Jump to content

Гумаджия мизерник на Зимния дворец


Recommended Posts

Искам да предупредя какви некадърници са от този сервиз. Отидох за смяна и баланс, който ми излезе златен - не можех да вдигна повече от 60, когато отидох в друг сервиз се хванаха за главата какъв баланс ми е направен и тъй като не ми дадоха касова бележка нямаше как и да си търся правата после.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш предвид този на Стоян Михайловски и Яворов - там съм оправял няколко пъти гуми, все по спешност, и не съм имал оплаквания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Цитиране на предходен пост!

Имам предвид в Студентски град на гърба на Зимния дворец - гумаджията е с вид на мутра, ама ка не ми светна още тогава лампичката, че ще е и пълен некадърник.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,не си първият,не си и последният.

Преди време на моята,тогава А3-ка,един гумаджия/мастор/,само за сваляне на един комплект джанти и качване на друг комплект джанти,не ми стегна болтовете/5 броя/ на предно ляво колело,а само ги беше обрал.

И тръгвам,градско с 30-40 км./ч.,след 2 километра колелото падна в движение,а колата на диска.

После дойде да види какво е направил и се разрева,ама мене можеше да ме няма.Това в Ямбол.

Викай пази Боже!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за предупреждението и успех следващия път. Аз от 3год. ходя в една гумаджииница на ул. Слатинска река ( от ул. Гео Милев се свива по Слатинска Река и след 200-300м от дясно се вижда ) много съм доволен от момчетата. За 20лв демонтаж смяна баланс и монтаж на 4-те гуми (+ евентуална смяна на летни, зими). Винаги пазарувам гуми 2ра ръка и досега никога не съм имал проблеми с лош баланс и т.н.

Редактирано от alter_breed
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък от мен съвет в Стара Загора на гумаджия да не ходите :hilezh:  Ходих да си взимам преди месец и нещо летни гуми наистина много добри и изгодно та за това запалих от Пловдив ,отиваме там и момчето вика сега ще заведа при моя човек вика взима тънко "Колко тънко?- Ми 20 лв." ,а чак пък тънко в Пловдив си е нормално това . Отиваме там неговия човек болен и баш до неговия гараж един дядка-гумаджия лепи на една каруца гумата .Викам майсторе ще можем ли да сложим тия джанти (аз си нося голи джанти) ? Е няма проблем ше ги напраим вика . Почна да ги прави ,аз през това време си свалям зимните и слагам летните. Нямаше никой друг само моите гуми прави и след 45 минути бяха готови качени на джантите и балансирани . Викам майсторе колко ти дължа ? Ми толкова плюс толкова 40 лв. :shocked: :shocked:  Шшшшш викам кво напрай ти ве - Ем яла ти покажа тука ценоразпис има . Дадох му ги там и си запалих ,нямаше какво да направя вече . Може би аз съм виновен ,защото както никога не попитах колко ще ми струва ама бащата казва "Еб..ия си еб..н " тръгваш и другия път знаеш вече -Гуми в Стара Загора не се сменят ако не е неизбежно. :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък забелязвам някаква тенденция, някакви новорегистирани потребители да се изявяват с разни "интересни" теми. Ако става въпрос за сервиза, до входа на Софавто, мога да кажа само хубави работи. Изправях си джантите там преди сезона и ми ги направиха без забележка за смешни пари. И преди години съм ходил и не съм имал никога забележка към работата им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос за сервиза, до входа на Софавто, мога да кажа само хубави работи.

Ако е наистина за този сервиз, то авторът на темата се е объркал тотално. Нито собственикът е мутра , нито работата му е калпава! Много разбран и свестен е, а и е от клуба. Ти отиде ли да направиш рекламация? Ако не си, как си позволяваш да хвърляш обвинения? Ако си, какво ти отговориха?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Каква рекламация - нямах никакъв документ, че съм бил там, а и излишно време за губене, защото ми предстоеше излизане в чужбина с колата. А можех и да се пребия. Някой може и да е доволен, но аз на по-некадърни не съм попадал и там не работи само един - явно съм изтеглил късата клечка.

Редактирано от Vaso_74
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че се бъркам, ама човека каза на гърба на зимния дворец. Къде е Софавто, къде е зимния дворец?!

