Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

Аз също искам да похваля Цецо и Любо поради няколко причини:

 

1-во. Наскоро купих кола от тях и към момента абсолютно всичко, което сме обсъждали с тях по автомобила е вярно.

2-ро. Много са отзивчиви и винаги са готови да помогнат и консултират някой.

 

Другата седмица ми предстои смяна на масло на автомата, която те ще правят и ще споделя впечатления.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както обещах, ще споделя отзиви. След смяната на маслото в кутията всичко изглежда ок. Любо както обикновено беше любезен и освен извършената добре работа обърна внимание на нещо различно, което бях споменал преди това - просто ентусиазъм. Любо дори беше закачил колата и беше направил диагностика, просто за да се увери, че ОК. Още веднъж похвала от мен!

Редактирано от DJANO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, препоръчайте някой форумен майстор в София за обслужване, преглед на ходова част и някои механични ремонти за моята талига (от подписа). Явно не търся някаква специална диагностика, а по-скоро механик, който ще ми обърне внимание.

 

Става върпос за:

смяна на масло и филтри

преглед ходова част, има леко потропване и скърцане на тампони от задния мост

проблем с гривната на абс на едното колело

смяна маркуч за високото налягане на хидравликата

преглед на турбо пътища, че нещо се е разсвирила напоследък

+ разни други дребни неща, пак механични

 

От години ходя за облсужване в сервиза Д и Н в младост 3, тъй като приемчика е много любезен, но след последната им намеса, когато ми преебаха датчик на абс-а и не признаха вина търся алтернатива.

 

Мерси.

Редактирано от martin_deyanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Пак ще похваля колегата от Autodrive

https://m.facebook.com/pages/AutoDrive-Car-Service/512538908773793#!/pages/AutoDrive-Car-Service/512538908773793

Това за Пловдив за каквото и да го тормозя винаги е на среща! :) Стенда им е уникален много съм доволен....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,дайте насока,колата не ми работи както трябва на бензин ( колата има и ГАЗОВА ) прекъсва пуши/чади гасне като мина от газ на бензин и т.н ( имам тема с въпросния проблем колеги ми дадоха насоки / съвети изпълних почти всички неща който ми казаха остана да сменя само ТПС-а ) искам да се застраховам и след като го сменя ако има проблеми отново да я карам направо при човек който си разбира от работата.Благодаря Ви предварително.

Четох в темата (началото) за добро отзиви на сервизи БОШ под моста чавдар но не видях точен адрес имаше телефон звъннах но вече явно не е актуален.Четох също за накакво момче МИШО от което всички са много доволни но видях адрес само телефон ( звъннах но и той вече изключен )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, има ли някой ДОВОЛЕН от сервиз за боядисване във Варна? Вече няколко години сменям сервиза при отстраняване на стандартните забележки по брони и др. КАСКО драскотини, но до сега не съм оставал доволен. Или не уцелват точният цвят и винаги си оставят ръцете с "добре свършена работа". Следващият път съм решил да пробвам как ще се справят в сервиз Onyx Colors. Чух добри отзиви за там, но ако някой има наблюдения - нека сподели!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко пъти ползвам Колор груп,но напоследък занижиха качеството.

За Оникс и аз съм чувал добри отзиви,но нека споделят хора от първа ръка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четох в темата (началото) за добро отзиви на сервизи БОШ под моста чавдар 

Вече не са там. Като караш за Дружба 2 след като минеш под бул. Брюксел веднага след спирката  е новия им сервиз. Сашо се казва момчето но в момента не намирам тела, ще го добавя като го открия.

0899-988-950

Редактирано от teo63
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето я темата на Цецо, в първото мнение има телефони за връзка, макар адреса да е старият. Нататък в темата(мнение номер 12) има сегашния им адрес ;)

 

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=145569

Редактирано от AsK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ще похваля колегата от Autodrive

https://m.facebook.com/pages/AutoDrive-Car-Service/512538908773793#!/pages/AutoDrive-Car-Service/512538908773793

Това за Пловдив за каквото и да го тормозя винаги е на среща! :) Стенда им е уникален много съм доволен....

Днеска и аз бях на стенд при тях и наистина мога да кажа, че момчетата са доста отзивчиви можеш да ги питаш за всичко и ще ти отговорят, а не като повечето да се дразнят като ги питаш нещо и да те баламосват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Любо и Цецо от Dbros - изключителни професионалисти! Препоръчвам за пореден път!

Sent from my D2303 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно за "милтитрошляк" ми трябва. Благодаря много! :) .....но ако може и акаунта да ми дадете ако има.

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Някой да похвали къде извършват КАЧЕСТВЕНО изолиране (хард и софт) на DPF и EGR и каква цена си заслужава да се похарчи за тази интервенция?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...