Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Цитиране на предходен пост!

Не ме четкай че ме караш да Ъплоудна още една :hilezh::dance:

Аз лично не съм виждал по-красива джанта на Б7 ! Не че е на моята ама ...

IMG_2839_1.jpg

image upload no limit

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли точно, колко е разликата между минимум и максимум на пръчката на Audi B7 2.0 tdi, също колко масълце доливате на 10-12к км?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли точно, колко е разликата между минимум и максимум на пръчката на Audi B7 2.0 tdi, също колко масълце доливате на 10-12к км?

1 литър от смяна до смяна ,за 20 000 км .Маслото е лонг лайф 3   507 00 за дпф

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли точно, колко е разликата между минимум и максимум на пръчката на Audi B7 2.0 tdi, също колко масълце доливате на 10-12к км?

При мен даже повече от литър за 15 000, но сигурно е и заради чипа.

Общо взето си харчи масло този двигател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Не ме четкай че ме караш да Ъплоудна още една :hilezh::dance:

Аз лично не съм виждал по-красива джанта на Б7 ! Не че е на моята ама ...

IMG_2839_1.jpg

image upload no limit

предлагам ти чист бартер - твойте джанти за тия чисто нови uduzezyv.jpg:D

Sent from my ST25i

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мin - max е 1 литър на повечето двигатели , алармата за ниско ниво се включва точно на полувината на щеката - изпробвано многократно(аз няма да коментирам разход масло, при мен е.....много спрямо вашите )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ALT е 1 литър от мин до макс, а на всеки 500мл се обажда, че нивото е спаднало. Щеката и картера са 99% еднакви с всички надлъжни бензинови 1.8 и 2.0 до 2004 поне. Датчика пък е еднакъв с още не знам колко други коли...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, с прекодиране на комфорт модула може ли да изчезне грешката:

 

01561 - Left Rear Door 
61-10 - Won't De-Safe -

 

Ако да ккое се добавя/изважда от стойностите? Правил ли го е някой от вас?

 

Препоръчайте ми някой който може да погледна детално на комп. колата. Имам ВАГ-ком но го ползвам за елементарни неща.

След като ми разбиха колата и ми подмениха имо-то, в някои от модулите не мога влизам.

Мерси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблем с багажника май :huh: забелязах че понякога не мога да го отворя ръчно а само с дистанционото или с ключа ръчно. Това ми го прави не всеки път но днес ме изнерви защото ръцете ми бяха заети. Имал ли е някой подобни проблеми? Колата е седан б7

Sent from my ST25i

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, имам го същия проблем - мога да отварям багажника само от средното копче на дистанцинното.Всичко си работеше и спря без причина.Все още не мога да разбера от къде е.Проверил съм микро ключето , бравата , кабелите да не са прекъснати на сгъвката на задната врата , всичко работи и е перфектно състояние.Купих нова брава монтирах я и не се оправи.Остава да се провери конфорт модула , изглежда е от него, но какда се провери ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми.. проблема е че не е всеки път .. преди час на паркинга на Метро не се отваряше  а като се прибрах се отвори

иначе всички врати се отключват нормално

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и при мен беше от време на време , но сега е за постояно, явно някъде губи контакт.Гледам че и ти си от Пловдив, мога да ти дам чисто нова брава да пробваш , може при теб да я от бравата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:zustimm:   благодаря ти но ще изчакам още за да видя как ще се развие проблема 

тъй като и моята брава работи за сега

Редактирано от stodi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги коя марка съдеинител бихте ми препоръчали за моя модел А4 Б6 1.8Т AVJ?Valeo, Sachs или LUK.Мисля да сменя и семеринга на коляновия вал зад маховика, CORTECO или REINZ да сложа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...