Jump to content

Мнение за магазин ЕВРО 07


Recommended Posts

  • Отговори 52
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Според мен колегите по горе са се изказали малко крайно, всички знаем че в ЕВРО 007 се продават някои марки евтини и не толко качествени части, не забравяйте ,че всичко е въпрос на избор, в еврото се предлагат и марки с доказано качество ,но и с по- високи цени, по-добре е колегата да се ориентира каква марка резервни части иска да купи за автомобила си и да търси нея при дилърите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговора на колегата emsi е много точен.За пример мога да дам биалетка за Б4 на Оптимал не е от качествените но изкара над 40 000 км и Топран тампони носач над 50 000 можеха и още да изкарат но замина Б4 след катастрофа. На Косер Сидем биалетка за 15 000 замина започна да разбива и другата оригинална ТРВ произведена 94 год.Тампони носач Муг за 15 000 и десен болт носач Муг за 20 000 от Димо като са сменени и двата болта ,биалетки ,тампони всички и амортисьори комплект всичко.Излиза ,че при тези изобщо да не стъпваме ,но и те предлагат качествени части. Всичко е въпрос на средства и избор.Затова и не препоръчвам Муг и Сидем .Муг в Руските сайтове се предлага на по ниска цена и от най зле представящите се фирми у нас.

Редактирано от jiko58
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех да обслужа колата с части от Евро 07 за ауди А6 2.8 бензин, как мислите (всички ролки, ремъци, филтри, водна помпа ). Добре ли ще е имам 40 % отстъпка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре ли ще е имам 40 % отстъпка.

Горчивината от лошото качество остава за дълго,след като е преминало удоволствието от ниската цена!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нагледали сме се на добре рекламирани "качествени" части които не си струват и половината от парите. Така, че Евро07 не е лош вариянт.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

магазин като всички останали,има и евтино-с ниско качество,имат и скъпо-с по високо качество.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нагледали сме се на добре рекламирани "качествени" части които не си струват и половината от парите. Така, че Евро07 не е лош вариянт.

Sent from my iPhone using Tapatalk

:zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

магазин като всички останали,има и евтино-с ниско качество,имат и скъпо-с по високо качество.

И при ремъците кое им е "скъпото с високо качество" ? .. :gruebel:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно на една астра 92-3 бяха сложили най -обиктовенна обтяжна ролка на пистовия ремък и климатика...на 2 месеца се беше счупила в основата и подпряла върху ролкта на климатика ремъка на конци човека на репатрак... В еврото АЗ

няма да стъпа сори ама и други техни неща съм виждал НО ТХанкс :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От там само веднъж си взех ортяйна ролка за ангренажния ремък ИНА . после тройника на главата (с синия и сивия датчик) ,гумичките на водачите на спирачките , поклект гумички семеринги за предни спирачни апарати за рециклиране, гарнитурата на изп. колектор на двуцвеката , въздушен филтър и осхте като взех колата ведний анг. ремък. Всичко останало от АУТО ПЛЮС и съм им много доволен от цените с остъпките за нашия клуб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при ремъците кое им е "скъпото с високо качество" ? .. :gruebel:/>

нищо. еднакви са като навсякъде. изобщо за частите които ги плюят при еврото - отваряш и гледаш. ако ти харесва взимаш. ако не връщаш. елементарно е. да не кажа че частите продавани навсякъде общо взето са едни и същи ама като ти набедят сестрата нали знаеш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при ремъците кое им е "скъпото с високо качество" ? .. :gruebel:/>

прочети ми по внимателно поста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

от Еврото сам си взимал тампони за задното окачване на Куатрото на Сваг и Лемфьордер също, но на цени 2-3 пъти нат тия на Оптимал, засега нямам проблеми , всяко нещо с цената си

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от авточасти не разбирам...ама нали след всичкото това плюене не се забравя че ХОРАТА там НЕ ПРОИЗВЕЖДАТ части??? Там само се внасят за препродажба! Хубавото струва пари навсякъде. Избора при "алтернативите" си го прави всеки на своя отговорност. За всяка кола си има предвидена оригинална правилна част, всичко алтернативно се различава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е ясно на всички, но когато умишлено внасяш неземни боклуци и подвеждаш клиентите си, че ще свършат работа нещата опират до етика и морал...

Защото съм виждал разпределителен вал за 1.9 TDI PD купен от "еврото" с който колата не палеше при нормална центровка... защото гърбиците на т.нар. вал нямаха нищо общо със сваления :steinigung:/>:steinigung:/> :steinigung:/>

В крайна сметка с много разправии колегата си взе парите от ония дебили и с малко търсене си намери приличен вал втора ръка ... и колата стана слънце

А това е само един пример от поне 20 за които се сещам ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от авточасти не разбирам...ама нали след всичкото това плюене не се забравя че ХОРАТА там НЕ ПРОИЗВЕЖДАТ части??? Там само се внасят за препродажба! Хубавото струва пари навсякъде. Избора при "алтернативите" си го прави всеки на своя отговорност. За всяка кола си има предвидена оригинална правилна част, всичко алтернативно се различава.

Не е точно така. От алтернатива до алтернатива може да има огромна разлика, както от алтернатива до оригинал да няма никаква разлика.

Който иска да си направи труда да провери колко струват температурните датчици на евро-то (продавани по 17-20лв) примерно в алибаба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...