Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

А за габаритите има ли шанс да се включват сами, като се даде контак?Не искам да рискувам на халогени да карам през деня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

245/40/18  отпреде опират  заради ет 29 и отзад опират , най добре 225 40 18

за 235 немога да ти кажа

мислих си за 225 но ...двете предни са нови а утре слагам и 2 задни нови 235 щото не може да сложа 2 различни....  ще го измисля мерси колега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По възможност с най-прибраните датчици.

 

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=146519&hl=%2B%D0%B0%D1%84%D1%82%D1%8A%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B5%D1%82+%2B%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D0%BA

 

Този го слагах на колта на жената, може и да се боядисва, доволен съм. Близо 1 година работи без ядове вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koлеги някой инфо за Б7 2.0 куатро какви са предните и задни дискове ?  
Ще сменям скоро задните че накладките са на приключване ми се иска комплект с дисковете отзад да сменя ... Предните 345мм ли са ?  А задните ?
Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги започнах днес интеграцията на таблет в колата.Със система БОСЕ съм и пробвах първо да чуя през таблета как ще звучи, но ми се струва ,че аудио сигнала от таблета е малко по слаб в сравнение с оригиналното симфони 2.Някакви идеи какво малко усилвателче мога да сложа или по друг начин да повдигна сигнала(без бутане на еквалайзера или преампа на таблета).Моля за съвети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

бате важно е да кажеш че е 2.0пд че някой да не реши че е 2.0 200/211-ка и да те подведе.

та вероятно са 288мм, отпред като съдя по масовките такива, но трябва да се види естествено по рама на колата

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги започнах днес интеграцията на таблет в колата.Със система БОСЕ съм и пробвах първо да чуя през таблета как ще звучи, но ми се струва ,че аудио сигнала от таблета е малко по слаб в сравнение с оригиналното симфони 2.Някакви идеи какво малко усилвателче мога да сложа или по друг начин да повдигна сигнала(без бутане на еквалайзера или преампа на таблета).Моля за съвети.

Колега ти директно към усилвателия ли подаде сигнал от таблета?Или си запоил AUX вход кум Symphonit-o?

Ако не е тайна, как ще става захващането на таблета, пусни някоя снимка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бате важно е да кажеш че е 2.0пд че някой да не реши че е 2.0 200/211-ка и да те подведе.

та вероятно са 288мм, отпред като съдя по масовките такива, но трябва да се види естествено по рама на колата

ако ти можеш да го видиш да ти драсна на лично вин-а ? 

Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж си в сервизните документи или при резервната гума лепенката с PR кодовете-там са кодовете на размерите на дисковете отпред и отзад.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколко знам дисковете на б6 и б7 не се различават. На б7 2.0тди трябва да са като на б6 1.9тди. И по сайтовете така ги дават. Предни 288/25 мм , задни 245/10 мм. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ти директно към усилвателия ли подаде сигнал от таблета?Или си запоил AUX вход кум Symphonit-o?

Ако не е тайна, как ще става захващането на таблета, пусни някоя снимка.

Колега директно към усилвателя подавам сигнала от стерео жака на таблета.Симфонито няма да го ползвам.Намерих таблет с ФМ радио но още не съм го купил 7 инча е взех си 2дин рамка от Авител и като меря дисплея на таблета пасва перфектно.Захранването на таблета ще е с обикновено зарядно за кола на 5Волта като ще го захраня с постоянен минус и плюс от контакт.Като дам на контакт ще започва да зарежда.При напълно зареден таблет режима му в стенд баи е около 70 часа минимум това са около 3 дена.Ако колата не се кара 3 дена (приблизително може и повече) таблета се изключва. За да го включа пак ще запоя кабелчета на повер бутона и ще изкарам някаде бутон който при натискане ще включва таблета.Отделно ще изкарам 2 бутона за Усилване и намаляне на звука като ще прекарам стерео жака който излиза от таблета през усилвател за слушалки на който усилвател потенциометъра за усилване и намаляне ще вградя на мястото на запалката.Това е идеята ми засега.Предимства на таблета : GPS, WIFI,3G(интернет навсякаде следователно и скайп,вайбър) и почти съм измислил начин да вържа и камера за задно виждане, както и още много други.Недостатъци за които се сещам е че няма да има FADER ( отделяне на предни задни колони). За пробите използвах друг таблет който е 7.9 инча ACER ICONIA а таблета който мисля да купя е PRESTIGIO 7.0 инча защото само при него намерих ФМ Радио и 3Г наедно. 

Редактирано от demoncho1987
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с таблета и аз мисля да го правя, но ще си запазя Audi Concerta, на който ще изкарам AUX.Аз нямам усилвател.

Обаче не виждам как може да си усилиш аудио сигнала от таблета, ако там настройките ти са на макс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

С ето такова усилвателче колега Behringer HA400

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С такова става колега, но колкото повече неща има в една верига, толкова качеството става по-зле :).Но на MP3 формат, надали ще усетиш разликата.

Редактирано от bobitovn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами надявам се наистина да не усетя разликата.Другото което ме пртеснява е нали ФМ радиото антената му е кабела за слусхалките а при мен кабела 6те е къс и нз дали ще хваща радиотата .може да пробвам на граунда да му запоя допълнителен кабел който да ползва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А няма ли да е по-лесно да си купите някакъв 2 дин?Не че нещо,ама таблети,усилвателчета към таблета и запоени антенки малко циганийка звучи,при положение,че има подходяща техника,за която не е нужно преправяне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега по лесно ще е но намери ми читав 2дин за 200 лв който да има безплатен ГПС, разговори да се водят, Wifi, 3G и още много други.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като няма ще сложиш единичен цд с блутут връзка и ще направиш нещата като хората - плеари с БТ има за под 200лв,а впоследствие можеш с БТ да свържеш каквото искаш през плеара,кеф ти таблет,смартфон,лаптоп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 години съм с цд пеалри висок клас вече искам дисплей да има .Друго си е пък и предисмтвата на таблета са много повече спрямо цд-тата.

Пък и сам да си направиш и нагодиш нещата при положение че проектите с таблет в колата са доста малко си е най-големия кеф бих казал.

Редактирано от demoncho1987
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега ще кача снимки, утре идва таблета и може би след 2-3 дни(в зависимост дали ще ми остане време) ще кача снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...