Jump to content

Recommended Posts

Разбрах, намерих ги тия настройки. Имах предвид, че ако цъкнеш няколко пъти на версията излиза и някаква скрита игра.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо се дърпаш от ъпдейта към 7.0 .? Да не говорим, че би трябвало да получаваш месечни секюрити ъпдейти, не разбирам желанието за изключване едва ли не на подръжката на нещо за което се дават пари.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горното с изключването на ъпдейтите явно е в 7цата на андроид. аз съм нексус 5 с 6.0.1 и нямам такава възможност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Мераклии има ли?

 

https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mix--qualcomm-snapdragon-821-235ghz-4gb-ram-128-rom-----full-screen-concept-smartphone-8632.html

Редактирано от ggatwo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Върти сучи и пак към андроид отивам да го еа. Кво да взема? Тряя ми да е минимум 5.5" и макс 6" да има голяма батерия, минимум 3гб рам(да не казвам поне 4) яка камера, як процесор... и ако може да е железен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Галаксито ми хващаше окото, но има сума негативни мнения и се отказах. Чудя се за некауса, някак постен ми се струва, но определено го имам като вариант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Галаксито ми хващаше окото, но има сума негативни мнения и се отказах. Чудя се за некауса, някак постен ми се струва, но определено го имам като вариант.

Какво му е на S7-та?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рекламират го като първия телефон направен изцяло от Google, те както искат, дефакто е произведен от HTC.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Моля, предложете най-добрата програмка за прехвърляне на снимки и файлове между телефона и лаптопа.

Става въпрос за Sony Xperia E5

Изтеглих Air Droid, харесва ми , но постоянно ми излиза екрана да се абонирам / платената версия/

Четох тук за Dropbox , също много добри отзиви, ако има такива възможности като Air Droid-а, свалям я.

Или някоя друга по-добра??

Или най добре през кабел ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е само за снимки -гугъл пикаса.За файлове ползвам https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smarterdroid.wififiletransferpro

Изпратено от моят Nexus 5 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Да изтупам малко темата: мисля, че имаше колега тук с Nexus 5X. Ако види писаното, моля да сподели мнение след ъпдейта до 7.1.1. При мен дойде вчера и телефонът буквално полетя.

П.С. Колегата е @ole :)

Редактирано от goshevv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с бетата от извевтно време и тела се държи добре, но странното е, че не ми е дошъл ъпдейт към финалния билд на 7.1.1

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...