация, която собственикът желае да сподели. Визтките ще се поставят върху таблото,

за да могат всички посетители да ги прочетат.

За изготвяне на визитките ще е необходимо да изпратите информацията за автомобила си на е-мейл: verter@abv.bg

по определения за това образец:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво получавате:

-За всеки участващ автомобил е предвиден цветен стикер с логото на Събор 2011, както и пореден номер за участниците в някоя от надпреварите.

Стикерите са с външно залепване и ще бъдат поставяни на автомобилите от организаторите при желание на участника,

при неговото влизане на пистата.

Това мисля,че беше редно да се направи ПОНЕ месец по рано,за да се направи и няква реклама докато си караме колите :rolleyes:

Поне моето виждане е такова

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D

Може да се сложи тука този стикер и всеки да си го разпечати и да си го закачи.

Прави сте :rolleyes:

Аз нямам търпение да участвам незнам за другите

Ще се дават ли някакви пари за участие в състезанията

Няма да се дават пари за участие!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes:

Може да се сложи тука този стикер и всеки да си го разпечати и да си го закачи.

Няма как да стане при положение,че ще има поредна номерация на стикерите/автомобилите.СПоред мен по правилното решение беше да се измисли някъв дизайн от организаторите ( без допитване до форума) да се пуснат едни 300 бройки с поредна номерация.И всеки да намира начин да се свързва с един от организаторите и да си го взима :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...