Jump to content

SAMSUNG Galaxy Series


Recommended Posts

въпрос на личен вкус,

първо не пиша на бдс, второ слайдващия спейс ме дразни, освен това не ми е удобно на мен цифрите да са ми със задържане.

сгс3 още няма ъпдейт към 4.1

...

* Хрумна ми и нещо друго..

Колко часа в режим на готовност (stand by time) имате след като свалите телефоните от зарядните?

При мен с Galaxy Nexus 4.1.1 ми изписва 47 часа и 30 минути..

С предишната версия на андроид 4.0.4 бяха 59ч...

с току що извадено зарядно, с включен уифи, гпс, синхронизация и разни други дреболии, стендбай time 154 часа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я кажи за готините клавиатури за кирилица. Направиха ли някоя дето не е пълен боклук?

Верно ли самсунек не са сложили БГ клавиатура, уеуе. :steinigung: Спирам да правя забележка на приятели с пластмасови гурбии, пишещи ми на маймуница.

Щом тая на сашомашо ви харесва просто немам коментар. Явно сте свикнали на компромиси с андроид.

Стоковата клавиатура на Galaxy S3

. Има си предиктив текст и слайд, както и български език. Аз ползвам SlideIT Инфо и видео.Тя е моят фаворит. Също избираш кои езици да си инсталираш плюс различни скинове. Понякога ползвам и SwiftKey3 Инфо и видео. Освен това вече е модно да се въвежда с глас и Гугъл са предоставили тази функция на български. За съжаление не мога да ви пусна линк. Може да го видите на пластмасарийката на някой ваш приятел. Работи с удивителна точност. :flehan: И за разлика от Епъл, които и с последния ъпдейт не уважиха българските си потребители с интерфейс на родния им език(иначе виетнамски и румънски има) - при андроид всичко е на български.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въвеждането с глас на Гугъл го използвам за скайп идеално. Не съм си и представял че може да е толкова удобно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шпек....то коли за 100 хилядо ойро се белят ...ти за неква слушалка си тръгнАл се притесняваш

Иначе на спънки му обясняаш ,че не пада по гръП,а? :hilezh: ааааахахаха

е твоя как да се обели,като си го опаковАл у калъфе вее?? :lol:

ма тва никак не е странно,че се бели тая гурбия...кофтито е че е бая пара за такава плаСмаса :stupid:

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе за какво ползвате разни афтър маркет клавиатури,

Бех свикнал от СГС2 и си е дръпнах и тук

или още няма официален JB за СГС3, нали обещаха този месец.

Чекаме ....

Иначе на спънки му обясняаш ,че не пада по гръП,а? :hilezh: ааааахахаха

е твоя как да се обели,като си го опаковАл у калъфе вее?? :lol:

ма тва никак не е странно,че се бели тая гурбия...кофтито е че е бая пара за такава плаСмаса :stupid:

Бате ....дразниш ме

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чекаме ....

В началото на октомври ще има и за вас, както и за HTC One X.

Аз лично не видях някаква извънземна разлика,

може би всичко е още по-плавно работещо, но не и нещо невиждано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не видях някаква извънземна разлика,

Извънземните технологии са в другата тема ....там ги "виждат" :hilezh:

Иначе тук всичко си е обикновено и за нормални хора

  • Like 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стоковата клавиатура на Galaxy S3

. Има си предиктив текст и слайд, както и български език. Аз ползвам SlideIT Инфо и видео.Тя е моят фаворит. Също избираш кои езици да си инсталираш плюс различни скинове. Понякога ползвам и SwiftKey3 Инфо и видео. Освен това вече е модно да се въвежда с глас и Гугъл са предоставили тази функция на български. За съжаление не мога да ви пусна линк. Може да го видите на пластмасарийката на някой ваш приятел. Работи с удивителна точност. :flehan: И за разлика от Епъл, които и с последния ъпдейт не уважиха българските си потребители с интерфейс на родния им език(иначе виетнамски и румънски има) - при андроид всичко е на български.

slideit е добър компромис но пак не е на ниво. Накрая май точно на swiftkey останах.

Не сравнявай сири което управлява телефона с недоразумението на гугъл. Нямат нищо общо.

Да уточня, че сигурно не си ползвал сири никога. Няма нужда да влизаш е приложенията както е при гугъл, а можеш от "декстопа" да управляваш всичко.

Иначе на спънки му обясняаш ,че не пада по гръП,а? :hilezh: ааааахахаха

е твоя как да се обели,като си го опаковАл у калъфе вее?? :lol:

ма тва никак не е странно,че се бели тая гурбия...кофтито е че е бая пара за такава плаСмаса :stupid:

Хаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

slideit е добър компромис но пак не е на ниво. Накрая май точно на swiftkey останах.

