Jump to content

Дойде време за избор на нови три автомобила за участие във VW fest 2014


audi200avant

Recommended Posts

  • Отговори 395
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

BeckoTDI

 

За този фест не искам да си предлагам колата , но за другия живот и здраве и ако има парички мисля да подготвя мойто Купе. Иначе евала за хора мислещи като теб !

 

П.П. Нека и на този фест да направим така , че да има и коли които рядко се виждат по БГ  :zustimm:

Редактирано от audifanatic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че не, колега.  :) Предполагам ще събере доволно гласове таз кола, ако бъде добавена в анкетата.  :zustimm:

И аз съм на това мнение. Сега остава някой да говори с него и всички ще са хепи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ако не е легендарен автомобил не знам. Ако някои има връзка с него би било хубаво да го попита дали би взел участие в феста :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веско твоята кола никак не е лоша,но постни повече снимки както отвън така и отвътре.

Почти съм сигурен съм,че е подмината в постовете на раздор назад в темата...

 

За съжаление нямам много снимки, че харда ми замина и са главно от фейса, за това в предишното си мнение пробвах да опиша нещата... нова боя, s6 спирачки, огледала и лайстни на вратите, двойна изпускателна система, соларен шибидах, вътре салона е нов с кожа/алкантара надуване, ел регулиране, памет и подгрев, лайстните са карбонови, но не фолио, а боядисвани, ел. щора на задния прозорец.. има и още , но тези са ми любими на мен :) Колата е на регулируемо окачване и по принцип е доста ниска(на един ключ сгънат от земята), но не е проблем за изложението да се навърти още по-надолу :) Ако сложим и две торбе песок в краката може и да пробваме да подпре земята :hilezh:

 

5ee4f5e04c9a0c91.jpg

 

3aa4076257c3a852.png

 

56464ec9048ea38e.JPG

 

На салона намерих само една и то с едни гумени стелки :icon_neutral: но отдавна са сменени с оригинални мокетни.

 

28264a34633f8d29.jpg

 

А да ето и джантите.. ББС от горните снимки го няма, реших колата да е с изцяло Ауди части

86ac8a28b0c5638e.jpg

 

Като крайният резултат трябва да е това:

19cd0b1267099b62.jpg

 

И двете снимки на джантите са от интернет, нямам възможност да ги снимам моите, защото са оставени да се работи върху тях, но до колкото знам вече са към финала.

 

 

Смятам, че A6 C5 е доста популярен модел вече и ще е хубаво да има представител... както писах по назад в темата и да не е моята, някоя S6 или Allroad да представят платформата ще е супер :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във форума нямаше ли една B7-ца DTM? Доколкото си спомням миналата година собственикът й беше пуснал тема, какво смятат другите за колата, преди да я купи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че има форумна В7-ца 2.0T DTM.Добър седан,различен от всяка друга обикновенна такава А4-ка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като има интерес към колата ми (тук макар и малък,така и във Фейсбук) за да не разочаровам колеги и приятели бих се съгласил на евентуално участие на феста - макар и да смятам че колата не е за там.

Днес въпреки лошото време поизмих колата и нащтраках няколко снимки.

Малко на интериора:

9f0ed011dfecc564.jpg abe7fb6a0b1ef553.jpg 929841fd6f1a4bc4.jpg e8d6bd6e295ee1e5.jpg

 

9a8be6661b6e5073.jpg b365b064fbb6bc29.jpg 64f3aa2dd9caeaa8.jpg

 

И от вън:

 

9faa687d8e4bfa1b.jpg 9e1860cf2a2a0ee9.jpg c5590811daecea1d.jpg 621bea5915e50476.jpg

 

887f92d632ab0789.jpg 20cd3673c6d51da3.jpg e4ebdf6d3f3aa21c.jpg

 

Както и някой забележки:

 

96f4cce83020a00e.jpg 6852d6282e8b3463.jpg 7275dc2455848470.jpg

 

Не е зашеметяваща,но за почти 24 годишна "баба" изглежда добре.Съвсем скоро ще бъде малко по ниска,а малко по нататък със обновените 16-ки.

 

По въпроса с газовата - нищо не ми пречи да я демонтирам.Но едва ли са нужни чак такива крайни мерки - ако бутилката е празна,бушона на ГИ-то е махнат и е отлепен триъгълника "ГАЗ" от задното стъкло не виждам да е опасно.Пък и знам за други коли които са били в залата и са имали газови уредби.

 

За да подготвя евентуално колата за участие ще ми е нужен около месец( а оставащото време не е много) ще помоля хората които ще изберат колите да дадат резултати най късно до края на другата седмица14.02. -  инъче отпадам (не че го искам това участие,но не съм се самопредложил сам).

 

Тук има малко снимки на колата:

https://www.facebook.com/swetlozar.stoilow/media_set?set=a.625942777462306.1073741830.100001397682220&type=3

Както и любимия ми клип:

https://www.facebook.com/photo.php?v=562228383818112&set=vb.100000928675728&type=2&theater

 

Това ми е колата.На който му харесва :flehan: ,на който не здраве да е.Всеки има право на мнение :zustimm: .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както вече споменах Светлозар и колата му заслужават внимание на подобно ниво.

Ако му дадете нужното време за допълнително подготвяне на колата,мисля че ще бъде отлично представена в залата.

Всичко остава във вашите ръце и гласовете на колегите,които ще и биха подкрепили подобен автомобил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за колата на Светлозар, както и тази на ВескоТДИ и на  колегата ЦЕЦО А4-та примерно и се събраха колите и хората, които са съгласни да участват във феста за 4-та кола примерно някоя по нова точилка и така има от всичко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ве, б3,Ц4, липсва Б4 за ФВ феста през 1992 г.

ПП: Търговишкия кошер изглежда умопомрачително свежо.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти нямаше ли една синя? Що не я докараш?

 

 

ЗаЩоТо Не искам има достатъчно подходящи коли който да се видят.На теб какъв ти е случая,че трябва всичките ми коли да предлагаш??Моме ако съм решил моя кола,че трябва да присъства щях да предложа :zustimm:Не се притеснявай  :nixweiss: 

Редактирано от rado_cerber
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗаЩоТо Не искам има достатъчно подходящи коли който да се видят.На теб какъв ти е случая,че трябва всичките ми коли да предлагаш??Моме ако съм решил моя кола,че трябва да присъства щях да предложа :zustimm:Не се притеснявай  :nixweiss:

Просто ми харесват! Нещо лошо ли има в това?

Tова с "Моме"-то не го разбрах, но ще го отдам на грешка, допусната в бързината при писането през телефона :hilezh:

Редактирано от SinisteR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто ми харесват! Нещо лошо ли има в това?

Tова с "Моме"-то не го разбрах, но ще го отдам на грешка, допусната в бързината при писането през телефона :hilezh:

Радвам се :zustimm:  за което :biggthumpup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...