Jump to content

Покупка на Audi A6 4F


Recommended Posts

Изобщо не се замисляй за автоматика колега! Особено в Сф с ръчна кутия си е направо "убийство" по светофарите, далеч съм от мисълта, че всички карат автомат, но при положение че имаш възможност за избор не се замисляй :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 768
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Еми не мисля, че имам избор предвид, че на по-малките двигатели с предно опцията за автоматична скоростна кутия е Мултитроник, която и двамата майстори на които се доверявам ме заклеха да не купувам защото "ще дадеш половината кола пари за ремонти". Иначе переспективата колата да ускорява, а оборотите да си седят на една стойност доста ме радва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом си решил вземай 2.0 мотор не е лош много икономи4ен добре върви караш лимозина а разхода е като за малолитражка. Моята е 2004г октомври от най-първите до сега съм сменял само консумативи. Като недостатък първата е много къса ина4е си върви много прили4но. При140-150км работи на 2400обор. и дава разход около 6л

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом си решил вземай 2.0 мотор не е лош много икономи4ен добре върви караш лимозина а разхода е като за малолитражка. Моята е 2004г октомври от най-първите до сега съм сменял само консумативи. Като недостатък първата е много къса ина4е си върви много прили4но. При140-150км работи на 2400обор. и дава разход около 6л

Eeee най-накрая един колега с кола като тази, която искам :) Ще ти пиша лично с малко въпроси ако нямаш против да не спамим хората с истинските А6ци по 3-4 литра и тн...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12-13 години съм пробвал ръчки, а днес придвижвайки се през орлов мост и НДК успях да си изям сандвичите и да проведа няколко телефонни разговора и да изпия една кола докато карам. Т'ва няма как да стане с ръчните скорости.

Е да - но така рискуваш да се разсееш и в един момент да се окаже, че си глътнАл сандвича цял, удряйки се по невнимание в този пред теб. Не е добре да си отклоняваш вниманието, докато караш - било то и автоматик. <_<

Пробвал ли си 3.0 ръчка,да видиш за какво говора?

Доста трудно ще намери - 3.0 тедеи са масово квадро с автомат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе малко по-високи са оборотите, не че е от такова значение. 90 са около 1750, сега проверих на една снимка. Според мен 140-160 му е комфортна скорост на тоя мотор, при която все още не се забелязва покачване на разхода. Над 180 отива в много високо обороти. В Германия съм го карал доста време с 200-210, не е проблем, не се усеща да се мъчи, но според мен оборотите стават неразумно високи, за да бъдат поддържани дълго време. Така или иначе ако става въпрос за България такива скорости са по-скоро безмислени, но всеки си знае.

Редактирано от Cucurko
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво мислите за това: http://www.mobile.bg/11326897464007306 дургата седмица ще го проверявам и гледам евентуално :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко че е мултитроник иначе аз бих погледал тази http://www.mobile.bg/11348823150675475

Тази също http://www.mobile.bg/11344859063074602

Редактирано от audiceco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво мислите за това: http://www.mobile.bg/11326897464007306 дургата седмица ще го проверявам и гледам евентуално :)

Няма ксенон както и хубавия климатроник. Не се разкарвай изобщо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А каква е разликата между хубавия и лошия климатроник в този ред на мисли? Не са ли и двата двузонови?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво мислите за това: http://www.mobile.bg/11326897464007306 дургата седмица ще го проверявам и гледам евентуално :)

На визия го докарва,но от към екстри хич го няма.Все пак това са 250 000 км,надяваме се реални,но както казват за толкова пари толкова.Мисля,че е добро спрямо твоите изисквания.Погледни го и ако не ти хареса изчакай някое от официалното представителство или от форума(най-добре).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако сега трябваше да си купувам кола.....никога,ама никога няма да избера различно задвижване от quattro

Не съм вярвал, че ще се предадеш така :hilezh:

Иначе лошия някак не отива на колата, като друга марка седи малко с врътки. Странно е и как двете зони са базови дори и с грозния климатик.

Между другото по предишния спор автомат или ръчка, както се твърди, че ръчката убива усещането за а6, аз мога да кажа, че за мен 4 цилидровата печка далеч в по-голяма степен го убива това усещане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мацките не се кефят достатъчно на "лошия", щото свети различно :steinigung::hilezh:

Вземи се поинтересувай малко и тогава прави такива коментари. Като не знаеш не се обаждай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така!

quattro - това е първото и най-важно нещо при едно Audi , всичко останало е въпрос на компромис !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...