Jump to content

Recommended Posts

Добре щеше да е, поне да кажеш какво си пробвал. Сигурно ще повторя нещо, което си опитал.

Ако си пробвал да махнеш Firefox, да го обновиш до най-новата версия, да изключиш телефона и да му направиш пълен заряд, може да опиташ малко по-агресивен метод - руутване на телефона и използване на апликация, с която да спреш/забраниш изпълняването на процеса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tолкова работи пробвах, че не помня вече :)

Това е първото, дето излиза като решение с тоя файърфокс - не го ползвам, нямам и никога не съм имал. SW e oбновен до най-нова версия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам в такъв случай. Опитай агресивния метод, ако ти се руутва.

Помагайте. Много спешно ми трябва апликация, която да отваря HTML файлове не през viewer-а, а директно в браузъра ми (Chrome). Става въпрос за интерактивен учебник, с клипчета и тестове за решаване в него. В момента, като се опитвам да отворя такъв и го отвори през html viewer, веднага ми изкарва screen overlay detected и не може да се отвори. Аз пък отказвам всеки път да търся като ненормален кое приложение го прави това и ми спъва работата, нито пък имам намерение всеки път да го включвам/изключвам за всички приложения. Тоя screen overlay е пълна мизерия. Всичко това на Android 6.0 на LG V10.

Едит: Подкарах файловете да се отварят, но не се отварят клипчета и тестове. Дава ми, че плъгина не се поддържа. Явно и друг браузър ще трябва да търся. Някакви идеи?

Редактирано от s7r3l0k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опера не ги отваря (пак неподдържан плъгин), Долфина крашва с грешка, че Хрома е спрял да работи.:huh:

Редактирано от s7r3l0k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Тука е по-скоро за Андроид тема, ама не пречи да се оплача :D . Бях чел, за някакъв проблем, дето поразява тия нексуси 5Х, ама все си мислех, че няма да се появи при мен, е от днес е факт, телефона не се стартира, като първоначално се пускаше до логото на Google и после се изключваше, сега вече и до там не стига. Проблема бил хардуерен, ама не съм чел какво точно... Утре ще им го нося на Мтел да се оправят с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вчера си заявих, че ако изобщо повече взема телефон с Андроид, то ще е гугълска шитня, никакви Samsung/LG и подобни. Избягах от Samsung, защото Note II-ката излезе премиум, приличащ на евтина пластмасария и заради липсата на ъпдейти, един от най-продаваните модели да не получи почти никаква софт поддръжка. Взех си флагман на LG и сега го ям същия. LG V10 първо нямало да получи ъпдейт до Nougat, с което нарушават двугодишния съпорт, който са обещали, после щял да го получи ама втората половина на 2017, след G4. И всичкото това е направено, за да може тия дръпнати мизерници да не направят поне още един ъпдейт след това, а да се оттърват след 7.0/1.
Пълен позор, като за флагмански модел. От телефона не мога да се оплача, никога не ми е създавал грижи и батерията държи адски много след 1 година гаври, но липсата на софтуерна поддръжка е нещо фрапиращо. Да не говорим, че тези, за нещо като месечен секюрити ъпдейт/пач не са чували. Ъпдейти пристигат през няколко месеца.
Пак - или Гугълска бозица или ако имам възможност Iпръчка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Как да спра процеса "медиен сървър"? Страшно много точи батерията. Пробвах форматиране , махане на СД карта нищо. Само като направя една снимка и започва да точи. Стои с часове пуснат. Пробвах и да махна вайбер - пак нищо (huawei p9 lite)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за какво вече трети Нексус телефон си купувам :D Но съм очарован и от новите Самсунги. Приятелката, един приятел и майка ми имат J7/J5 2016г модели и са супер доволни. Батериите им държат по два дена, софта им е лек, не като преди на Самсунгите, от деня на закупуване до сега си работят също толкова бързо, а не са с много мощни процесори. Ся, няма да получат много ъпдейти за напред, ама зависи човек какво търси в устройството. Майка ми едва ли и пука дали ще получава ъпдейти 2 или 3 и ли 1 година. Телефона си работи добре и тя е доволна. Мисля че и трите телефона получават редовни security ъпдейти. Ти щом държиш много на новите версии на андроид защо не си взел нексус? Вече Pixel.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Държах на нови версии, но не исках да вземам нексус, главно заради камерите. Вярно е, че с послените 2 модела Nexus и сега двата Pixel-и много доближиха качеството до това, на всеки един флагман, но пак изостават сякаш. Не съм очаквал обаче, поддръжката на флагман да секне 12 месеца след премиерата му. Аз купувам флагмански модел с идеята, че това е важен за съответната компания модел, който ще се поддържа доволно и ще ми донесе повече кеф при използване, отколкото пръчка за 400-500лв. Е да, ама не. Този път получих всичко, което исках, освен ъпдейтите. Призавам, че сгреших, като не взех Nexus 6P.

