Jump to content

Има ли някой, който е гледал тази кола


Recommended Posts

Здравейте, колеги, има ли някой, който е гледал колата, има ли колеги от пазарджик? Ако е така, дайте мнение, моля Ви. :help:

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11347911666836086&f1=details

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то от снимката на соларния шибидах се вижда че колоната е яко мръсна, бог знае каква кочина е от вътре, та затова питам, но като я изчистят ще пуснат и некоя и друга снимка :hilezh: , за любителите на фауве: http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11347999356867480&f1=details

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

освен дюзи, колектори с моторчета, верига с обтегачи, скоростна кутия, разни модули, ел ръчна спирачка, може да стигне до 8к отгоре, без да се броят, каско регистрация гражданска гуми, масло и други консумативи именно за това цената на тия коли ще пада стремглаво надолу. просто много малко хора знаят, че поддръжката е скъпа, и тия коли ги купуват хора с пари, но вече идва момента да се излъже и някой по беден като мен. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Върви я гледай, изглежда много добре. С тая цена дори да й има нещо си струва... Като се има в предвид, че "читавите" са по 30к...

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прав си 15 + 10 е 25к, пак съм с 5 напред според математиката и финансите, само спецовете казват че тази кола не се сглобява точно така и сметката няма да излезе както и да я правиш :rotcol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

освен дюзи, колектори с моторчета, верига с обтегачи, скоростна кутия, разни модули, ел ръчна спирачка, може да стигне до 8к отгоре, без да се броят, каско регистрация гражданска гуми, масло и други консумативи именно за това цената на тия коли ще пада стремглаво надолу. просто много малко хора знаят, че поддръжката е скъпа, и тия коли ги купуват хора с пари, но вече идва момента да се излъже и някой по беден като мен. :hilezh:

доста ги разбираш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха, ама в уравнението 10 е променлива. Даваш 15, а дали и кога ще дадеш 10 никой не знае. Докато като дадеш 30, тея 10 пак са си променлива величина, на която пак никой не знае, дали и кога ще дадеш. Ама вече си дал 30 а не 15 :zustimm:

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗАДЪЛЖИТЕЛНО в Порше Пловдив!

Влизат в системата и казват, че последно са сменяни чистачките и маслото в Италия 2011г. на примерно 200к км и си ти!

Има соларен шибедах, DPF, мулти волан, навигация, автопилот, като за последните само пише, трябват още снимки!

Може да е с малкия дисплей, гадния климатроник и т.н. А може воланът да не става за нищо и сега да търсят да го сменят!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доста ги разбираш

Наясно съм, че съм много далече от разбирането. :rotcol: Това няма да се случи дори и след като си купя такава кола, да разбираш кола ти трябва минимум вагком :hilezh: А най добре нека я разбира този който наистина разбира и тези си знания е натрупал от опит, а аз съм много далече от това. :blink:

ЗАДЪЛЖИТЕЛНО в Порше Пловдив!

Влизат в системата и казват, че последно са сменяни чистачките и маслото в Италия 2011г. на примерно 200к км и си ти!

Има соларен шибедах, DPF, мулти волан, навигация, автопилот, като за последните само пише, трябват още снимки!

Може да е с малкия дисплей, гадния климатроник и т.н. А може воланът да не става за нищо и сега да търсят да го сменят!

Утре или вдругиден ще я видя, почти съм убеден че има някаква нередност именно заради липсата на снимки, интересно ми е как ще я откарам до пловдив, явно ще е на пътна помощ - няма номера :wall:

Редактирано от NikiN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получиха се още снимки, няма подгрев на седалките, шоф седалка е доста зле, другата е като сменена или неползвана, скоростния лост съще е на петна има и петна по главните бутони при махагона има и други но спирам да пиша. :angry:

Редактирано от NikiN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получиха се още снимки, няма подгрев на седалките, шоф седалка е доста зле, другата е като сменена или неползвана, скоростния лост съще е на петна има и петна по главните бутони при махагона има и други но спирам да пиша. :angry:

за толкова пари - толкоз!

какво си очаквал въобще от търгаши

вкарват се само торове и лешове!

хубави коли на оферти НЯМА никъде по света!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре или вдругиден ще я видя, почти съм убеден че има някаква нередност именно заради липсата на снимки, интересно ми е как ще я откарам до пловдив, явно ще е на пътна помощ - няма номера :wall:

Като купуваш такава кола с много електроника, без номера, никакъв репатрак, а си плати да ти е мирна главата гражданска отговорност за един месец имаше в Бул Инс, транзитни номера и една седмична винетка. Колко излиза да речем 100-тина лева, но е 100 пъти по добре, защото на самоход ще може да я усетиш, ще има време да запише изтрити грешки - дори и да не ти я дадат да я караш до определения от теб сервиз. Не пести средства в това отношение, защото да речем загубени айде 200 лева могат в последствие да се окажат спечелени или спестени хиляди левове.

Редактирано от audiceco
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола изглежда като тотален гроб.

Едва ли разумен човек може да очаква да земе за 15 000 читав 4Ф, който преди 7 години е струвал 100 000+++++++ лева - няма какл да стане просто.

Такава кола се зема само от дилър - с проверена история и т.н.

От такива търгаши само може да ревеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отивай и я взимай. Ако и има нещо, то няма как да се скрие на огледа и при проверка в сервиз. Другото е късмет. Гледай основните агрегати да работят и ако може да видиш на колко км последно е била в официален сервиз. Предполагам може по историята да видиш и какво е сменяно. А може и още да смъкнат от цената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно, ако "наглия" продавач беше претапицирал седалката и беше обявил колата на 27500 лв, какви щяха да са коментарите по снимка. Факт е че седалката е амортизирана, но дали от 200 кг човек в продължение на 100 к. км, или от 50 кг девойка в продължение на 1 млн. левги, само в Порше знаят.

  • Like 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички изглежда изтъркано - скоростите, копчета, как по дяволите се чупи джагата с която насочваш духалка!?

Гоялма темпераурна амплитуда вън-вътре и често повторение на упражнението или опит да напъхаш щипките на ароматизатор- лично съм трошил една такава, но на по- бюджетен автомобил :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук наскоро един колега написа следното:

Действително повечето продавачи имат талант и успешно убеждават клиентите, че продавания автомобил е каран от университетски преподавател. Ето фото на един такъв автомобил, малко преди да се озове в България и да му бъде придаден вид на кола в уникално състояние.

Ето и снимките на въпросната кола внимавайте да не се окаже вашата :hilezh:

image-70A4_505AC0CB.jpg

image-74BB_505AC0CB.jpg

image-D514_505AC0CB.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...