Jump to content

Модификации по нашите А3


Moonland

Recommended Posts

  Фен съм на черната визия отпред ....въобще не ми допада идеята за хром, затова и не ми харесват предложенията на колегите по-горе.(отново казвам- лично мнение и вкус- и на другата ми кола съм елиминирал хрома отпред).

  Moon- да, има го и това положение с емблемата...бях наясно с риска, но въпреки това след не малко обмисляне казах какво точно искам на бояджията и не съжалявам. Определено не твърдя, че е най-сполучливия вариант, но на мен така ми харесва най-много. А и дори случайно, след време  да си променя мнението...лесно ще сложа хромирана емблема, която да изпъква. :)

Редактирано от Vantage
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варианта на deox87 е най- добре ако си сингъл фрейм. И аз не съм фен на хрома, но оставих емблемата хромирана. Опити да правя сингъл фрейм не съм виждал удачни и не бих правил никога!

 

Задната ми емблема е черна и стои много добре на светло сивото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да си купя гущер - от метал (не лепенка) с черни щрихи както ти е в подписа. Ама само в ибей намирам засега. Искам отзад да си изчистя надписите и да остане черна емблема (колата ми е сива) и един гущер на мястото на 1000 та букви 2.0тди

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос с малка трудност това модифициран салон ли е (допълнително слаган) и от кой модел? http://www.mobile.bg/11435666723192189

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този салон е от А4 В8. Задната седалка така ли са я пуснали от завода или ще почнете да спорите че има удар и не е наместена както трябва. :hilezh: :hilezh:

Редактирано от grozdev_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен салона е от ауди а5 - има и други такива трансплантации и самите седалки като декорация на шефовете са същите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не виждам нищо по салона, което да го няма оригинално (опционално) за A3 8P S-line. А дали наистина е "краден" от друга кола в конкретния случай...  :nixweiss:

 

(От А5 не мисля, че би паснал по какъвто и да е начин.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предните седалки на А5 пасват....обаче имаше някамъв трик за да ти бачка електрониката по тях.....задните ставаха с леко преправяне......Въпросът е заслужавали си целият този труд?На мене по-люботнимо ми е дали салонът от А3 8V ще пасне на A3 8P?

Изпратено от моят LG-D855

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига си игра с мулти-волана, че следващия път ще ти го изключа (и на снимката се вижда, как се заиграваш с бутоните. :D :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето нещо интересно и полезно, на което попаднах в Skoda форума и после след поразтърсване и в golfclub.ru. Отваряне и затваряне на третата/петата врата с електрически, а не газов амортисьор:

 

 

 

 

Ето какво представлява електрическия амортисьор:

ed483412d559.jpg

28d94d795f69.jpg

 

До колкото разбрах от руския Голф форум, амортисьорите от Octavia 3 са най-близки до тези на Голф 5. А голф 5 е доста близък до 8Р (амортисьора на предния капак поне е 1:1, знам го защото смених изпусналия си с такъв от голф 5). Ще продължа проучването с размерите на амортисьор 5E9-827-851-D и ще пиша. А електрическата част ще е песен (поне така предполагам).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не знам какво правиш в скучните нощи на това море... търси ги !  :hilezh:

Пък за електрическата част.... тя лампата за багажника не е далеч...:D :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля. Преди почти година си монтирах в джобчето под волана изход 12 волта - http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=143444&page=63#entry2323078. Ето тази седмица, се родих с него. Понеже по цял ден телефона ми е в ръката и браузвам (мразя да се препичам безцелно на плажа), съответно съм 6-7 вечерта съм вече без батерия. Забравих да си взема power box-a и сега това гнездо ме спасява. Като излезнеме вечер с колата с жената и телефона веднага се бодва. Джобчето се оказа страшно ефективно. Телефона в него, а зарядното в гнездото. Никакви кабели и простотии по средната конзола :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги, какво мислите за афтърмаркет хром капаци на страничните огледала? Някой слагал ли е, ако може да сподели впечатления. Тук намерих едни http://www.ebay.co.uk/itm/AUDI-A3-2003-2008-CHROME-CUP-WING-MIRROR-GLASS-COVERS-/330577894280?fits=Car+Make%3AAudi|Model%3AA3&hash=item4cf7fa5b88

доколкото разбирам се залепят направо в/у старите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:huh: Наистина ли ти допада подобен евтин "тунинг"...? 

Имаш ли вече и червени капачки "Brembo" на спирачките? Можеш да помислиш и за тях в този стил... 

 

Не се сърди, откровено мнение след като питаш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда нелошо... когато колата ти е S3 и са истински метал, а не пластмаса :) (и дори и тогава според мен е малко пресолено)

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...