Jump to content

Новата ETKA 7.3


Recommended Posts

  • Отговори 236
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Пробвай.

Може и да не стане, защото открива rpc (RDP) и реве тая проклета ЕТКА.

С някакъв вюър, подобен на vSphere, VWware workstation или vPlayer, обаче, може и да стане. Не знам как е при parallels...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана, метнах в папката при стария лоудър, копнах таргета и старт ин-а от старият шорткът и тръгна без да ми реве че след 21 дена ще изтече :) Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новия VMWare не работи добре с Yosemite, за това и го смених с Parallels. Нито ЕТКА, нито VCDS можех да подкарам, първото заради активатора, второто защото не работеше нормално кабела за връзка с колата, нещо USB-то беше леш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Колеги, дръпнах и инсталирах ЕТКА 7.3+7.4+7.5. Ъпдейтнах я до 1095/384, общо взето всичко е ОК. Имам следните питанки:

1. При първо пускане за деня ми излиза следното съобщение:

20151121_193854.jpg

 

Бачка си ОК, но някой знае ли какво точно иска? Операционната система е: Windows 7 Proffesional 32bit

 

2. Някой слагал ли е базата с VIN кодове и има ли смисъл от нея ("База винов 1172388 штук")? Два дни разархивира и стигна доникъде (10-20%), че и после реших да изтрия, това което е сложило - айде още 2 дни  :wall:

Редактирано от ivailo_slavov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Базата данни с вин номера за лична употреба няма никакъв смисъл. Можеш да поставиш само своя вин-номер.

Щом работи и така, не пипай нищо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

За да не пущам цяла тема ще задам въпроса тук. Препоръчайте някаква програма от рода на ЕТКА която ще тръгне под виртуална машина с xp. Като се опирам да инсталирам хардлок-а виртуалната машина вади син екран и се рестартира. Виртуалката я паля под линукс ако има значение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам ETKA под виртуална машина с Windows XP без никакви проблеми. Виртуалната машина се рънва под WIndows 7.

 

П.с. Няма друга програма "от рода на" ЕТКА. ЕТКА е единствената официална база данни. Има куп други програми, но с различно приложение. 

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също я поплзвам по подобен начин. В "Hardlock" - a, ти е проблемът според мен.

Редактирано от drob4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може, то не е вече Хардлоок, а е друга програма, която стартира ЕТКА-та и ъпдейтите. Ще я кача някъде и ще пусна линк малко по-късно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче промяна. сега ми изписва тва. Другото което е не мога да моунтна никакво усб... 

ipy0ix.jpg

Редактирано от TiL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте! При опит да стартирам ETKA 7.5 ми излиза следното съобщение и не тръгва. Интересно, че като превключа на ЕТКА 7.4 си работи, даже я update-нах. В google се рових, но не можах да намеря нищо полезно. Ако някой е решил подобен проблем, нека сподели.

 

Untitled.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...