Той според мен говори за тук някъде:

http://www.bgmaps.com/link/CF8838886C7FDB11E8A9CB21C390A986

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Vaso_74Регистрация: Вчера, 22:02
Online Последно: Днес, 16:52

 

 

и всичките мнения, за да нахрани човека с гумаджийницата....

 

 

аз лично, ако някой се изложи, не бих се регнал във форум, с тема и да почна да го нареждам =)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знаех, че има правило първата тема да е позитивна и че новорегистрираните нямат право да се оплачат, когато са ги прецакали. Реших да предупредя, за да предпазя други. Искам да попитам тези, които са ходили там дават ли им касови бележки? На мен не ми дадоха.

Правил съм рекламации и друг път и първото нещо е да ми поискат касова бележка, е аз нямах, защото не ми беше дадена. Каква рекламация да правя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Демократична страна сме..... може да има 99 доволни и един недоволен! Нито конституцията нито форумните правила забраняват да се регистрира само за да изкаже негативно мнение!!!    

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знаех, че има правило първата тема да е позитивна и че новорегистрираните нямат право да се оплачат, когато са ги прецакали. Реших да предупредя, за да предпазя други. Искам да попитам тези, които са ходили там дават ли им касови бележки? На мен не ми дадоха.

Ами такова правило няма!  Но за да ревеш в нарочна тема, че някой не си е свършил работата, първо да беше свършил твоята! Не ти дали бележка...., а ти защо не поиска? Не си се върнал за рекламация, защото не си направил предишното.. Ами да си се върнал! Грешки може да направи всеки - нормално е, но да наречеш на всеослушание някого "мизерник", без да си направиш труда да изясниш преди това проблема, си е проява на мижитурщина... Защото очерняш някого, когото доста хора познаваме от позицията на Васко Някойси..., регнал се за втори път за да "предупреждава".Така мисля аз!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо в България касовите бележки се дават задължително по закон - не при специално поискаване. И попитах на вас давали ли са ви? Май никой не отговори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят първи post тук също беше гневен, но обектът на този гняв ми скъса нервите за период от близо месец. Имаше много разговори, след това криеници, после пак разговори; получих лични съобщения и от други потърпевши и едва тогава се излях в обща тема. 

Може би щеше да е добре да се изяснят нещата с човека, предоставил услугата, въпреки липсата на касова бележка. Когато възникне недоразумение- първо чета по въпроса ('щото съм темерут и питам в краен случай), ако няма накъде- питам и нещата се изясняват, та накрая дори се и усмихвам.

Иначе дотук изложеното ми е по странен начин симпатично, защото ми напомня на сина ми (2-ра група в детската градина), който е в периода: "Госпожооооо, а пък той ми вика, че съм бебе!"

Животът е по-приятен, когато не живеем с мисълта, че всички искат на всяка цена да ни прецакат. Подобна е и ситуацията в медицината- лекарите са виновни! ... А понякога просто болестта е нелечима.

 

Извинете за spam-a

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо в България касовите бележки се дават задължително по закон - не при специално поискаване. И попитах на вас давали ли са ви? Май никой не отговори.

Недей да излизаш с номера "А вие що биете негрите"! Не става въпрос за касовата хартийка, а за некоректната ти изява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май никой не отговори.

Човек, какъв ти е проблема? Иди и се направи на мъж на "мутрата", не тук в интернет на непознати.

На 30.03.2014 г., пускаш "оплакване" тук, а на следващия ден избираш ТОЧНО АКБ за да ги осветлиш за това, как са те "минали".

От къде разбра, че дупчели гумите на хората? Това може да се окаже клевета!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Не разбра ли, че ме е страх от мутрата, аз съм дребен очилатко - един удар от тоя и съм долу. Ако модераторите много да се притеснили са свободни да заключат или изтрият темата.

Да живее липсата на цензура и свободата на словото!

Редактирано от Vaso_74
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбра ли, че ме е страх от мутрата, аз съм дребен очилатко - един удар от тоя и съм долу.

 

Извини ме, но това не може да е сериозно. Със сигурност съм по-дребна, понякога очилатка :) Не ме е страх да си търся правата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...