Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте колеги!
Преди няколко дни станах собственик на а4 б6 и имам проблем с част от осветлението вътре.

Червените лампи на вратите - 1 от 4 свети (шофьорската)
Слайдерчетата на вентовете не светят въобще
Лампата в жабката не свети
Светлината на къпхолдера и това за кредитни карти също не светят. (Всичко друго свети - ESP-to, аварийките и т.н.)

Според вас бушон ли е проблема или просто изгорели лампи? Не виждам как може толкова много да са изгорели.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не всички Б6-ци имат осветление на нещата, които си изброил, те са екстра и се слага допълнително.Аз примерно нямам, но не е проблем да се добави.А за плафоните на вратите, смени първо крушките и ако не свети някой от тях, провери за прекъснати кабели в маншона на съответната врата.

В жабката трябва да имаш, смени си крушката, ако пак не работи търси проблема в амортесьора на жабката, който затваря веригата.

Редактирано от bobitovn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой слагал ли и подобен парктроник колеги? Читави ли са защото съм се наумил да слагам и ако има положителни мнения ( то има но не знам дали става дума за същото китайче ) отивам да го взимам http://olx.bg/ad/parktronik-s-chetiri-datchika-i-lcd-displey-za-vsyaka-kola-ID5f188.html#8abefc91e4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги моля ви за малко помощ аз съм от бургас и имам а4 б6 не мога да си намеря чистачки моля ако има някои колега от тук и знае каде продават ще съм благодарен да ми каже

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм сменил само перата на оригиналните чистачки и вече година си чистят без проблем :zustimm: Като почнат да мажат ще взема пак само пера или чистачки каквато марка си харесам стига да са поне 55см  - режа слагам и за 10 мин готово. Кеф ти BOSCH, Valeo, Champion, Hella, Denso и т.н..... 70-80лв за оригинални... :stupid:

Редактирано от ivailo_slavov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги моля ви за малко помощ аз съм от бургас и имам а4 б6 не мога да си намеря чистачки моля ако има някои колега от тук и знае каде продават ще съм благодарен да ми каже

 

Отиваш в Ауди, взимаш оригинални за 70-80лв. и забравяш за проблема 2-3 години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дрън дрън ярина викаме в Пловдив :) Купих Валео за 30 лири - 80 лева и да ти кажа вече 2 месеца се ядосвам защо не ги върнах .... една смяна на масло точно :wall::stupid: Досега винаги купувах евтиното щото знам че не карат а и по-добре всяка година с нови чистачки отколкото на 3 години зимно и летно в едно ... този път се излъгах но то животеца ни е даскало ! :zustimm:

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в Ауди понякога продават доста по-големи боклуци от Валео :)  аз поне за чистачките  знам една марка - доказала се пред мен за 2 години Алтернативен вариант за Мерцедес CLS - Трико ... тази марка ми се издигна в очите просто в Ибей ги няма за жалост 
Определено ще опитам с евтинджоси този път за да се убедя в теоремата си :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Колеги имам въпрос.Днес ми се откачи клемата на акумулатора и след като я стегнах тока дойде но сега идват и въпросите.Първите 30-40 минути не ми работеше алармата (задейства се от бутоните на самия ключ).После от самосебе си алармата заработи!? Но сега CD-то не се изключва след изваждане на ключа от стартера? Как мога да оправя това,само с VAG-COM ли или има някъде опция (настройка) в самото CD?

 Благодаря ви. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригинални та оригинални, пичове тва са обикновени чистачки, година съм с Бош - предни и задна за 55лв с отстъпката и си чистят повече от идеално. Само на мен ли ми се виждат абсурдни пари 90лв ча оригинални чистачки на 15 годишна кочина ?  :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-вече от година става от както ремонтирах моите. Купих си чистачки на Бош, с необходимата ми дължина и профил на перото. Прехвърлих ги на старите и никакви грижи от тогава, за 15-стина лв.! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой слагал ли и подобен парктроник колеги? Читави ли са защото съм се наумил да слагам и ако има положителни мнения ( то има но не знам дали става дума за същото китайче ) отивам да го взимам http://olx.bg/ad/parktronik-s-chetiri-datchika-i-lcd-displey-za-vsyaka-kola-ID5f188.html#8abefc91e4

Никой ли няма мнение по въпроса ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То не е мое мнение,та комшията гледам е с такъв парктроник,купи си колата с него.

И сега,ще го маха не бил доволен от него.

Подробности не знам,не съм разпитвал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това малко ме разколебава, но гледах клипове в YouTube и си изглеждаше добре спрямо сигнализация и нейната точност

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с китаец на задната броня и откакто го имам само хубави моменти ;) нямам драскотини или каквито и да е проблеми ! Сложих само пищяската в багажника без никакви дисплеи никъде!

Започне ли плътен сигнал имам около 15см което ме устройва - а започва от метър някъде горе долу !

Сега като слагам новата броня си мисля да си го преместя там

Sent from Iphone 6

Ако някой колега иска снимки или помощ да пита

Sent from Iphone 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригинални та оригинални, пичове тва са обикновени чистачки, година съм с Бош - предни и задна за 55лв с отстъпката и си чистят повече от идеално. Само на мен ли ми се виждат абсурдни пари 90лв ча оригинални чистачки на 15 годишна кочина ?  :nixweiss:

Не и на мен ми се виждат абсурДни особенно като знам че няма да чистят повече от година две макс :)  Предсто ми смяна на предния джам и си мисля с него и чистачките да сменя 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...