Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

Аудио системата ми Босе дали ще работи коректно ако сложа някой 2дин примерно pioneer или пък някой китайски?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Това според мен са най-добре стоящите джанти за А4 B6/7, А6 4F и А3 8P .

Размерът гуми при B6/7 е 235/40/18.

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауди А4 Б6/7 А6 4Ф еС-лайн джанти. По обявите редовно ги пишат РС6 джанти,но като гледам в ЕТКА-та,РС-джантите са 19-ки с ЕТ35,а не 18-ки с ЕТ 43.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

А при А3 7.5J ET56 ;) което е най-ужасния размер Уж голяма а тясна и в калника навряна !!! А по въпроса за джантите на куатро проблем ли е да се сложат 10мм фланци отзад ? Иска ми се малко това ЕТ43 да се приближи до Ет35 ... хем много ми харесва ББС-а хем ЕТ43 ...(разлигавих се с старите ми джанти 8Ж ет35 )

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 А по въпроса за джантите на куатро проблем ли е да се сложат 10мм фланци отзад ? Иска ми се малко това ЕТ43 да се приближи до Ет35 ... хем много ми харесва ББС-а хем ЕТ43 ...(разлигавих се с старите ми джанти 8Ж ет35 )

Според мене,сега както си стоят на колата,да не ги пипаш джантите-10 мм. фланци отзад,не е кой знае какво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен на б7 не опира никъде този размер но колега със с-лайн окачване спомена че опира

Sent from my C2105 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мене,сега както си стоят на колата,да не ги пипаш джантите-10 мм. фланци отзад,не е кой знае какво.

Еми баш че не е кой знае какво но тъкмо да напълним калника ;)

Разликата в ЕТ-то от старите и новите в 8мм затова мисля 10мм !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросните джанти са с гуми 245/45/18, с обикновенно окачване съм. В повече ли ще дойде тази височина на гумата? Какво ET трябва да е джантата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам и аз съм с такива с-кови джанти на б7 куатро,но предните и задните джанти са ми с различно ЕТ(40 отпред и 43 отзад)това проблем ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Misleto, не се замимавай с фланци, стоят чудесно джантите. Ако слагаш обаче, колкото сложиш отпред трябва и толкова отзад.

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Raino мерси ъова ми беше питанката дали при куатрото теябва и отпред и отзад да се слага ! Ясно !

Еми да няма да се занимавам сега но наистина старите джанти от S6 стоят по красиво от 18-ките ... Заради параметрите ... Иначе да кефи си ме ББС-а и понеже чакам да ги вземат старите ;) ще ги кипра скоро ... А двете са нови а двете като за смяна гумите проблем ? Никога не съм карал куатро и не му знач притенциите :( !

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mishleto-колега,тея фланци оригинални ли си намерил или за правени става дума.

Преди приятел си взима за А6 оригинални от Ауди в България и си бяха бая пари-нещо от сорта на над 200 лева бройката.

Напреди за В6-цата ми бяха правили фланци от дуралуминий 20 мм. за отзад и 10 мм. за отпред,така и не влязоха в употреба и ги продадох.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросните джанти са с гуми 245/45/18, с обикновенно окачване съм. В повече ли ще дойде тази височина на гумата? Какво ET трябва да е джантата?

има вероятност да опира колега

Sent from my C2105 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е и не са оригинал мислих да поръчвам на един колега от Варна ... Ама майче като дойде време за смяна .. 18-ка от А5 тя е с малко ет така че ...мисля че се отказвам от фланци тотално !

Редактирано от mishleto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

има шибедах колега :dance:

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели. Нов съм във форума. Скоро ще взимам книжка, а и както се досещате след книжката трябва и кола да се взима. Искам съвет за избора който съм направил, + и - за колата. Общо взето впечатления и дали избора ми е добър. 
А колата към която съм се насочил е Audi a4 b7 3.0 TDI quattro 204 к.с ръчка 2005г.
Благодаря предварително! :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мотивите ти за конкретния мотор в конкретния модел са малко мъгляви,но мога да спомена минус за избора ти:

мотора - скъп за обслужване,харчи доста,скъп за поддръжка т.е. плащаш за поддръжка на А6,а се возиш в А4.

Ако целта ти е да е бърза защо не погледнеш същото,което си написал,само че с някой бензинов мотор.

Порови в раздела А6 4Ф,там има доста инфо за конкретния 3,0 тди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи да разясня какво точно търся.
Искам колата да е малка, по спортна, А6 ми идва много голяма. Да е бърза и да е дизел защото имаме трактори и имаме повечко дизел и да се възползвам малко. Купето-седан.  И какво мислите за quattroto, добър вариант ли е? 
Може да дадете и предложения за др Audi-ta които отговарят на критериите ми.
Бюджета е около 15 хиляди. 
Благодаря ВИ! :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В такъв случай,след яснотата за критериите само мога да цитирам един колега:

 

Чудесен избор, само търси запазена кола защото вече са си на годинки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, но не на всеки му се кара А6, особено на млад човек. Също така 99.9% от А6ците са автоматици, а той иска ръчка. На А4 купе този мотор върви повече и харчи по-малко. А6цата е и по-скъпа.

Значи да разясня какво точно търся.

Искам колата да е малка, по спортна, А6 ми идва много голяма. Да е бърза и да е дизел защото имаме трактори и имаме повечко дизел и да се възползвам малко. Купето-седан.  И какво мислите за quattroto, добър вариант ли е? 

Може да дадете и предложения за др Audi-ta които отговарят на критериите ми.

Бюджета е около 15 хиляди. 

Благодаря ВИ! :)

Това, че имате трактори ако значи, че ще караш Ауди с нафта за трактори значи че просто няма да ти се случат нещата. Ако имате фирма и си възтановяващ ДДС-то от нафтата е друга тема.

Quattro- то е чудесно, каквото и да се каже ще е малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...