Jump to content

Части, гуми и консумативи с които мога да съм полезен


Recommended Posts

Напоследък получавам запитвания за някои части, гуми и консумативи и съм длъжен да уточня с какво мога да бъда полезен и с какво не. Тези, които ме познават знаят, че въобще не съм търговец на части и нямам магазин, но принципно съм със свободно работно време и мога(поне засега) да се занимавам. Нещата ми се карат с бус безплатно.

Ето списъка:

1. Гуми – Dunlop, Debica и Maloya. Някои други – със запитване. За марките продавани в Диана, както и Toyo, Lassa и Kormoran не отправяйте запитвания.

2. Champion – филтри, чистачки, свещи – запалителни и подгревни.

3. Масло Motul и Kroon Oil – за Мотула трябва да отидете сами до кв “Военна рампа”, ул. "Оборище" или кв. "Овча купел".

4. Амортисьори Koni, Sachs, AL-KO, KAYABA и Boge. Съединители Sachs и LUK. Лагери FAG и SKF. Маншони LOBRO.

5. Накладки и дискове Bendix, Pagid, АТЕ, TRW, TEXTAR, Ferodo . Дискове Zimmermann и накладки Siffert.

6. Части по ходовата част MOOG, Hans Pries, Lemforder и Febi, пружини Eibach и Supplex.

7. Карета Lobro или Holzer, водни помпи Hepu. Ролки за ангренаж и ремъци Febi, IPD, HK-AUTEX, INA, SKF.

8. Всичко от марката Flennor - основно ремъци.

9. Ремъци Optibelt, Gates, Contitech и Flennor

10. Акумулатори MIDAC - Италиански.

11. Филтри Hengst, МАNN и на турската фирма Sardes, които са с добро качество и отлична цена.

За едрогобаритни части, фарове, стопове, и по салона не мога да съм полезен. Амортисьорчета за капаците според модела.

Тук в темата няма да публикувам оферти. Ще контактувам само на лични. Ако нещата трябва да се изпратят извън София се съгласявам на наложен платеж само към колеги с които се разберем по тел. Тези, на които съм вършил услуга ще подтвърдят, че съм достатъчно сериозен.

моб. 0887395466; 0895828383; 0877372118

Редактирано от KOKO 100 C4
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кокич, винаги съм твърдял, че си златен, още от самото начало, незнам дали си спомняш момента с горивния филтър отпреди година и нещо :flehan: Продължаваш да ми помагаш и единственото лошо нещо в случая е, че ми се струва че не мога да откликна подобаващо на помощта ти... Знаеш, ако има нещо... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
Каква цена ще ми предложиш за гуми Dunlop зимни 195/65/15.....4 бр. !!!!!

Здравей, но в началния ми пост имам молба да ми пускате лично съобщение. Причината е, че следя форума по свой начин и най-вече обръщам внимание на личните съобщения.

Искам да ти кажа, че в момента Dunlop-а е миналогодишно производство. Ако това те устройва, ще ти дам отговор. Цената ще е достатъчно добра.

Чакам лично съобщение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
farove i bronq za rs2 moge6 li da mi nameri6 ?

Прочети ми поста - отговарям само на лични съобщения и нямам познанства за едрогабаритни части!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Голямо "БЛАГОДАРЯ" на адаша КОКО за вниманието,бързата реакция и коректноста за моята поръчка и обслужването и!

Все така коректен :steinigung: и някой светъл ден ще видим колко можеш- :flipoff: !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямо "БЛАГОДАРЯ" на адаша КОКО за вниманието,бързата реакция и коректноста за моята поръчка и обслужването и!

Все така коректен :hilezh: и някой светъл ден ще видим колко можеш- :hilezh: !!!

АБСОЛЮТНО ДУБЛИРАМ :rolleyes: нещата които колегата"NIKO"е написал за КОКО,с изключение на това,че КОКО не ми е адаш :hilezh: Наистина КОКО много ти БЛАГОДАЯ за всичко което направи за мен,много се надявам някои ден,да имам възможност да ти го върна тъпкано ;) Малко закъснях с благодарностите,за което ти се извинявам КОКО

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

От днес съм нов акумулатор ,благодарение на КОКО100 С4-изключително точен и коректен човек.

БЛАГОДАРЯ ,КОКО !Надявам се да върна жеста или поне да :hilezh: някой път.

Редактирано от GAD71
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От днес съм нов акумулатор ,благодарение на КОКО100 С4-изключително точен и коректен човек.

И аз балгодаря за отзива. :bia: Съжалявам, че засега отстъпката не е голяма при акумулаторите и наесен ще се опитам да получа максималната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хиляди благодарности и от мен към КОКО. Винаги отзивчив,бърз и изключително точен и коректен.

Много се радвам че все още има такива хора. :hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Коко е страхотен пич! Ако всички в тая държава сме като него ехееее....

Пожелавам на всички в този форум да са като него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Хиляди благодарности и от мен към КОКО. Винаги отзивчив,бърз и изключително точен и коректен.

Много се радвам че все още има такива хора. :dance::(

Напълно съм съгласен! :lol:

Редактирано от joro09
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...