Jump to content

Recommended Posts

One X-а е чудовищно известен с жълтите петна на дисплея, иначе няма спор - един от най-удобните телефони, които съм имал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С последните ми два нексуса съм имал точно два малки проблема. На първия след повече от година ползване му смениха гаранционно usb входа, на втория копчето за on/off пак гаранционно. Единия произведен от Samsung, другия от LG.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Редактирано от ole
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах какво ти е виновна ОС за това че се е скапала батерията?

И как ще се оправи хардуерен проблем с руутване. Дори и на ябълка нямя да стане със софтуер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

grizzly

Прочете ли какво съм писал по-горе? Не знам какъв е проблема(дали софтуерен или хардуерен). Сменях ромове(официални и моднати), сменях зарядни, кабели, батерии. Явно работите вървят към дефект на схемата(платката) която отговаря за заряда :nixweiss:  Няма да се мъча повече, ще го ползвам още някоя седмица докато си избера нов телефон, който определено няма да е самсунг или хтц и най-вероятно няма да е с андроид. Колкото и да ми лафите, че била най-яката ос аз съм на друго мнение, макар и да съм склонен да преглътна недостатъците и.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не ти обяснява , че е най-яката...Просто на пишещите тук им допада до някаква степен повече от останалите. Така като чета проблемите са ти в производителя или теб самия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И пак не разбрах какъв е проблема с ОС при дефект на платката?

Мигар (ех каква ретро дума си спомних) всички платки не са еднакви? Или санким ябълките не се чупят?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чунким (по-точно чункю), с WP работата ще е ток и жица, при хардуерен проблем?

Редактирано от petio_venkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новите апарати на Моторола са страхотни! Ако успея да се добера до тоя X Play за 299$ го отнасям без да се замислям. X Style и той ще стартира на 399$!  :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах представянето на oneplus 2 онзи ден...Останах без думи ! Китайците скоро ще оставят всичкото фешън брандове зад себе си. Намирам самата идея да пуснеш представянето във виртуална реалност за абсолютно революционно. Също подхода с продажбите и създаването на система с покани за продажби, самодопринася за популяризирането на продукта им.Има клипа в маркета, който иска да го гледа....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Huawei G7

Много приятна машинка, засега без абсолютно нито един дразнещ проблем или дефект.

Евтин и работещ телефон.

Sent from my G7-L01 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Ухуу днед ми дойде поредния ъпдейт за нексуса, който е модел на 3г вече. Интересното е, че след 5.1.1 дойдоха два ъпдейта вече, и двата без промяна в номера на версията, само промяна е билд номера. Евала на Google, после как да не си взема пак нексус. Тука има ли някой с нексус 6 за впечатления?

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Е точно след този втори ъпдейт почна да ми се "точи"скорострелно батерията от услугите на Гугъл,и едва ми изкарва 12 часа ,почти без да го ползвам. Изключих всички Гугъл услуги с изключение на G-мейл и G+,но е кофти понеже ми изчезна микрофон че то от клавиатурата, за гласово набиране на текста, (говоря си ,а тел.си пише),което ползвах доста често. Друг "бъг", след въпросния ъпдейт е ,че автоматичната осветеност на дисплея ми се прееба...все е на минимум и нищо не виждам...или светва прекалено силно,но въобще не е О.К. Преди работеше много прецизно,адаптираше си оптимално и бързо осветеността на дисплея при всякаква обстановка. И бутона за спиране или докладване са неактивни!!!!!

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

4d369657346914ea8b8e0860204fe477.jpg

2d2fcc25d948e7df4260cf3e821a6fd6.jpg

Редактирано от sashocos
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не те разбрах какво питаш...

След деактивиране на няколко Гугъл услуги,положението е следното: bc13a26e873827fd4de64e3152c9511e.jpg

Днес правих няколко снимки и използвах повече телефона,но независимо от листа с класацията на енергийните вампири,пак 12 часа и телефона ми е фитка, дагоеВа[emoji37]

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Редактирано от sashocos
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки, че в малко краен вариант пробвай с фактори ресет и виж дали няма да се оправи. Иначе те питах какъв е телефона. Виж в нета дали е често срещано при твоя модел и какво е решението.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да нямаш Microsoft Exchange? В последния ъпдейт го счупиха леко, може би нарочно и точи батерията защото не може да се свърже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Служебната ми поща беше на Microsoft Exchange, но преди половин година я качиха на някакъв облак Outlook office365. Иначе пощата винаги ми е на линия .

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Редактирано от sashocos
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Да питам и аз нещо, с LG G2 съм, като цяло нямам никакви оплаквания на телефона. Но ме дразни една тъпотия относно Wi-Fi-то. Мога ли да го накарам, когато в обхват са няколко мрежи към които може да се върже, да се свързва с тази с най-силен сигнал, а не с последната ползвана?

 

Телефона не е хакнат, с 4.4.2 съм

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...