Не сравнявай сири което управлява телефона с недоразумението на гугъл. Нямат нищо общо.

Да уточня, че сигурно не си ползвал сири никога. Няма нужда да влизаш е приложенията както е при гугъл, а можеш от "декстопа" да управляваш всичко.

Хаха.

Ха-ха, каква забава. Явно изобщо не си наясно. Ползвам S-voice и Siri едновременно, като се забавлявам с отговорите които ми дават на един и същи въпрос. :D И не говоря за тях. Гугъл си имат въвеждане с глас на български, изговаряш и то разпознава абсолютно точно. Просто трябва да го избереш като начин на въвеждане. Не съм пробвал SlideIT на айфона и затова не мога да кажа, но ако там е "добър компромис", то при андроид не е така. Това, за мен е най-добрата клавиатура. И в момента пиша от нея. Правили сме съревнование, та по-бърза и точна няма. Сядаме със сина, той пише с двете ръце на айфона, аз слайдвам с единия пръст. В същото време притежава и качествата на Swiftkey, та зависи как искаш да я ползваш. На някои слайда им е неудобен, затова и клавиатурата им е непонятна и предпочитат класическо въвеждане с допълване. И двете клавиатури се самообучават. А при айфона въвеждане с глас на български - няма. При гореспоменатите две се активира от микрофончето стандартната такава функция при Гугъл. Така, че отново въпрос на личен избор.

П.П. Едитвам, за да кажа че стартирането на приложенията го има при Siri, едва след ъпдейта до ios6. И ако това те е впечатлило, S-voice на Самсунг си го притежава стандартно.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Редактирано от Maranello
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно почваш да осъзнаваш кой теУефон е истинския :hilezh:

Време беше :hilezh:

Аве, хитреци, жена ми каза, че накрая е намерила някаква читава клавиатура за СГС3 - SwiftKey 3 се казвала, уж най-добрата. Да помогна един вид, ако още сте в чудене. За незнаещите да кажа - Bg phonetic e това, работеща! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След тестването през изминалия месец на "изтеклите" ромове 4.1.1 за SGS3 в sammobile, вчера сложих първия официален за Полша, в който има продуктов код и за България. Работи отлично, няма нито един бъг до момента.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От този пост надолу всичко което съдържа дори само лъха на хейване ще бъде изтрит. При повторение ще се печели бан от една седмица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Тъй като няма обобщаваща (ан)дроидска тема, питам тук:

Някой тества ли TomTom Europe за андроид?

Taка или иначе изискванията са за екран 800 x 480, 854 x 480...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми излиза въобще в маркета, защото за момента е несъвместимо с Galaxy S3. Четох вчера, че е излязъл Tom Tom-a, но с това ограничение за резолюциите. Като разширят списъка с устройствата, ще тествам.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен работи на Сенсея и Трансформъра.

Свикнал съм с ИГО-то, та малко ми е дървено това... Прилича ми на Суджука (sygic.png)... hilezh.gif

И не виждам как да търся място по координати...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sensation-a го подарих и не е в мен, за да тествам, че ми е любопитно. И аз ползвам igo и Sygic (закупен), който се ъпдейтна преди няколко дни с информация, че ползва за база Tom Tom карти или само трафик, но не задълбах подробно в информацията. Реално разлика не намирам.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Мога ли да попитам нещо, макар да не е за телефон но пък е Samsung Galaxy :) Та, имам един таблет GT Р-7510; При тест ми дава, че FileSystem е зает на 97.5%. Имам иначе 10 Gb свободни от общо 16. Изтрих повечето качени приложения но процента не мърда. Нормално ли е това или какво мога да направя? Таблета не е root-ван.

Благодаря.

Tapatalk user

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се заиграх с новото Ноут flehan.gif ужасТ, пометнах 3 пъти, тва просто е правено кат за мен. Не пробвах да го ръгна в джоба, щот беше заключено с кабел и да не да викнат униформените без време hilezh.gif.... и аз ползвам ИГО на сгс2 - нямам забележка просто. Ето и в Бг го ползвах последните 2 седмици, ходих си по село, по Дунава.... картата е супер актуална (е то пътната мрежа там не е променяна от бай Тошово време де) Инак поръчах на жената ифоне 5, да и е по-лесно синхронизацията с Мака и онзи ден го гледам за сефте в магазина, изложен до всички останали последни модели... ми то изглежда като невзрачна играчка направо, бъзиках го 3-4мин и ми доскуча... ма айде да не се отпускам по анатемата hilezh.gif, все пак за деца до 10г, баби на над 70 и някои жени става hilezh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...