Jump to content

"Национален Ауди Събор 2011"


verter

Recommended Posts

Защо са забраненени индивидуалните резервации

Къде видя, че са забранени, би ли цитирал коментар или разговор с някого? В противен случай излиза, че създаваш интрига от нищото.

Колкото до сметката: В началото на темата се казва, че титуляр е Сдружение Ауди Клуб България. Като бизнесмен би трябвало да знаеш, че това не е неизвестен титуляр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 730
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Коко, поради големия интерес цялата база на хотела е резервирана за събитието. Ако си звънял на място и са ти отказали резервация вероятно това е била причината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, напълно те разбрах, но това не отговаря на правилата! <_<

Значи в събота вечерта просто няма да присъствам аз и доста верни фенове и Ви пожелаваме чудесно прекарване! <_<:D

Само предупреждавам присъстващите, че хотелът няма нощен клуб, нито дискотека и днес имах обстоен разговор на добър тон с рецепционистката защото мениджърката Илияна Стефанова се покри, като "пръдня в гащи". :P

Пак ли ще ме триете???? :):D:D

Редактирано от Един_Луд
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко, попитах те нещо. Цитирам го тук, ако не си го забелязал:

Къде видя, че са забранени, би ли цитирал коментар или разговор с някого?

Не разбирам. Не отговаряш, защото ме игнорираш, или не си забелязал въпроса?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това означава ли, че вече няма свободни стаи? :steinigung: Аз от толкова чудене май съм закъсняла с резервацията..... :unsure:

Коко, поради големия интерес цялата база на хотела е резервирана за събитието. Ако си звънял на място и са ти отказали резервация вероятно това е била причината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това означава ли, че вече няма свободни стаи? :unsure: Аз от толкова чудене май съм закъсняла с резервацията..... :unsure:

Пробвай по указаният начин може и да има свободни стаи. :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още има няколко свободни стаи, просто са запазени за нас :unsure: Който иска да резервира, да го направи възможно най-скоро. И пак да напомня - щом се изчерпят свободните стаи, което ще стане всеки момент, ще започнем да анулираме най-старите неплатени резервации. Има няколко направени преди около месец, но така и останали неплатени, после да няма сърдити защо резервация има, а стая - не :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де , тук само за писта се говори , щот нали всички са с уникални бегачки :hilezh: ама хора като мен дето не ги интерисе па пистата, щот карат Дачия - ще има ли за тях некво нощно заведение където мое да вечеряме след вечерята :lol: че до сега не стана ясно от темата ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е как какво.. всички на пистата.. включително и Дачията.. тя е 1.5dCI и много вЪри :hilezh:

сега сериозно.. да няма ни едно нощно заведение в Габрово или в Търново.. мен ме съмнява.. просто ще сме като Самуиловите войни.. на 4-ма кьор-кютук по един трезвен да ги води :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......Само предупреждавам присъстващите, че хотелът няма нощен клуб, нито дискотека ......

А аз само си спомням,че на единствения Алко-събор(на АКБ на който съм присъствал),този в Казанлък,хотела също нямаше нощен клуб или дискотека,което не ми попречи да се натровя де :lol:

п.п Само се сещам,че имаше студени стаи :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

hm тъпа ралта ...тогава нека някой от местните гъзета :lol: да организира некви барове ама да не са чалгии, че аз с кокошките не мом си легна ;):)

разположението на баровете е това , което ме спря да емигрирам от страната :rotcol: и хич не ми се обикаля с кола па ако ще и трезвен да се води шофера :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз само си спомням,че на единствения Алко-събор(на АКБ на който съм присъствал),този в Казанлък,хотела също нямаше нощен клуб или дискотека,което не ми попречи да се натровя де :blink:

п.п Само се сещам,че имаше студени стаи :stupid:

Това с натравянето сериозно ли.Щот тогава карах жената в спешното и три часа и вливаха глюкоза.Докторите отначало се бъзикаха че се е опиянчила но като разбраха в кой хотел сме били станаха по-сериозни и казаха че имало и други такива случаи.На шипка сам се качвах че тя седи долу и има главозамайване.

А аз си мислех че жената пиянде :bia: а то било друга бира деба. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търново..

Taм има много харни БАРОви. В Дряново не знам дали има нощен живот.

некви барове

Мога те взема у тръца да видиш хоуммейдбозедискофънсаунд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Дряново не знам дали има нощен живот.

Има една дискотека 2 на 2 ама да ти кажа ИЧ не ми се влиза пак там

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе дискотеката ще си я направим на поляната ,покрай разпънатите палатки :blink::stupid:

Аз също съм ЗА но някой май спомена че такава опция-палатки на пистата не е предвидена,за което много съжалявам.За дискотека пък хептем. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам дали ще има хора който може би ще пренощуват на пистата на палатка и дали това ще е се допусне от организаторите ?

Ние с брат ми сме там и обмисляхме варианта за палатка ако има хора нека да споделят да сме заедно :hilezh:

Не колега. Предполагам е супер преживяване но за тази година сме в хотел - заповядай там :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега вече е късно за такъв палатков лагер,но може би за второто издание не е зле да се помисли по въпроса.Аз съм фен на такива природни излети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз така като чета и гледам, то не пречи да си спретнем едно парти в хотела по стаите ако щеш даже ... така и така целия хотел ще е запазен за нас ... ко му пречи :bia: Иначе за Търново скоро бях там и ходих в Спайдъра - много яко клубче - рок, ретро.... ей такива неща и то все класика :bia: Пък знам, че и в Габрово има ... ама не си е работа след цял ден прекаран на пистата вечерта едва ли някой ше му се кара и даже и да не пие. А и не са много наблизко търново и габрово :stupid: Представете си само като дръпнем по една ракия ... като се размажем ... е, то не се знае нищо де :blink: Ама аз викам некой да фане колонките с лаптопчето и стая-парти (а то не се знае кой, къде с кого) :bia:

Ъъъъъъ забраих да кажа, че там май има открит басейн .... ще става шоу май :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз нямам търпение да се съберем всички, да се получи едно страхотно шоу, от което да останат незабравими спомени. :stupid:

Все пак ще ви помоля да ограничим колкото е възможно свободния разговор, за да може колегите, които търсят най-актуалната информация или отговор на даден въпрос, по-лесно да се ориентират в темата! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, ресторанта ще работи ако трябва до сутринта - това ме увериха току що. :)

Условието е хотела да е зает само от АКБ, за да няма други гости които да се оплачат.

Има още съвсем малко свободни места сигурен съм че няма да оставите външни хора да ни развалят празника :)

Има ангажиран DJ и за пистата през деня и за хотела от 22:00 до 02:00

СТЯГАЙТЕ СЕ :help:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е рекъл Господ и Дядо Ти Игумен ще е там :help::)

ОВ4858АР :):help:

И от Ловеч ще има и някой друг автомобил, може да направим общо пътуване....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...