Jump to content

Bora vs. Audi A4


Recommended Posts

  • Отговори 55
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ако много ни намачка ще го изгониме при голфовете и ще му забраним да е модератор :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако много ни намачка ще го изгониме при голфовете и ще му забраним да е модератор  :dance:

ами мисля че ти трябвашше да го изгониш оттдавна :):blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уизи ако те изгонят ела отсреща :hilezh: не се стеснявай и от там можеш да ги наказваш :Р а сега сериозно. Ще се състоят ли въпросните дръпки или не? Да знам дали да ви чакам :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wizi, докарай бараката да ти покажа какво е предмина колкото Влакче от Софийското метро :bia::hilezh:

Редактирано от quattro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще се пусна с теб Рацер-Модераторе ама не с колата от подписа ми а със служебното Пунто да видиш как те отнася на старт италианска кошница 1,9 JTD.

И после плащаш сметката у мойта кръчма на целия клуб :hilezh:

Редактирано от Audi_90
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре си ме заварил! :bia: btw днеска с теб се разминахме един път по околовръстното и след това ти видях колата паркирана в ценътра... ще те надуша аз теб какви са ти маршрутите :D

Момчета, вие съвсем се превзехте. Бъдете реалисти и оценете жеста, който показвам само с 115 коня. Някакви двуколесни и 130 коневи малки канчета със стандартен ксенон да седят мирно от страни и да не дават мнооо глас. Нема нужда а и няма да е интересно :D

Гледам времето става пълен шит... дано поне остане мокро до срещата, че иначе ще дочакаме някой по-добър случай мисля аз. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh: Wizka, базикам те бе човек. А и да ти кажа на Шкодето кончетата не са никак малки :bia:. Дано времето е благосклонно поне да се позабавляваме с колите.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тази среща не мога да дойда, но нека направим малко тестове на следващата. Ако е хубаво времето и имаме: А3/A4 1.8T с/без чип, Fabia RS, Terminator Wizi, 2.0 TDI (много ми се ще :hilezh:) ще стане голем фън...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...