Jump to content

Audi A4 1,9 TDI vs. A6 2.5 (между 2002-2004)


Recommended Posts

  • Отговори 94
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Със ските се почва...после..гуми можеш да събереш (като тръгнеш да ги сменяш), прасета за зимата :D, .кисело зеле :Д...квото си требе..мани майтапа, но багажника си е лукс, а го осъзнаваш едва тогава, когато го нямаш..представи ти се наложи да пренасяш багажи било то апартаметни било то просто голямо количество вещи..кво правим ако си с багажник колкото 5 пазарни чанти

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен това, на Ауди комбитата са единствените, които не са грозни. Даже на мен при повечето модели ми харесват повече от седаните, но там е въпрос на вкус. Виж ако трябва да купуваш Мерцедес или Пежо комби си е грозна картинка отвсякъде. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Avant е най-красивото комби и Ауди го правят от много години!

Абе това от Петрич нещо много ми харесва изглежда запазено по снимките три ключа и тн...

Отивай да го гледаш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги! Понеже и аз си търся B6 1.9 131, ще използвам темата на колегата да попитам някой гледал ли е тази обява http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11409640832390222&slink=86mo41

 и да си кажете мнението на пръв поглед? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ви е мнението за тези http://www.ogledi.com ?

Бягай далеч от тях. Един колега им ползва услугите и взе пълен кошник. Дали ще си ги гледаш сам и ще ги караш на сервиз или ще плащаш на някой за компания си е друг въпрос.

 

Незнам какво ми става вече като прочета че 1.9ТДИ е по-пъргав от 2.5ТДИ. 1.9ТДИ е двигател за Голф, А3 ... предмно за женски коли

....

 

По темата , колега а за А4 2.5 ТДИ 163 коня предно ръчка не си ли се заглеждал, 

 

http://www.cars.bg/c926626  малко над бюджета , но предполагам че и за 7 ще я даде

Вече е на 6900. Ходил ли си да я гледаш?

 

1.9 и А6 си е бюджетна, градска версия и не са едни за друг. ....

Е аз такава бюджетна искам, ама са над 8000.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

определено 2.5 си е мъжка кола. трябват си издръжливост, сила на духа и калени нерви.

а виж 1.9 става за женска кола. сипват и нафта бензинджиите и я караш, друго няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да ви попитам за мнение.. предлагат ми Шкода Октавия 1,9 тди 105 кс 2005 г. , сервизирана само в Шкода, всичко и е наред, за което имам гаранция. Искат и 7500 лв., което е малко под пазарната цена. 

 

Притеснява ме, че е по-слаба от аудито, а е и с 5 скорости.. 

 

Вие какво мислите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е така както го описваш е добра оферта. Шкодата е много здрава но не може да се мери с ауди като качество на материалите. С един ремап става лесно 130 коня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зимай смело шкодата. лично за мен са хубави коли. евтина потдръжка. непретенциозна електроника, здраво окачване, и все пак е ВАГ групата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самия мотор няма почти никакви разлики. Вече периферията е друга тема. Доколкото ми е известно, нямат кой знае какви недостатъци!    Ако Вземеш Шкода с поне 3-4 години по-нова си струва.   Ако обаче разликата е година да кажем за еднаква сума......   е малко безмислено.....   но всеки си преценява!

Успех в търсенето :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това 2.0 е така известният във форума като маслояд и май има защо. Ако ще е бензин, само и единствено 1,8t. Незнам 3.0 бензин как е, но мисля, че на газ е много приличен откъм разход, но там за поддръжка незнам какво чудо е. Според мене читава Б6-ца за под 7000-7500 е много трудно да се намери. Виж само в немското мобиле какви пари са и ще се сетиш наште тука за по 6000 лв от какви морги за докарани и как са маскирани за продаване.

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11415518779784757&slink=84s9ct

Б6 дали ще е 1.8т или 1.9тди, каму ли пък и куатро не са за тия джанти. Имането на 15-ки е голям плюс ... Аз мойта я купих с точно такива но 18-ки, 1.8т куатро ми е бараката и си е тежът доста... Разход 1 литър поне качват, возия и волан няма да коментирам, сега ще ги пускам в продажба :D Ако е обслужена както е написано и всичко е платено, това си е доста лев в касичката за изненади. Обаче без каутро и като я гледам си е доста голичка...

Относно шкодата и аз имах такава дилема, но просто като влзенеш в аудито макар и малко по-старо, разликата е огромна и в полза на А4-ката според мене поне.

Редактирано от petrishki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...