Jump to content

Съвет за Видеорегистратор, каква марка и модел.


Recommended Posts

Да непрекъснато е, и след като се изгаси двигателят камерата ще продължи да снима, и всеки път трябва да се изключва ръчно от копчето и ,за да не смъкне акумулатора. За това незнам какъв вариант е удачен.Аз шибидах нямам,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 469
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Сега нова идея на тоя с камерите...

Тариката иска сега да му пратим всички данни от кредитната карта / заедно с кода от гърба/ ,за да бил върнел парите  :hilezh:  :hilezh:  :hilezh:

 

Колко ли хорица ще изгорят???  :lupe:

 

С две думи внимавайте и изчакайте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що го прочетох и моето РМ,

тоя се опитва да ни фане на бастун, баси.

 

п.п. я някой по-запознат да светне лмпата, как се процедира в такива случаИ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускате диспут и до пет дена всичко е свършило, алиекпсрес ви връща парите.Когато купувате (плащате ) в алиекспрес, парите остават в платформата тоест алиекспрес.Търговеца не може да вземе нищо докато не потвърдите че сте си получили стоката, или не изтече посочения срок за защита, едно таймерче цъка дни горе от момента в които поръчате, и така.Взимал съм си парите обратно от там,става и е бързо и точно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно в този случай е малко по-различно.

Има проверка от страна на алиекспрес срещу продавача и въпросното бутонче го няма.

 

Така, че ще потретя: чакаме и не приемаме нищо от страна на продавача!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре препратете на Алиекспрес съобщението на продавача, в което се опитва да ви scam-не. Мисля, че ще ускорите процедурата по рефънда, понеже им е пределно ясно какво точно се е опитал да направи с Вас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Процедурата по рефънд вече започна.

Чакаме парите обратно. :respekt:

 

Някой, ако е набелязал добра оферта за същия видеорегистратор нека да сподели тук  :lupe:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда, че ще е същия сценарий. Всичките му продукти са с яко отстъпки, няма рейтинг.

Не си губете времето. Ако видеорегистратора ще се продава за 25$, то няма да е само един търговеца...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 05.01 са влезнали обратно кинтите по виртуалката ми. Т.е. Алиекспрес са си свършили работата както трябва по рефънда.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 05.01 са влезнали обратно кинтите .....

Потвърждавам.

До тук, добре.

Продължава търсенето на малък, но евтин регистратор с подобни параметри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Не стават смартфоните. Недостатъчно батерия, малък ъгъл на камерата, мотаят се кабели по таблото, губи се видимост, постоянно поставяне/махане и т.н.

Аз тия дни рових в ибей, понеже също искам да си купя и имам следните изисквания:

- на първо място широкоъгълен обектив 170 градуса

- 1080p - на всички е ясно предимството на резолюцията

- сензор за движение (motion detection), за да може да се включва на паркинг (охранителен режим)

- G-sensor

- лещи Ф2, Ф2.2 - много важно за нощно снимане (2-3 IR светодиодчета нищо не правят)

 

...и гледах, че китайчета с тия екстри почват от 50-60 долара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А имат ли gps? Аз не бих оставил да се вижда каквото и да е покрай предното стъкло. На някакъв човек го счупили заради евтин антирадар

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За толкова пари нямат джипиес, доста по-скъпи са, в началото подходих скептично към тая екстра, ама си е хубава... За размера съм на същото мнение - не трябва да се забелязва по възможност. 

Нещо в тоя Али доста хора пострадаха с поръчките, имам колеги, които наскоро недоволстваха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Нещо в тоя Али доста хора пострадаха с поръчките, имам колеги, които наскоро недоволстваха.

 

Аз лично два пъти плащах за А118 на половин цена с ясното съзнание че сигурно е менте обява и така се и оказваше. Върнаха ми парите до стотинка.

 

На Ради бях взел една А118 която му прави някакви номерца, не съм му званял отдавна да разбера дали е ъпгрейднал фърмуера и дали има подобрение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали? Не е ли идеята му, ако камерата е на горещ плюс и засече движение (което е малко рисково за китайска техника принципно)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не стават смартфоните. Недостатъчно батерия, малък ъгъл на камерата, мотаят се кабели по таблото, губи се видимост, постоянно поставяне/махане и т.н.

Аз тия дни рових в ибей, понеже също искам да си купя и имам следните изисквания:

- на първо място широкоъгълен обектив 170 градуса

- 1080p - на всички е ясно предимството на резолюцията

- сензор за движение (motion detection), за да може да се включва на паркинг (охранителен режим)

- G-sensor

- лещи Ф2, Ф2.2 - много важно за нощно снимане (2-3 IR светодиодчета нищо не правят)

 

...и гледах, че китайчета с тия екстри почват от 50-60 долара.

 

Един приятел му нарязали гумите на колата и от тогава е в търсене на подходящ видеорегистратор, за да си го пуска вечер ако нещо се случи.

Честно казано нищо не разбирам от тази техника.

Изискванията са подобни:

- да снима добре вечер - спира в близост до улична лампа, та не е пълен мрак.

- широк ъгъл на снимане.

Това със сензора за движение си мисля, че ще е добре ако може да се остави да снима само когато нещо се движи в обхвата на камерата, но не знам до колко е приложимо.

Това А118, за което се пише в няколко поста дали е подходящо. Гледам, че май го няма на БГ пазара и ще трябва от чужбина да се поръчва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Детектора за движение си работи постоянно докато си работи камерата, а за да работи камерата трябва захранване. Т.е. ако е през постоянен + си е о.к.

 

Това е най-доброто бюджетно нещо. Има и по-добри камери за тъмно и светло но цените отиват за над 150$

Редактирано от PESHO OT MARS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...