Jump to content

Обща тема: Audi A4 B8


Raino

Recommended Posts

Преди 3 часа, moto_fan написа:

БенДзин батен,не бъркай нещата че онаа дизелова ярномелка в началато  повече отнема топлина отколкото отдава 

имАл съм 3.0тди и затва леко поливам.......нищо не бъркам:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 3-тата минута духа топло......supplementary heater :P  Демек да си свети ли AC-то не ми стана ясно, щото май като свети по бавно дига температура :D 

5 hours ago, moto_fan said:

Ти полуде, не барай копчето ,той коНпресора така или иначе не бачка под 5 градуса. 

И не се радвай че икономията от климатика се компенсира от дългото загряване на тоо туч :razz:

Да бе, знам ги печките, че са страшна мъка. Помня на брат ми душегуба, майкооо. Ма тоя май е една идея по добре :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е толко трагичен като душето, ма пак греят бавно тее пущини. Само печка е спасението. 

Варай го да свети тва АС 

Редактирано от moto_fan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то тоя heater, не е ли точно като печка. Буквално на третата минута вече духа топло. Обаче забелязвам, че бързичко изстива. За час и е почти изстинала. Тръцко колко държеше, ехеее :D

Редактирано от kosio85
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един въпрос от серията тъпи :D Подряването на седалките отпред има ли връза с външната температура? Преди направо ми палеше гъза като го пробвах, а сега нещо не го усещам толкова, поне на мойта седалка. Облекалката я усещам, ама отдолу не толкова. Тия отзад повече се усещат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес реших да смъкна пръскалките на чистачките за да ги почистя от котления камък и забелязах че освен към шлаухите са вързани и за букси.Та въпроса ми е  тези букси с ел. захранване каква роля играят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте,имам въпрос,взех си огледала с прибиране с тях дойде и още една екстра,следят мъртвата зона въпроса ми е трябват ли ми още някакви датчици за да ги подкарам,взел съм и модулите във вратите и копчето за пускане на екстрата.

Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

Онзи ден чукнах леко колата в областта на дясната част на предната броня и два пъти това нещо което съм снимал се беше извадило. Дали може да ми кажете дали е индикация за някаква повреда IMG_0304.thumb.jpg.1a15801e200979f44c471

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

congo благодаря,далеч си ми иначе щях да се възползвам от услугите ти,че доста неща искам да надградя докато има донор под ръка.

Ако е удобно на лично да попитам за още някой неща

Редактирано от balu
Промяна
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С какъв номер трябва да е таблото, за да е с цветен дисплей? Обмислям смяната му, но нямам представа какво да търся.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че е 8K0920930C. Можеш да го поръчаш от тук: цък!

Само ще ти кажа че влизаш във филм с несигурен край.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам и аз такива мисли :) , мисля още. Ако е поравимо, тоест може да се върне старото, без последствие е добре.

Редактирано от plamen_iv70
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Табло на старо едва ли можеш да върнеш, но можеш да го продадеш. На моята Б7-ка не стана, но още си пазя таблото с цветния фис и чакам някой голям майстор да се появи на хоризонта. Проблема е че кода на имобилайзера е във таблото и е шифриран. Ходих на 2-мата най-добри майстори в София и не успяха да го изкарат дешифриран. При Б8 нещата са най-вероятно още по-добре шифрирани.

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, имам един гланцов джойстик за мми, който не ми трябва. От рвмонтния комплект използвах гумичката и матовия вариант за а6-цата.

 

Преди да го изхвърля реших да питам тук дали на някой няма да му свърши работа.

 

 

7E7CF8BA-CC05-4706-B149-5F544CEB0587.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, миналата седмица си купих и ми остана матовия вариант на мен :).

Може да ги бартеросаме ако искаш, да си имаме по 1 резервен.

При мен нямаше гумичка в комплекта, това ми направи впечатление добре, че старата си беше на мястото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...