Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

Здравей колега,

 

Благодаря за бързия отговор, сори ако въпросът ми не е бил ясен. Знам, че на 6,5J джанта може да се сложи гума 205, въпросът ми е такъв размер джанта - 6,5J - дали е подходящо да се сложи на А4, защото по оня пдф файл с размерите на джантите за моя двигател джантите започват от 7J нагоре. Съшо така ЕТ 33 добре ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравей колега,

 

Мога ли да те помоля за линк към въпросния PDF файл, в който си гледал размерите? Аз също се опитвам да намеря отговор на тези въпроси относно допустимата широчина и офсет.

 

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е темата: http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=173474&hl=%D0%B3%D1%83%D0%BC%D0%B8

 

Това е линка от където може да свалиш съответния пдф: http://www.a4-freunde.com/showwiki.php?title=Rad-Reifen-Kombinationen

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой, който е правил процедурата с преминаване към мулти волан на ауди а4 б6 да ми каже точния номер на лентовия кабел. Ако имате линк с ръководство как става цялата процедура още по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започва с 8е лентовия за мулти и гледаш във всички букси да има пинчета.Тези без мулти едната букса им е празна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам ,за ел инсталацията на огледалата?Днес забелязах,че не ми работят,проверих бушона здрав е,дали като съм слвалял корите за плафоните съм разместил нещо или нещо друго се е случило не знам.Освен бушона какво има по инсталацията и кое къде се намира,модули ,релета и т.н.т.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На практика няма какво да им направиш, освен ако не си откачил самия бутон за управлението... Бутона подава команда на шофьорския модул във вратата, той подава на огледалото или към другия модул, който подава към  другото огледало.

 

Единствения вариант да не работят и двете огледала е ако си откачил буксата на бутона или ако не си закопчал добре буксата на инсталацията на кората към модула.

Редактирано от Pav3l
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги как мога да си включа сигнализиращата лампа за поставен колан на таблото.Предполагам е изключена от предния собственик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех,пак трябва да махам кората...още 5щипки разход...дано не се счупат де,че са по два кинта.

 

В Порше са по 1.20  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам следното питане - колата е А4 Б6 2,0 кубика няма копчетата, които са на шофьорската врата за алармата. Колата започнала да бибитка фарове чистачки пръскане на течност през нощта - как се е активирала?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да те и в Плевен са по 1.20,ама предната седмица нямаха във фолксваген, а тогава разглабях и трябваше да взема....в един бош магазин са по двойка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, на Б7-цата (седан) от време на време ми излиза грешка на ФИС-а за крушката на левия мигач. Днес реших да сменя крушката, но не мога да отвия пластмасовия винт, който държи самия стоп ( това му е номера мисля 8E0 945 246) - върти се трудно и явно превърта. Пробвах да развия и на десния стоп за да го разгледам, но същата работа - върти се безконечно. Стоповете съм ги свалял отдавна за смяна на крушки и досега не е имало проблеми. Въпроса е как да сваля стоповете без да ги счупя - трябва да им сменя пластмасовите болтове превантивно, че ако изгори крушка по път не ми се мисли как ще се сменя. Може ли някак да се извади пластмасовата част на болта, който ги държи - да го разпробия с бургия примерно? Ще излезне ли стопа ако металния винт е завит, а е махната пластмасовата "шапка" отгоре? Пластмасовата част превърта в главата на металния болт - вероятно е клеясал :nixweiss: . От къде да купя читави болтове, по ЕТКА излиза този номер: 8E0 945 246. Трябва да ги купя предварително за да мога да ги сменя като махна старите. 

 

Имал ли е някой такъв проблем с тези болтове?

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да не се е активирала като някякви келеши са се опитвали да я крадат. Като са я закачили няма ток до всеки модул за управление и от там идват и грешките. Какво може да се направи, за да се идчистат грешките и колата да работи нормално и всички неща да функционират.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, на Б7-цата (седан) от време на време ми излиза грешка на ФИС-а за крушката на левия мигач. Днес реших да сменя крушката, но не мога да отвия пластмасовия винт, който държи самия стоп ( това му е номера мисля 8E0 945 246) - върти се трудно и явно превърта. Пробвах да развия и на десния стоп за да го разгледам, но същата работа - върти се безконечно. Стоповете съм ги свалял отдавна за смяна на крушки и досега не е имало проблеми. Въпроса е как да сваля стоповете без да ги счупя - трябва да им сменя пластмасовите болтове превантивно, че ако изгори крушка по път не ми се мисли как ще се сменя. Може ли някак да се извади пластмасовата част на болта, който ги държи - да го разпробия с бургия примерно? Ще излезне ли стопа ако металния винт е завит, а е махната пластмасовата "шапка" отгоре? Пластмасовата част превърта в главата на металния болт - вероятно е клеясал :nixweiss: . От къде да купя читави болтове, по ЕТКА излиза този номер: 8E0 945 246. Трябва да ги купя предварително за да мога да ги сменя като махна старите. 

 

Имал ли е някой такъв проблем с тези болтове?

На В6 се развива металния болт (с глава 8 мисля) вътре в пластмасовия болт. Стопа се сваля без да сваляш пластмасовата гайка

Предполагам и на В7 е същото.Пластмасовата се води реглажна гайла.

Редактирано от ianely
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При Б7 явно е различно, няма как да се стигне до болта без да се махне пластмасовата част. Погледни линка с номера, който съм дал, има снимка как изглежда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да си активирам функцията за изгоряла крушка на В6. Имам ли някаква теме? Имам  бордкомпютър при тест ми излиза символа но не светва при изгоряла крушка.Извинявам се ако спамя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на колегата Гого Цанов и за пратката и за помоща !

Ето как изглеждат монтирани

38c978e0c666fb1df859615102d5be13.jpg

7120ae3a8b5b74199231cd222e3dd4ed.jpg

6777c6f853a8ef935b067b7758c76ac7.jpg

Sent from Iphone 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...