Живот и здраве, няма да чакам гаранцията на LG-то да изтече. Ще го разкарам. Пикселите обаче са брутално скъпи на фона на нищо различно, което предлагат. Да не говорим за отвратителния дизайн. Другия проблем е, че се намират трудно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5X и 6P са с еднакви камери. Първия последно цената му от гуугъл беше 300$ май. Аз съм супер доволен от камерата. Пикселите не знам защо тука операторите не ги продават. Като дизайн не са лоши, най-долното от андроид са и за това цените са такива. На мен също не ми харесват ценово, защото в 5Х не ми липсва нищо, а цената е двойно по-ниска. А V10 нали последно ще получи ъпдейт, макар и със закъснение, не са му спрели подръжката.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще получи, евентуално към края на годината, след като първо беше съобщено, че най-късно март ще го получи. А това и дете може да разбере, че ще е колкото да се отбие номера. Самия ъпдейт се реши, че ще бъде направен, след като голям брой потребители са надали вой срещу LG. Както и да е.

В 5X не ми хареса размера на дисплея, липсата на разширяема памет, въобще на доста места отстъпва на V10. Както казах, имах и опасения за качеството на снимките и клиповете. Няма и OIS. Свикнал съм и на по-масивни телефони.

Уви, вече няма смисъл да купувам морално остарял модел като 6P, а Пикселите ще са ми извън полезрението и тази година, защото се очакват още по-високи цени за новите модели. Още повече когато аз бих купил единствено този с по-голям размер на екрана и по-голям капацитет на батерията. Всичко друго се очаква да бъде еднакво отново и няма да се намеси при избора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гугъл телефон е ебаси наказанието за мазохисти. Ама явно има доста такива. Аз си джиткам на Самсунг и съм супер доволен по принцип. Е, само флагманска серия. То си зависи какво очакваш и колко плащаш. Примерно на последния ъпдейт към 7.0 когато телефона ми е в джоба на панталона и ходя не звъни при входящо повикване защото сработва функцията "заглушаване на телефона при обръщане". Няма пълно щастие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора какви са Ви първите впечатления от представянето на Galaxy S8? Гледах и няколко кратки ревюта и ми се струва, че освен красивия дизайн и новия sd835 тоя телефон не е нещо кой знае какво. Най-много се мръщя на камерата - само 1? Пълна загуба на функционалност, освен това е със същия сензор и оптика като S7? Wtf? Твърдят че единственото подобрение е софтуерно за по-добри снимки на тъмно, но докато не се видят как стават ми се струва само ала-бала.

 

Дано новия олед дисплей и чипсет да са икономични, щото и батерията ми се струва скромничка.

 

Някой мисли ли директно да го взима? Аз така се бях наточил ама май ще пропусна .... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен дизайна на гърба му не ми харесва. И бих изчакал няколко месеца да видя какви ще са мненията на хората които го ползват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой "ЕнтЕлЕгЕнт" премести темата за най-новия флагман в общата тема за Андроид? Уау ...

 

11 minutes ago, дорундашки said:

На мен дизайна на гърба му не ми харесва

като визия или нещо конкретно те дразни, като позицията на сензора за отпечатъци? Не знам дали това гланцирано покритие няма да оставя много отпечатъци, иначе на мен ми изглежда много красиво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако се отключва със скенер на очите, може би няма да се наложи да се ползва. Иначе верно не е на най-удобното място ...

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На гърба е доста удобно да е сензора, аз го ползвам нон стоп, но моя е в средата, не знам дали ще е неудобно като е малко встрани. На кви цени се очаква това нещо?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

44 minutes ago, ole said:

На кви цени се очаква това нещо?

не се знае още ... Май месец ще видим ;) Много ме мъчи че не са подобрили камерата та дори да е на ниска цена не ми се струва добра покупка :( Непрекъснато ползвам телефона за снимки и искам следващия ми андроид да е с ново поколение камера/и - като айфоня 7 плюс/lg g6 и т.н.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, ole said:

На кви цени се очаква това нещо?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Вчера четох - при договор с Теленор мисля беше: от 999 до 1800 близо. Това на нещо от сорта на pre-order. Получаваш го няколко дни преди официално да се пусне в продажба тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 hours ago, HannoSLM said:

някой "ЕнтЕлЕгЕнт" премести темата за най-новия флагман в общата тема за Андроид? Уау ...

 

Рекламации на касата!

 

Отворко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...