Jump to content

Recommended Posts

И аз получих нов ъпдейт и пак не съм доволен. При гледане на онлайн сгриймвани видеа има минимално забиване, което преди го нямаше...

Изпратено от моят SM-G920F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен се оказа нов firmware, което е едновременно приятна изненада и шок. Най-малкото, което съм очаквал е firmware след толкова години тишина. Не знам защо още поддържат модела, но е добре, че са се сетили.

 

Напоследък забелязвам, че с пускането на 7.0 за S6, много хора казват, че има огромно подобрение при батерията. Разбира се има и такива, които преувеличават с цифри от сорта на 50% по-добре, но ги има и тези, които по-активно използват телефона и също забелязват подобрение. Не че ме вълнува особено след като не притежавам модела, но тези от вас които го имат виждат ли наистина такъв напредък?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз разлика не видях, освен забиването на видеото и насичане на някой игри. Все едно видеото не се справя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз получих нов ъпдейт и пак не съм доволен. При гледане на онлайн сгриймвани видеа има минимално забиване, което преди го нямаше...

Изпратено от моят SM-G920F с помощта на Tapatalk

Под онлайн стрийм имаш предвид Netflix (или нещо подобно)?

Вкъщи имам и Note2, и S6, и А3 (2016) и няма подобно забиване.

Да не е нещо по мрежата?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам предвид онлайн видео излъчване като футбол, тенис гледани през браузъра. Булсаткома с приложението не насича. Само видеата и една игра, която разцъквам забелязах че се затормозява... днес ще поровя в нета да видя дали някой се оплаква орщт същото.

Изпратено от моят SM-G920F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес поредния бъг... от 70% батерията се източи за няма и минута до 0 % без абсолютно нищо да правя...

Беше излязло съобщение от едно ново приложение, което следи кое колко харчи и ме уведоми, че шазама не се използва и го спира, дадох ок и фалирах ... :nixweiss:

Проблема с видеото си седи, като пусна стрийма се пуска и след няколко секунди все едно се пуска отново. Youtube, vbox няма ядове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, Audi_RS* said:

от 70% батерията се източи за няма и минута до 0 % без абсолютно нищо да правя...

като почнат да умират клетките на батерията прави така. Ако започне да ти се случва ежедневно направо я сменяй.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тези отделения имах предвид, не се ли наричат клетки?

 

ПП

Технически съм неграмотен, така че ще помоля на по-елементарен език да ми се обясни. Мерси

 

 

 

liIon.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е схематично дадено, за да заприлича на автомобилен акумулатор. Ако вземеш него за пример той има 6 клетки по 2-2.4V, което прави 12-14.4V на целия акумулатор. При телефоните се използват Li-Ion или Li-Poly батерии. При тях напрежението на една клетка е 3.6-4.2V. Под една клетка се разбира един анод, един катод и химия между тях.

 

Това с бързия разряд е проблем при измерването на батерията, а не при самата нея. В батерията има контролер, който отговаря за заряда, разряда и следенето за правилната работа на клетката. Освен него самия андроид си прави таблица за батерията и по нея сравнява за нивото на заряда. Има апове които изтриват тази таблица (след време автоматично се създава нова) и решават описания проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@papi92 горе долу схванах за клетките мерси:zustimm: Ама за това с таблицата не съм съгласен. При мен, като почне да пада батерията рязко от 50% до 10% или на 30% да изключва телефона съм установил, че нищо не помага. Колкото и да се трие тази таблица (което водят мемори-то?) си остава същото. Може би помага, ако става така със сравнително нова батерия, но иначе общия капацитет на батерията намалява с времето и според мен от това почва да дава грешни показания и да изключва преди да стигне 0%.

 

Хора той галакси С8 по-скъп от айфоня 7 плюс ..... потребителите му изгубиха най-класното и престижно нещо, което имаха :hilezh::hilezh::hilezh: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога ще се усетят че минават всякакви граници вече с тия цени и ще се нормализират??

Sent from my Pixel using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все по-скъпи ще стават телефоните от високия клас, все пак парите за научно-развойна дейност трябва да се избият. Дано да предлагат повече иновации, не само в дизайна като с8цата сега.

 

Иначе има много готини телефони от xiaomi, asus, huawei, letv и пр на много добри цени, предлагащи всичко, каквото може да си пожелае един потребител.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има някой колега с Note 2 и му трябвя батерия или нещо друго , да се обажда. Стои в шкафа с изгорял дисплей , подарявам го , ако ще свърши работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12 hours ago, ole said:

Да да, а не се надпреварват кой ще докара по-голяма горница :D

Е и това да ;)

 

Въпроса е да изкарват пари, предлагайки иновации, а не напудреняци на високи цени, което е доста дразнещо, особени при айфоните. Гледам че и самсунг се учат на същото все повече и повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100% я почакай - супер по-добра ще е по всички параграфи. Единствения недостатък е, че ще е на двойна цена.

 

Иначе Ми5 може да се вземе за 230$, което хич не е зле за такъв телефон. Единствения му недостатък е че е много крехък и лесно може да се счупи, ако му седнеш отгоре :hilezh:

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно избягвам да си сядам на телефоните, ама знае ли човек :rolleyes: Другото, което ме спира, че намирам само бял и златен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано, чел съм за покупка от там, не само от този продавач, но едва ли бих се навил. Не обичам да чакам и не ми се разправя с митници. Гледах за тукашни продавачи, но намирам само бял.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За толкова мога да го намеря. Ще помисля още малко и ще реша. Иначе 5.2 ми е оптимално, не обичам да ми пречи и да мисля в кой джоб да го сложа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...