Jump to content

Обща тема: Audi A4 B8


Raino

Recommended Posts

Колеги иска да ви питам кой мотор 2.0тди е за предпочитане да ,не създава много проблеми какви са им детските болести тук при този модел особено за 2.0тди

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги, колко масло се долива от средата до максимума на 3.0тди? Знае ли някой? Предния собственик каза, че му слагал 7л. и отива на средата. Преди да я взема е сменено и за 5к изминати не е мръднало. Аз обаче реших да пробвам да го направя до горе. Сипах половин литър, обаче пак стои на средата. За малко беше една идея над средата и после пак отиде там. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек 

много се извинявам, но ти да се занимаваш с глупости около тая кола не ти ли омръзна?

как Мериш маслото и как доливаш?

Да не говорим , че да си нашиеш маслото до макс е глупост неземна.

ще го изгори колкото трябва за да нормализира нивото и ш се почне “гори масло” а няма да е така :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш право тука :D Идеята беше да видя, дали това на таблото отчита правилно, щото липсата на щека нещо не ме радва. След половин литър все си мисля, че трябваше да мръдне на некъде :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забелязах че дисплея ми мига като е на навигация, предполагам от недобър контакт. Примигването е много леко намалява свелината, но някой друг има ли такова премигване и дали някъде нямам добра връзка на дисплея?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, kosio85 написа:

Имаш право тука :D Идеята беше да видя, дали това на таблото отчита правилно, щото липсата на щека нещо не ме радва. След половин литър все си мисля, че трябваше да мръдне на некъде :D 

Много много чувствителни са.

има си специфика на мерене

за един ден и 10 различни стойности може да покаже.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щека има, но я дават за употреба само в сервизни нужди. Не е предвидено да се кара с нея защото опирала някъде си. Това са ми го казвали от Порше много пъти, не знам вярно ли е, но нямам клиент, който да е пробвал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нищо де, ще си я возя в багажника, не е драма :D Предполагам не е някаква сензационна цифра цената за такова нещо.

2 hours ago, Ц Е Ц О said:

Понякога се чудя как може да си причинявате главоболия с някакви тотални глупости.

 

И аз се питам сам себе си, честно :D:D:D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, Raino написа:

Щека ... защото опирала някъде си...

Тя ако опира ще има следи със сигурност. Освен това няма да ги правят с фиксатори за трудно самоизваждане... И така си карам с щеката, за 5к не виждам следи от контакт. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, дисплея на моята А4ка е надран и искам да го сменя... има доста предлагане в ebay. Въпроса, трябва ли да кодирам новият дисплей или спокойно мога да купувам и сменям? 3G Plus/Basic 8T0919604

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Имам следния въпрос:

Всяка кола с фаричен ксенон ли има функция дневни светлини с лед-овете, или е обвързано с датчика за светлина(ауто на ключа на фаровете)?

Тоест, може ли кола без автоматични фарове да има дневни светлини?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Някой знае ли какъв процент е затъмнението на фабричните стъкла - предни странични, задни странични и задно?

Искам да ги затъмня с фолио и идеята е да ги направя както би излязла от завода.

Ако може и препоръка къде да затъмня във Варна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Не съм си сменил горивния филтър още. Самата смяна, като действие, е ясна. Притеснява ме обезвъздушаването на филтъра. Кога да задействам през Ваг ком да се обезвъздушава, като и вкаран само от едната страна маркуча, или като е монтиран напълно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...