Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

Здравейте колеги,никъде не видях някой да препоръчва сервиз за смяна масло на скоростите на автоматик.Тук-там се споменава сервиза на Мишо и този на Цецо и Любо.Понеже сега ще сменям маслото на скоростите,единствено в друга тема видях да пише за Гемини4,че имат машина за пълно източване на маслото.Апелирам ако някой знае нещо повече за извършването на този тип процедура в сервизите на Мишо и на Цецо и Любо да даде малко инфо.Благодаря на отзовалите и да спомена само че съм нов във  форума и се извинявам ако не е това мястото да питам!!!

Редактирано от liubakavd
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Coresnet прави кръвопреливането  скоро. Помпи, момпи висчки екстри и кръвчицата от него. Ама къде... не ще имам честа да зная. Мож го почеша на лични, ама имам пред-Ихтиман, че го сърби и ще сложи тука....фрактура за ценораспис.

Редактирано от loshdancho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 14/03/2016 at 10:32, vlado написа:

Цитиране на предходно мнение!

 

Благодаря за съвета сега му писах да видим какво ще каже

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета помгайте и дайте препоръка къде в Пловдив да направя цялостна диагностика и оглед преди покупка на А6 C5 2.8i quattro tiptronic 99г.?

Безкрайно благодарен ще съм за помоща, при Жоро (Касапина) пробвах,но каза че не може да ме приеме - не останах очарован!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/5/2015 at 0:14 PM, DJANO said:

Колега за какъв труд става въпрос? Много е относителен въпроса. Ето им номерата, можеш да звъннеш да питаш:

- Цецо - 0898 555 625

- Любо - 0897 929 418

Извинявам се за тъпия въпрос, но  Цецо и Любо са момците от Д-Брос? Понеже от сума време търся читав сервиз имам един мерцедес за оправяне след дълго и мъчително ходене по мъките в един от най-ужастните сервизи който съм посещавал, това ще го напиша в другата тема с- - - - - . И сега вече имам и едно Ауди А6 и искам да го обслужа и да знам къде да го поддържам, ако са те директно да ги оговарям за обслужване и цялостен преглед на колата, че и мергела да им закарам след това да мислим какво да го правим. Благодаря! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17/03/2016 at 17:41, DJANO написа:

Цитиране на предходно мнение! 

Мерси да се надявам да ми бърнат внимание. :)

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново пиша за Авто Си в с. Герман - много високо ниво на обслужване, отношение към клиента. Писано е и преди във форума, но ако някой има нужда от автотенекеджийски и бояджийски услуги - това е мястото!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за боядисване не мога да кажа, но едва ли може някой да ти даде подобна цена, без да се види на място модела на колата, кои детайли, каква боя и т.н. + това аз минавам и с помощ на застраховател и от сервиза си действат по установените норми на цена на труд и консумативи.

Редактирано от kup0nq
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е какво значение има дали ще се пръска калник на В6, В8 или С5? На мен ми е ясно, че няма как да се даде точна цифра, но нещо като ориентир ме интересуваше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между калници не знам каква е разликата, ама между лаистна и броня и преден капак предполагам има разлика. Както казах, минах през застраховател и не съм плащал, за да кажа цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

+2 за Райно и момчетата му. Разбират си от работата и това се вижда с просто око. Внимание към детайла и така на татък....

Накратко - препоръчвам с две ръце.

За частите при него няма какво да пиша - само оригиналдъ...

Мерси още веднъж за експедитивната работа.

 

П.С. Само не правете селското изпълнение като мен да си хвърляте фасовете пред сервиза че Райно гледа лошо :D:D : 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси :)

Хубава работа свършихме по колата, много съм доволен.

 

Честно казано, даже не съм видял че пушиш :) Нещо друго съм гледал и мислил и не свързано с теб ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За добро или лошо съм в София 90% от годината :) Ама междувременно намерих къде :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://multitronic-box.com

 

Мишо ще ти свърши работа за съединителя, аз смених моя преди около месец

Редактирано от BECKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 07/04/2016 at 8:25, BECKO написа:

Цитиране на предходно мнение! 

 

Говорих с него, вече не работи в Бг, отворил е сервиз в Хърватска.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой друг свестен мастор освен него? Звънях на Джемини4, но подходиха доста несериозно. Звънях и на някакви други сервизи, но всички оставиха впечатление за некомпетентни. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...