Jump to content

Съвет за Видеорегистратор, каква марка и модел.


Recommended Posts

Ако камерата я оставиш да работи и през нощта (тоест всеки път когато колата е паркирана)  със сигурност ще смъкне акумулатора според мен. Батериите на всички модели които аз съм гледал са много малки и не изкарват повече от 20мин без захранване.за това написах че сензора за движение е ефективен само по време на движение с цел пестене на място на картата с памет.Все пак ако има някой на който камерата му работи нон стоп дори и през нощта нека да сподели модела и начина на свързване.Със сигурност е хубаво това, най малкото за да видиш кой те е забърсал на паркинга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • Отговори 469
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ето го търговеца от който съм поръчал

А и имам две коли и на двете искам да си подменя рекордерите. На баща ми ще оставя G1W-то и ще ми остане единствено излишен DVR-027_цата но нея сигурно ще я забода на бъдещата ми служебна кола.

Какъв е резултата? Това много ми хареса като форма и място за монтаж

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно клипче от видеорегистратора,който ползвам сега

Само да поясня, че това е приложение към андроид и естествено използвам телефона си Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнение за тея.....че гледам голяма промоСия

http://www.za-kolata.com/

Малък сензор, тъмно обективче + недостатъчно широк ъгъл, ниска резолюция, малък брой кадри/с, всъщност от това по-нисък клас едва ли има, светодиодите са за украса в общи линии. В ибей тия са по 12-13 долара, за мен не е никаква прИмоция...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнение за тея.....че гледам голяма промоСия

http://www.za-kolata.com/

абсолютен боклук. Купих го на промо за 25 лв ипосле го продадох. Батерията държи 20 мин а качеството на записа е отвратитеелно много засича стази VGA камера
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което показваш е менте на DVR-027/207 модела който иначе си е много добър за парите си, но само за през деня. Оригиналния DVR-027 си е доста сляп през ноща.

 

А относно А118 модела първия закупен такъв се оказа нещо бъгав, обича да забива. По принцип го купих за Ради и трябваше по някое време да му сменя фърмуера за да провери дали ще се оправи. Иначе забележки към самото качество на картината няма. Така че отзвука за сега е малко нееднозначен, аз лично ще си купя два броя както казах за да си ъпдейтна моите по колите но още не съм се наканил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, това не е ли по-удачен вариант? На доста места пишат, че чип-а на Амбарела е по-добър от този на Новатек... А има и GPS, което въобще не е малък фактор.

Малко по-скъпичък е от А118, но ако се съберем повечко хора за по-голяма поръчка, ще дойде на хубава цена...

Редактирано от velas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Взех си един от Lidl и съм много доволен: компактен, добре направен и за 110 лв. върши чудесна работа. Още се намират по магазините, ако попитате управителя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

А има ли вариант за видеорегистратор, който не се набива толкова на очи, нещо като:

 

http://www.technopolis.bg/bg/DVR/%D0%A0%D0%95%D0%93%D0%98%D0%A1%D0%A2%D0%A0%D0%90%D0%A2%D0%9E%D0%A0-AIPTEK-GS372/p/46902

 

каква ми е идеята, да не се налага да го свалям и слагам всеки път когато паркирам някъде, защото като се почне плеъри, радар-детектор, навигация... става страшно, това сякаш е добро решение

 

kxZTIU4.png

 

HgkaWfE.png

Редактирано от vilik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,ако не си държиш колата на платен паркинг,няма да му се радваш дълго време за съжаление...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с такъв : http://iskamgps.com/article/3639/Видеорегистратор-DELCAMAUTO-NDVR550

Смея да твърдя,че качеството му на снимане е уникално.Нощно време също е добре,като недостатък е слабата му батерия,която не стига и един клип да изгледаш.

Sent from my SM-T560 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като го гледам си е чист клонинг на G1W.


А има ли вариант за видеорегистратор, който не се набива толкова на очи, нещо като:

 

http://www.technopolis.bg/bg/DVR/%D0%A0%D0%95%D0%93%D0%98%D0%A1%D0%A2%D0%A0%D0%90%D0%A2%D0%9E%D0%A0-AIPTEK-GS372/p/46902

 

каква ми е идеята, да не се налага да го свалям и слагам всеки път когато паркирам някъде, защото като се почне плеъри, радар-детектор, навигация... става страшно, това сякаш е добро решение

 

 

 

 

 

 

По-дискретен с хубаво качество и на добра цена от А118/B40 няма да намериш.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тук ли го поръчвате? http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_69368.html

 

Също така след като го лепна нали има лесен начин за сваляне, а не чрез отлепяне?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи сега гледах - има "С" версия на А118, която е с по-тесноъгълна - 140 градуса (срещу 170). Има някаква версия B60, която е на друг производител и се води ъпгрейд, а всъщност е копие. Има GPS модул за А118 за <10$, а самото регистраторче в ибей стартира от около 55$. Наистина изглежда най-сполучлив бюджетен вариант.

 

П.П.

Относно гиърбест - никога повече...

Редактирано от ogip
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да споделите как го махате? Тази основа, която се залепя за стъклото се отделя от тялото, нали? Гледах няколко видео ревюта, но точно този момент ми убягва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам една излишна Ambarella mini 805 с GPS, чисто нова е. Ако някой не иска да чака месец за доставка, да пише, взел съм я на промоционална цена. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...