Jump to content

Съвет за Видеорегистратор, каква марка и модел.


Recommended Posts

Точно за А118 говоря.

 

Поръчал съм 2 бройки на някаквата пребиваща цена от 27$ едната но предполагам ще ме врътне търговеца си мисля. Но ще поживеем и ще видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 469
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Точно за А118 говоря.

 

Поръчал съм 2 бройки на някаквата пребиваща цена от 27$ едната но предполагам ще ме врътне търговеца си мисля. Но ще поживеем и ще видим.

Дай линк да видим.

 

А ако всичко излезе наред, какво ще го правиш втория? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го търговеца от който съм поръчал

 

А и имам две коли и на двете искам да си подменя рекордерите. На баща ми ще оставя G1W-то и ще ми остане единствено излишен DVR-027_цата но нея сигурно ще я забода на бъдещата ми служебна кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го търговеца от който съм поръчал

 

А и имам две коли и на двете искам да си подменя рекордерите. На баща ми ще оставя G1W-то и ще ми остане единствено излишен DVR-027_цата но нея сигурно ще я забода на бъдещата ми служебна кола.

Да оставиш коментар като пристигнат. Дано не се окаже поредното китайско менте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да кажа че още дори не е тръгнал от китайско за насам. Срока му за шипинг е 15 дни. Както казах не го препоръчвам защото няма отзиви. От други които съм пазарувал и е имало положителни оценки са реагирал до 2-3 дни шипинг и до 3 седмици за доставка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ако работи нормално и снима прилично ще направя предложение във фирмата.

Всяка кола с регистратор, под час къде и кога е била.

Мисля, че началника ми няма да се противи в предвид смешните пари и кяра от такива неща по колите.

 

п.с

Пешо ако пристигне ще съм благодарен за тест конкретно на тоя модел където си поръчал.

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го търговеца от който съм поръчал

Хм, всички останали видеорег. от същия модел са над 2 пъти по-скъпи... а всички стоки на този търговец са със стабилни отстъпки, повечето от 40-50-60-70%... търговеца е регистриран преди 2 седмици, затова няма отзиви... определено ще има... да видим какви. Много съмнителен изглежда...

Ако си поръчал с безплатна доставна, ще чакаш макс. 60 дни... за 2 месеца хубава сума може да събере...

 

Днес има 2 поръчки за А118 от Бг...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз затова и вчера поръчах. Цената е повече от добра, а от алиекспреса досега винаги са ми връщали парите при проблем.

Така че риска е много малък. Ще видим на кой ще дойде пръв пратката  :hilezh:

 

Иначе гледайте тест на този модел тук: http://youtu.be/R3eDXKLNLys?list=UU5I2hjZYiW9gZPVkvzM8_Cw

 

Този ингилиз ме кефи на какви неща прави тестове  :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип този модел е новия фаворит в категорията бюджетна камера. Обичайната и цена е около 55-65$ и пристига за 1 седмица. Само дето ме извъртяха да и плащам ДДС. На мен ми харесва много начина на монтиране. Иначе аз лично от чипсета на G1W-то съм адски доволен като за парите си.

 

Тези които съм поръчал предполагам ще дойдат около края на Януари което значи че след тест ако си поръчате ще влетите в празниците около китайската нова година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да кажа че още дори не е тръгнал от китайско за насам. Срока му за шипинг е 15 дни. Както казах не го препоръчвам защото няма отзиви. От други които съм пазарувал и е имало положителни оценки са реагирал до 2-3 дни шипинг и до 3 седмици за доставка.

 

Първа победа, стоката е "шипната" т.е. пътува насам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..., стоката е "шипната" т.е. пътува насам.

 

+1 и за моята поръчка.

 

Само времето ще покаже дали си струва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ще има проблеми  :lupe:

 

Status: Frozen Orders

Reason for freezing: To ensure safe transactions, your order has been frozen due to suspicious seller activities. 

Редактирано от ggatwo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същото и при мен. Имам съобщение от продавача да отворя диспут и да поискам връщане на 3 долара заради забавянето. Някой идеи някакви как да се реагира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът според мен е, че отвориш ли сега диспут, после втори няма да може да отвориш и може евентуално да останеш без камера и само с три доларес върнати...

 

Аз ще почакам още малко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това имам аз от http://ru.aliexpress.com/item/2014-NEW-ARRIVAL-G1WH-Car-DVR-Novatek-96650-Full-HD-1080P-5MP-Camera-2-7-inch/1572915182.html?recommendVersion=1 алиекспреса, пристигна супер бързо за няма и две седмици и снима перфектно .Ако някой се чуди какво да си купи , това го препоръчвам. Има едно питане, от къде черпите захранване за камерите си, мен не ми е удобно да ми виси кабел към запалката, и имах идея да я вържа към лампите на купето, горе на тавана?Имате ли по удачни варианти

Редактирано от nort
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми аз лично се канех на Тойотата да го дръпна от шибидаха защото е редно там да има + когато си на контакт което ти върши работа. Обаче ако нямаш плафона не ми се вижда удачен защото там има напрежение непрекъснато

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да си администратор на лични данни. Така се води. При нас подобни записи обикновенно даже и не стигат до съда, просто се знае, че нямат тежест. В Русия доколкото знам важат, те затова имат във всички коли такива камери...

Наскоро имаше репортаж по ТВ точно по темата за личните данни, с две думи, камерата която снима входа на блока ви е незаконна, освен ако не сте администратор на лични данни - нямате право да снимате никой. Друга е реалността, де. Ама то и в съда е така, какво е станало реално, и какво се опитват юристите да докарат...

ЕДИТ:От телефона не съм обърнал внимание че темата има и още страници, мнението ми е отговор на мненията от първа страница.

Редактирано от Dummkopf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...