Jump to content

19ки джанти на 4Ф


hysterics

Recommended Posts

  • Отговори 332
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колеги джанти 225/45 R17 не стават ли за 4ф ? На едно място ми казват, че няма проблеми, тук никой не кара с такива и ми е много интересно ? И ако не стават защо ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е размер на гумите. Принципно заводския размер е 225/50/17, но не мисля че ще имаш проблем и с  този размер. Колата ще е около 1 см. по-ниска (може и по-малко виж в някой сайт за гуми има калкулатори)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да моя е грешката имах в предвид гуми :) Просто гумите са перфектни на добра цена и затова ги взех, и се попритесних след това, че нещо ще и има, но явно съм се заблуждавал. Благодаря за отговора :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда зле, друса повече, колата по-ниска.. само минуси.

Тук мисля, че е сниман точно този размер: http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=160803&p=2278227

 

Даже тоа е 235/45/17 и пак е зле.

Редактирано от hysterics
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никакви грижи нямах на пътя. Като комфорт мога да ги сравня само със зимните ми 16-ки, които са по-високи (225/55/26), но да си призная разлика в друсането не хванах.

Иначе за лятото минавам на 18-ки, а тея 17-ки ще се опитам да ги обуя на волвото ми, че гумата си е много хубава, нищо че размера е странен, но така купих колата, какво да се прави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между гума с размер 225/45R17 и гума с размер 235/45R17 има разлика,и то в полза на 235-цата.

Просто това не са размери за А6/4F/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офффффффффф,

 

вече две седмици съм с 18-те- 245/40/18 и пак вози меко с това въздушно окачване.

 

Вече не знам какви джанти да и мушна та да стегне малко возията:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали си с 19,18,17 на въздуха не му пука. Все си вози еднакво, то нали това му е целта да обира всички тези разлики. Поне аз между 225/55/17 и 255/40/19 не правя разлика... Аз си я карам на комфорт в града, само извънградско карам на Dynamic.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е именно де!

Нали това се опитвах да обясня на Енчо че не откривам разлика в комфорта между 17ки и 18ки, само където с 18-те е по стабилна доста:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толев, що хвърли гумите с размер 255/35/19 и мина на /40 като няма разлика?

Защото си пазя колата от скапаните пътища... И защото си сменям всички гуми на 2 сезона. и защото има място за 255/40/19.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...