Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

Отново супер доволен и благодарен на Vladi_di за перфектно свършената работа - скромно и качествено, този път с колата на жената (смяна биалетки и тампони ходова част). respekt.gifsmile.gif.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Може ли да ми препоръчате към кого да се обърна за проблем с мултитроника.Карам A4/B6 2003 1.9 TDI ии мултитроника сдаде багажа.Благодаря!

Може ли да ми препоръчате към кого да се обърна за проблем с мултитроника.Карам A4/B6 2003 1.9 TDI ии мултитроника сдаде багажа.Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да ми препоръчате към кого да се обърна за проблем с мултитроника.Карам A4/B6 2003 1.9 TDI ии мултитроника сдаде багажа.Благодаря!

Може ли да ми препоръчате към кого да се обърна за проблем с мултитроника.Карам A4/B6 2003 1.9 TDI ии мултитроника сдаде багажа.Благодаря!

Ето тук - http://multitronic-box.com/ ....

И пишеш в грешната тема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам сервиза на Сашо, това му е телефона: 0889623093. Вече няколко пъти ходя при него за различни ремонти по ходова част, съединител и т.н. с А4-ката, Б4-ката и А-класата на жена ми - всичко е свършено перфектно, бързо и на отлична цена :gut:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Едва ли ще кажа нещо ново за повечето редовни читатели на форума,но в София има един човек за мултитроници и това е Мишо.Човека ми каза кога мога да отида, отидох, каза къде е проблема и дали може да бъде отстранен и го направи за по малко от 24 часа.След ремонта пожела седмица по-късно да отида при него просто да погледне дали няма някакъв проблем с това което е ремонтирал.Покрай този проблем ме посъветва за много други неща, смени ми шайбата на алтернатора, ремъка и ми смени маслото на мултитроника като ми даде възможност да избера дали той да ми набави частите или аз самия. Доста компетентен, възпитан и точен човек,който си държи на думата и репутацията. Ако имате болежка с Аудито, Мишо е човека. Аз лично,ако ми се наложи първо към него бих се обърнал.

Линк към сайта му --> http://multitronic-box.com/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

За в Бургас препоръчвам сервиза който се намира между бензиностанция Арбо и Хемус сервиза се казва VAG Cervice.Там можеби е едно отмалкото местата на които знаят какво правят.

http://www.facebook.com/pages/VAG-Service/318636128223060?ref=ts&fref=ts

Редактирано от baset
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги с Аудита :) Можете ли да ми препоръчате сервиз за тенекеджийски и бояджийски услуги някъде в София? Знам, че вече са ви питали за такъв сервиз, но да ви попитам за всеки случай. Аз се поразрових и това което открих и което няколко човека препоръчват са следните хора/сервизи:

- човек на име Пешо от Горубяне: 0878102447, 0879566993

- АВТО СИ

+359 88 5184384

сервиза се намирал по пътя за село Лозен 1км отбивка на околовръстното - или поне такава информация намерих за местоположението

- aвтоцентър "Фина"

Адрес: ж.к. "Овча Купел 1", ул. "Зеленика" Телефони: 02 / 850 10 10; 0888 999 929; 0887 721 401

- МОНСТЪР ГАРАЖ ул. Гатьо Шишков 2, Тел.: 087/6444476, 089/4727277

Ще съм ви много благодарен ако ме насочите към някой от тези сервизи или други разбира се. Благодаря предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Авто Си е вече на друго място и името е друго - пиши на paintmaster за подробности (или звънни по телефона, написания в твоя пост е негов)

Фината - може да те забавят доста с ремонта, но пък резулатата е добър :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет любители на Ауди, в темите назад видях 2 телефона на Мишо, но и с двата нещо не мога да се свържа втори ден, адресът, който е цитиран на няколко пъти тук в темата е Горубляне ул 5ти Ноември,, дали и в момента е актуален за да взема да отида направо там, че като гледам по телефона май няма да се намерим,,,, Успех на всички и наздраве ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишо счупи ръка и почива тия дни... ако телефона му е изключен (0884 723037) значи в момента не работи.

Адреса не е актуален, а ако отидеш на място без уговорка шанса да го няма или да е зает е голям.

Та продължавай да звъниш....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаааааааааа разходих се до Горубляне, но ,,,,,,,,,, и все пак някой знае ли новият му адрес ;-) Щом е счупил ръка много кофти за пича ама ако е там може някое съветче да ми даде, а на мен в общи линии точно това ми трябва,,, а пък ако знаете някой друг с познания по 1Z каквито Мишо има, според писанията в темата, ще съм благодарен да ме светнете как да се свържа с въпросните господа. Колицата ми е на 20 годинки и я имам от 8 като през това време съм и сменил само ангренажен ремък и тампони на носачите и толкова и се радвах, че ме вози без пари ама като казвам вози значи зверска експлоатация и си се надявах това да си продължи до безкрайност, но явно Времето си дойде просто ,,, Весела вечер на всички любители на Ауди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте, колеги.

Имам проблем с хидравличните повдигачи или обтегача или веригата(чува се едно тракане, като запаля колата и след това в движение на около 2000оборота има едно дрънчене-металически щум).

Бихте ли ми препоръчали на кой сервиз мога да се доверя, да отворят, диагностицират и оправят.

За сега съм се спрял на VLADI_DI, въпреки, че незнам дали прави такива ремонти.

Но поне ми е адаш.

П.С.

Забравих да спомена, че сипах присадка за хидравлични повдигачи на Bardhal, но ефект нулев.

Редактирано от Влади_мир
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам сервиза на Ланди-Ренцо в София за поставяне на ГИ - вече съм сложил на няколко различни автомобила и резултата е отличен. Наблюденията са ми от Мерцедес А-класа (вече почти 2 години), Ауди А4 1.8Т (от година) и Рено Лагуна от почти година. Монтажа им е перфектен, няма висящи неща, всичко е прибрано и сложено на мястото си. Хората, които работят там знаят какво правят и реагират адекватно ако има някакъв проблем. Подбират точния модел ГИ за всеки тип двигател и това осигурява безпроблемната му работа във всички режими при каране на газ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за софия:

МОТОЕКСПЕРТ НА СИМЕОНОВСКО ШОСЕ(С/У ЗООПАРК) - ТОНИ, МНОГО ГИ УСЕЩА НЕЩАТА, НО СА СКЪПИ ЧАСТИТЕ, НОСЕТЕ СИ ПРИ ВЪЗМОЖНОСТ.

БАТ ЧАВО - ОВЧА КУПЕЛ (УЛ.ЛЮБЛЯНА)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за софия:

МОТОЕКСПЕРТ НА СИМЕОНОВСКО ШОСЕ(С/У ЗООПАРК) - ТОНИ, МНОГО ГИ УСЕЩА НЕЩАТА, НО СА СКЪПИ ЧАСТИТЕ, НОСЕТЕ СИ ПРИ ВЪЗМОЖНОСТ.

БАТ ЧАВО - ОВЧА КУПЕЛ (УЛ.ЛЮБЛЯНА)

Ако напишеш още някъде нещо с главни букви или пуснеш още едно рекламно съобщение във форума, ще почиваш 6 месеца!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера Мишо ми сложи най-новите ъпдейти на колата.Страшно доволен съм, не мога да си я позная, не съм очаквал, че може да има такава разлика. За пореден път се убедих, че това е човек, на който аз лично мога да се доверя на 100% и да съм сигурен, че всичко е направено както трябва.Благодаря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ няколко за горното изказване и голям :respekt: за Мишо!

На мен също ми сложи последните ъпдейти на двигателя, скоростите и няколко модула!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...