Jump to content

Части, гуми и консумативи с които мога да съм полезен


Recommended Posts

Кокич, смених лагерите най на края. Сега имам чувството че по бързо набира. Край на виенето , вече чувам мотора как работи. :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеи колега бих искал да попитам за спирачните дискове на ауди 80 б4 1993г авант 2.3 петака,за цена моите са винтилирани,за предните става вапрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеи колега бих искал да попитам за спирачните дискове на ауди 80 б4 1993г авант 2.3 петака,за цена моите са винтилирани,за предните става вапрос.

Отговорил съм ти на л.с. колега. Надявам се, че колата наистина е 1993 г. по рама и тогава дисковете са вентилирани D=280 мм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, писах ти ЛС за задни накладки на В4 АВТ мотор (с барабани съм) 93-та г. . Може и на ЛС да ми отговориш какво може да дадеш и на каква цена.

Редактирано от SinisteR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Кокич, трябва да сменям предните амортисьори на б4-ката на баща ми. Ще са ми необходими и тампоните отгоре за тях и прашниците. Колата е quattro, с АСЕ двигател, 93г. Какви варианти има?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам да попитам за калници дали продажаш. Трябжа ми преден ляв за а4 96г.

Колега, едрогабаритните части са специфичен бизнес.

Съветвам те да се обърнеш към Емил - emsi_audi, Спас-more, Agent Smith - Ванката и ако имат да вземеш неударен калник втора ръка защото е перфектно поцинкован и ако няма видими наранявания ще издържи още много.

На всички останали запитвания съм отговорил и се старая да съм бърз.

Въпреки контузията успявам да свърша работа и съм благодарен на синовете ми! :hilezh:

Редактирано от KOKO 100 C4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега можеш ли да помогнеш с оферта за амортисьори-предни и задни за А6 куатро 1999 2,5ТДИ

Необходим ми е номера на рамата ти! Тук или на л.с.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Колега, интересува ме каква е цената за 2 предни амортисьора Koni за Ауди 80 Б3 1.8 NE?

Интересува ме имаш ли ако да какви особености в пружините/окачването.

Ако са стандартни имаш избор между 2 модела:

86-2066 - Koni Special - червено Кони

8610-1262 Sport - Koni Sport - жълто Кони

Ако обаче имаш(или искаш) по-къси пружини изборите са 2 и трябва да се посъветваш с разбирач - напр. ще помолим Васко (littleredaudi):

86-2066SPD7

8610-1262SPD1

Нищо не е налично тук, но при избор веднага ще получим информация за складова наличност или седмица на производство в Холандия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

G12 или G11 да има и ако да какви разфасовки?

На Hepu разфасовките на концентрата са по 1.5 и 5 литра. Има и от двата вида, а има и G12+, който има един огромен плюс - може да се смесва и с G12 и с G11.

В опаковка на Febi от 1.5 л е оригиналния антифриз на Mercedes и BMW за моделите отпреди повече от 10 години - тип G11. Този антифриз има специфичен жълтеникав цвят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Hepu разфасовките на концентрата са по 1.5 и 5 литра. Има и от двата вида, а има и G12+, който има един огромен плюс - може да се смесва и с G12 и с G11.

В опаковка на Febi от 1.5 л е оригиналния антифриз на Mercedes и BMW за моделите отпреди повече от 10 години - тип G11. Този антифриз има специфичен жълтеникав цвят.

аз съм с 2.3 10в 89 набор,кой препоръчваш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих до София да се видя с този готин човек, вече съм и горд собственик на АТЕ накладки за предния ред и то на оптимална цена

Кокич, приятелю да си жив и здрав поне още 100 години и да си помагаме, кой с каквото може, пожелавам ти бързо и успешно оздравяване и много срещи с добри приятели!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей Коко!

Изпратих ти л.с. но нзн дали си го получил. Ако е възможно да ми кажеш колко ще струва смяна на всички филтри + масло Castrol и Motul/л. Колата ми е ауди А4, 1.9 тди, 90h 1997г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко, тандем помпа за А4 1.9, 131кс, 6ск. 2003г имаш ли възможност да намериш??

Може ли да уточншиш къде и за какво?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...