Jump to content

МОЛЯ,ПОДКРЕПЕТЕ МЕ В КОНКУРСА


Recommended Posts

ЗДРАВЕЙТЕ ПРИЯТЕЛИ,ИМАМ НУЖДА ОТ ВАШАТА ПОМОЩ В УЧАСТИЕТО СИ В ПЪРВИЯ ЗА ФИРМАТА НИ КОНКУРС!В САЙТА НИ МОЖЕТЕ ДА ПОЛУЧИТЕ ИНФО ЗА ВСИЧКО КОЕТО ПРАВИМ,ЩЕ СЕ РАДВАМ НЯКОЙ ДЕН ДА СЪМ ВИ ПОЛЕЗЕН С НЕЩО!ОСТАВЯМ ВИ ЛИНК В КОЙТО ДА ВИДИТЕ НАШИЯТ ХРОМИРАН ЗВЯР-АУДИ S5 С ФОЛИО ХРОМ НА 3М-НАДЯВАМ СЕ ИСКРЕНО ДА ХАРЕСАТЕ СНИМКАТА В ЛИНКА И ЗАЕДНО ДА ДОКАЖЕМ ЧЕ ЗАСЛУЖАВА 1-ВОТО МЯСТО-ЕТО ГО И ЛИНКА-- ТУК.

Редактирано от grizzly
линк.
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗДРАВЕЙТЕ ПРИЯТЕЛИ,ИМАМ НУЖДА ОТ ВАШАТА ПОМОЩ В УЧАСТИЕТО СИ В ПЪРВИЯ ЗА ФИРМАТА НИ КОНКУРС!В САЙТА НИ МОЖЕТЕ ДА ПОЛУЧИТЕ ИНФО ЗА ВСИЧКО КОЕТО ПРАВИМ,ЩЕ СЕ РАДВАМ НЯКОЙ ДЕН ДА СЪМ ВИ ПОЛЕЗЕН С НЕЩО!ОСТАВЯМ ВИ ЛИНК В КОЙТО ДА ВИДИТЕ НАШИЯТ ХРОМИРАН ЗВЯР-АУДИ S5 С ФОЛИО ХРОМ НА 3М-НАДЯВАМ СЕ ИСКРЕНО ДА ХАРЕСАТЕ СНИМКАТА В ЛИНКА И ЗАЕДНО ДА ДОКАЖЕМ ЧЕ ЗАСЛУЖАВА 1-ВОТО МЯСТО-ЕТО ГО И ЛИНКА--http://www.facebook.com/photo.php?fbid=425737160783819&set=a.406166866074182.95980.117216534969218&type=1&theater

колега, това е варненската s5-ца дето редовно я миеш на аутоспато на бул. българия в софия, нали?

няколко пъти я заглеждам -доста добре изглежда

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това прилича на нахъсано копие на "сребърните стрели" на Ауто Юнион, не е истинско, едно копие трябва да надминава оригинала, иначе остава просто подражание.

Иначе евала за усилието и майсторлъка, +-че и от мен.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 и от мен, ти ли правиш тези касоти? пиши ми на лично с подробностите моля (: :flehan: :flehan: :flehan: :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...